Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Nimekiri: kandideerivad ettevõtjad

11. veebruar 2011, 12:40

Riigikokku kandideerib 789 inimest, kellest omab osalust äriühingu(te)s vähemalt 110. Ettevõtjad asuvad valimisnimekirjas siiski kehvadel kohtadel.

Iga seitsmes riigikokku pürgija on ettevõtja ja kui nad kõik valituks osutuksid, võiks tulevane riigikogu koosnedagi vaid ettevõtete omanikest. Muidugi nii ei juhtu, sest valdav osa ettevõtjatest ei asu valimisnimekirjade eesotsas. Sellest hoolimata võtavad paljud ettevõtjad kandideerimist igati tõsiselt ning hellitavad lootust valituks saada.

Vaata SIIT, millised riigikogusse kandideerivad ettevõtjad on maksuvõlglaste sekka sattunud.

Äripäev koostas nimekirja ettevõtjatest, kes kandideerivad. Valikust on jäetud välja juba praegu riigikogus olevad ettevõtjad.

 

 

 

 


 

ErakondKoht valimis-nimekirjas, ringkonnasFirma
Keskerakond
Aivar Pikmets 27. (7.)OÜ Mätiku Talu
Ants Vahtras50. (3.)OÜ Pildikoda
Mart Mäemets74. (8.)OÜ Bergwald (80%)
Urbo Vaarmann 76. (6.)OÜ Koolipartner, OÜ Seifert (perefirma), OÜ Prümmel (50%), OÜ Antonella
Arno Kirsimägi 87. (9.)OÜ Kapa Puit (46%), AS Värska Puit (väikeomanik)
Peeter Rebane 93. (10.)OÜ BDG Holdings (45%)
Jüri Konrad 98. (10.)OÜ Mismar
Hillar Talvik 99. (8.)OÜ Hinsotal
Vladimir Arhipov 103. (11.)OÜ Rebala Grupp (perefirma), OÜ Lahe Ärikeskus (perefirma)
Alar Seppern 116. (9.)OÜ Sepmar
Erki Savisaar 125. (16.)OÜ Miljon Projekti (perefirma)
Reformierakond
Meelis Mälberg12.(3.)OÜ Räpina Elekter (50%), OÜ Melx
Valdo Randpere 13.(1.)OÜ VARA Kapital Investeeringud
Aivar Sõerd28.(2.)OÜ Ranna Konsult
Aivar Rosenberg56.(10.)Roosu talu, FIE
Jüri Kuusk57.(6.)OÜ Vikingbüroo, OÜ Agnus Grupp
Andrei Korobeinik58.(3.)OÜ Andrei Invest, OÜ Serenda Estonia 
Janno Lehemets 71.(9.)OÜ Sound Factory (20%), OÜ JL Foonika
Rain Pilve 96.(9.)OÜ Festobalt
Pavel Makarov 98.(3.)OÜ Absurdum Art Gallery (25%)
Roman Kusma102.(4.)OÜ Viitna Kõrts, OÜ Ultex Haldus (25%)
Tiit Kolk 105.(5.)Varakasvatuse OÜ 
Väino Hallikmägi 106.(5.)OÜ Teehoiu Partnerid, AS VIA Grupp, OÜ Cule Kunstlilled (perefirma)
Kaupo Nõlvak 109.(12.)OÜ Kuldkroon
Igor Sumarok 110.(4.)OÜ Casino Cleopatra (42,5%), OÜ Ühiskodu
Niina Neglason 114.(7.)OÜ N.Neglason
Andres Mõis 118.(7.)OÜ Techlevel
Maia Metsla 121.(10.)AS Fleksont (20%)
Mart Aare 123.(8.)OÜ Pootshaak (perefirma)
Hanno Kindel 125.(13.)OÜ Kodumeedia
IRL
Siim Kabrits 19.(4.)OÜ Conesco Eesti (33,3%), OÜ Alistar Consult
Tõnis Palts24.(1.)OÜ Pambos Holding, OÜ Pambos Kinnisvara
Aivar Kokk30.(2.)AS Cobra Grupp (58%), OÜ Panther Teemaja, AS Pamako Betoon, AS Cobra Kaubandus (90%)
Priidu Pärna40.(6.)Tallinna notar, FIE
Toivo Peets 43.(3.)OÜ Anikor
Ülo Kannisto54.(2.)FIE, puitmaterjali müük, transporditeenus
Raivo Raja 55.(6.)Paide loomakliiniku loomaarst, FIE
Toivo Jürgenson64.(7.)OÜ Toomtsentrum
Imre Rammul 65.(7.)OÜ Mediconnect (50%)
Rainer Miltop 78.(5.)AS Multi Marger
Art Kuum 87.(10.)OÜ Dermaline (50%)
Enn Meri 88.(5.)OÜ Merinvest (80%), OÜ Sartex
Jaak Pächter 94.(8.)TÜ Pächter
Priit Põldmäe 99.(12.)OÜ Rae Liikluskool (30%), OÜ Nordington Invest (50%)
Meelis Mõttus 104.(9.)OÜ Lõunapiim (80%), Metsavenna talu omanik, FIE
Raul Peetson 112.(7.)OÜ Halinga (80%)
Rohelised
Eerik-Niiles Kross2.(1.)OÜ Trustcorp, OÜ Kõue Mõis, OÜ Haigur (50%)
Ahto Oja 17.(4.)OÜ Mõnus Minek
Veiko Potisepp 26.(8.)OÜ VEA Majaliin
Jaan Vaabel 45.(16.)OÜ Starsky (perefirma)
Riho Kokk 47.(3.)OÜ Rivanel (33,3%)
Ülo Vihma53.(3.)OÜ Araks
Mati Lepna60.(5.)OÜ HIOMA (14,5 + abikaasa 48%)
Margus Kuustik70.(7.)AS Kiviõli Kaubahoov (45%)
Ahto Neidek 71.(6.)OÜ Vaksali Trahter (60%)
Eino-Jüri Laarmann 77.(6.)AS Laarmann & Ko (perefirma)
Antti Hunt 81.(6.)OÜ Hunt Trükk
Andrei Gudim 86.(11.)OÜ Meistra
Karol Ahja89.(7.)OÜ Konrad Manor (perefirma)
Priit Truusalu 90.(4.)AS Kernel (50%)
Ott Alemaa 91.(8.)OÜ Pilt ja Paber
Anneli Ärmpalu-Idvand 95.(5.)OÜ Tõhela Loomaarst
Sotsiaaldemokraadid
Ülo Olm62.(14.)OÜ Argore
Indrek Tiido 78.(10.)OÜ Kanarbik, OÜ index Glass (80%), OÜ Baltic Auto Glass (70%), Klaasiteeninduse AS (70%)
Oleg Gogin 80.(7.)OÜ Basalt
Meelis Karro 97.(10.)OÜ Soojusprojekt (40%)
Margus Talsi 105.(13.)OÜ Stellalink (perefirma)
Aleksei Naumkin119.(5.)OÜ VEM Grupp
Andres Haidak120.(4.)OÜ Villa Takso (37%), OÜ Morex (33%), OÜ Rotand Arendus
Rahvaliit
Viljar Jaamu 5.(1.)OÜ SL Grupp (perefirma), OÜ Scandinavian Sealine
Mati Väärtnõu 16.(1.)OÜ Kellakeskus (2%), OÜ Baltic Watch (4%)
Rene Naptal 20.(4.)OÜ Kaunissaare Hüdroelektrijaam (30%), OÜ Sandretto (perefirma)
Vladimir Drozdov 45.(9.)OÜ Allaneks
Samuel Golomb 46.(6.)OÜ Golomb Management (perefirma)
Renald Kärmas 57.(3.)OÜ Runso Masinakaubandus (50%)
Elvo Leppmaa 59.(3.)Piirsalu Põllumajanduse OÜ (53%)
Tõnu Rattasepp 70. (3.)OÜ Mets ja Tare
Peep Sarapuu 75.(6.)Mahtra Teeninduse AS
Madis Sinimets 78.(6.)OÜ Saare Põrand
Jüri Trumm 83.(2.)OÜ Vanteral (perefirma)
Iseseisvuspartei
Rein Pihlar5.(1.)OÜ Sulemees (33,3%)
Kristlikud demokraadid
Peeter Võsu 1.(1.)OÜ Shofar Tours
Aldo Vinkel 2.(1.)OÜ Hermastu Kinnisvara, OÜ A.P. Invest (70%)
Irina Stelmach 3.(1.)OÜ Adel TV
Vene Erakond
Andrei Širjajev7.(1.)OÜ EU Stallmet Ehitus
Nikolai Maspanov8. (1.)AS Poolsaar
Aleksandr Korobov 12.(2.)OÜ The First Linen Company, OÜ Linen Design Group
Igor Suharukov 14.(3.)OÜ SIM-Sillamäe (50%), OÜ Bolsim Terminaal (20%)

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. February 2011, 13:33
Otsi:

Ava täpsem otsing