Vaata riigikokku kandideerijate firmasid

12. veebruar 2011, 12:16

Riigikokku pürgivast 789 kandidaadist omab osalust firmades vähemalt 110 inimest. Äripäev järjestas kandideerijate omanduses olevad firmad 2009. aasta müügitulu järgi.

Esitame ka loendi firmadest, mille majandusaasta aruanded pole leitavad elektroonsel kujul, ning loendi firmadest, mis on asutatud 2009. aasta lõpus või hiljem.

Käive (miljonites kroonides, 2009. aasta andmed)

nimi (nimekiri) koht valimisnimekirjas (koht ringkonnas) firma nimi käive

1. Peeter Rebane (Kesk) 93.(10.) OÜ BDG Holdings (45%) 144,7

2. Igor Sumarok (Reform) 110.(4.) OÜ Casino Cleopatra (42,5%) 111,4
OÜ Ühiskodu 2,1

3. Enn Meri (IRL) 88.(5.) OÜ Merinvest (80%) 103,8
OÜ Sartex 0,6

4. Indrek Tiido (Sots) 78.(10.) OÜ Baltic Auto Glass (70%) 26,0 
Klaasiteeninduse AS (70%) 21,3 
OÜ index Glass (80%) 1,9 
OÜ Kanarbik 1,5 

5. Siim Kabrits (IRL) 19.(4.) OÜ Conesco Eesti (33,3%) 40,7
OÜ Alistar Consult 0,2

6. Maia Metsla (Reform) 121.(10.) AS Fleksont (20%) 40,5

7. Eerik-Niiles Kross (Rohelised) 2.(1.) OÜ Trustcorp 34,7 
OÜ Kõue Mõis 0,5
OÜ Haigur (50%) 0,004 

8. Eino-Jüri Laarmann (Rohelised) 77.(6.) AS Laarmann & Ko (perefirma) 33,6

9. Rein Pihlar (Iseseisvuspartei) 5.(1.) OÜ Sulemees (33,3%) 28,9
OÜ Prima Vista (perefirma) 0,2

10. Raul Peetson (IRL) 112.(7.) OÜ Halinga (80%) 28,9

11. Arno Kirsimägi (Kesk) 87.(9.) OÜ Kapa Puit (46%) 27,0
AS Värska Puit (väikeomanik) 0,9

12. Margus Kuustik (Rohelised) 70.(7.) AS Kiviõli Kaubahoov (45%) 26,0

13. Priit Truusalu (Rohelised) 90.(4.) AS Kernel (50%) 17,3

14. Roman Kusma (Reform) 102.(4.) OÜ Viitna Kõrts 9,4
OÜ Ultex Haldus (25%) 4,7

15. Meelis Mõttus (IRL) 104.(9.) OÜ Lõunapiim (80%) 13,3

16. Aivar Kokk (IRL) 30.(2.) AS Cobra Grupp (58%) 10,1
OÜ Panther Teemaja (98%) 2,0
AS Pamako Betoon 0,5
AS Cobra Kaubandus (90%) 0,2

17. Meelis Karro (Sots) 97.(10.) OÜ Soojusprojekt (40%) 11,5

18. Rainer Miltop (IRL) 78.(5.) AS Multi Marger 9,9

19. Elvo Leppmaa (Rahvaliit) 59.(3.) Piirsalu Põllumajanduse OÜ (53%) 6,3

20. Mati Väärtnõu (Rahvaliit) 16.(1.) OÜ Kellakeskus (2%) 5,0
OÜ Baltic Watch (4%) 1,2

21. Rain Pilve (Reform) 96.(9.) OÜ Festobalt 4,8

22. Jüri Kuusk (Reform) 57.(6.) OÜ Vikingbüroo 2,1
OÜ Agnus Grupp 1,9

23. Renald Kärmas (Rahvaliit) 57.(3.) OÜ Runso Masinakaubandus (50%) 3,8

24.-25. Vladimir Arhipov (Kesk) 103.(11.) OÜ Rebala Grupp (perefirma) 1,9
OÜ Lahe Ärikeskus (perefirma) 1,5

24.-25. Urbo Vaarmann (Kesk) 76.(6.) OÜ Antonella 2,8
OÜ Koolipartner 0,2
OÜ Seifert (perefirma) 0,2
OÜ Prümmel (50%) 0,2

26. Alar Seppern (Kesk) 116.(9.) OÜ Sepmar 2,6

27. Kaupo Nõlvak (Reform) 109.(12.) OÜ Kuldkroon 2,4

28. Raimond Ellik (üksik) Salme Põllumajanduse OÜ 2,3

29. Andrei Korobeinik (Reform) 58.(3.) OÜ Andrei Invest 2,2

30. Aleksandr Korobov (Vene Erakond) 12.(2.) OÜ The First Linen Company 2,0
OÜ Linen Design Group 0,07

31. Toivo Peets (IRL) 43.(3.) OÜ Anikor 2,0

32. Rene Naptal (Rahvaliit) 20.(4.) OÜ Kaunissaare Hüdroelektrijaam (30%) 1,5
OÜ Sandretto (perefirma) 0,4

33. Andres Mõis (Reform) 118.(7.) OÜ Techlevel 1,7 (omanik alates 8.09.10)

34.-35. Art Kuum (IRL) 87.(10.) OÜ Dermaline (50%) 1,6

34.-35. Ülo Olm (Sots) 62.(14.) OÜ Argore 1,6

36. Peeter Võsu (Kristlik. Dem) 1.(1.) OÜ Shofar Tours 1,5

37. Priit Põldmäe (IRL) 99.(12.) OÜ Rae Liikluskool (30%) 1,3
OÜ Nordington Invest (50%) 0,03

38. Igor Suharukov (Vene Erakond) 14.(3.) OÜ SIM-Sillamäe (50%) 0,8
OÜ Bolsim Terminaal (20%) 0,4

39. Aldo Vinkel (Kristlik. Dem) 2.(1.) OÜ Hermastu Kinnisvara 0,7
OÜ A.P. Invest (70%) 0,4

40. Peep Sarapuu (Rahvaliit) 75.(6.) Mahtra Teeninduse AS 1,0

41. Väino Hallikmägi (Reform) 106.(5.) OÜ Teehoiu Partnerid 0,6
AS VIA Grupp 0,3
OÜ Cule Kunstlilled (perefirma) 0,009

42.-43. Ülo Vihma (Rohelised) 53.(3.) OÜ Araks 0,7

42.-43. Jaak Pächter (IRL) 94.(8.) TÜ Pächter 0,7

44.-50. Jaan Vaabel (Rohelised) 45.(16.) OÜ Starsky (perefirma) 0,6

44.-50. Vladimir Drozdov (Rahvaliit) 45.(9.) OÜ Allaneks 0,6

44.-50. Samuel Golomb (Rahvaliit) 46.(6.) OÜ Golomb Management (perefirma) 0,6

44.-50. Ants Vahtras (Kesk) 50.(3.) OÜ Pildikoda 0,6

44.-50. Ingvar Tšižikov (üksik) Köögiviljaühistu Peipsiveere (suuromanik) 0,6

44.-50. Andres Haidak (Sots) 120.(4.) OÜ Villa Takso (37%) 0,5
OÜ Morex (33%) 0,1

44.-50. Tõnis Palts (IRL) 24.(1.) OÜ Pambos Holding 0,5
OÜ Pambos Kinnisvara 0,1

51. Janno Lehemets (Reform) 71.(9.) OÜ Sound Factory (20%) 0,5
OÜ JL Foonika 0,06

52.-57. Ott Alemaa (Rohelised) 91.(8.) OÜ Pilt ja Paber 0,5

52.-57. Ahto Neidek (Rohelised) 71.(6.) OÜ Vaksali Trahter (60%) 0,5

52.-57. Toivo Jürgenson (IRL) 64.(7.) OÜ Toomtsentrum 0,5

52.-57. Tõnu Rattasepp (Rahvaliit) 70.(3.) OÜ Mets ja Tare 0,5

52.-57. Jüri Konrad (Kesk) 98.(10.) OÜ Mismar 0,5

52.-57. Erki Savisaar (Kesk) 125.(166.) OÜ Miljon Projekti (perefirma) 0,5

58.-60. Imre Rammul (IRL) 65.(7.) OÜ Mediconnect (50%) 0,4

58.-60. Andrei Širjajev (Vene Erakond) 7.(1.) OÜ EU Stallmet Ehitus 0,4

58.-60. Mart Mäemets (Kesk) 74.(8.) OÜ Bergwald (80%) 0,4

61. Meelis Mälberg (Reform) 12.(3.) OÜ Räpina Elekter (50%) 0,3
OÜ Melx 0,1

62.-65. Veiko Potisepp (Rohelised) 26.(8.) OÜ VEA Majaliin 0,3

62.-65. Andrei Gudim (Rohelised) 86.(11.) OÜ Meistra 0,3

62.-65. Viljar Jaamu (Rahvaliit) 5.(1.) OÜ SL Grupp (perefirma) 0,3

62.-65. Niina Neglason (Reform) 114.(7.) OÜ N.Neglason 0,3

66. Raivo Orgusaar (Iseseisvuspartei) 7.(1.) OÜ Fudžijama Meistrid 0,1
OÜ ReisiMeistrid 0,1
OÜ Remondimeistrid OR 0,04

67.-73. Ege Hirv (üksik) OÜ Fivecom Invest 0,2

67.-73. Ahto Oja (EER) 17.(4.) OÜ Mõnus Minek 0,2

67.-73. Anneli Ärmpalu-Idvand (Rohelised) 95.(5.) OÜ Tõhela Loomaarst 0,2

67.-73. Riho Kokk (Rohelised) 47.(3.) OÜ Rivanel (33,3%) 0,2

67.-73. Tarmo Õunapuu (Iseseisvusparte) 8.(1.) OÜ Diamond House 0,2

67.-73. Hillar Talvik (Kesk) 99.(8.) OÜ Hinsotal 0,2

67.-73. Mart Aare (Reform) 123.(8.) OÜ Pootshaak (perefirma) 0,2

74.-75. Mati Lepna (Rohelised) 60.(5.) OÜ HIOMA (14,5) 0,1

74.-75. Madis Sinimets (Rahvaliit) 78.(6.) OÜ Saare Põrand 0,1

76.-77. Jüri Trumm (Rahvaliit) 83.(2.) OÜ Vanteral (perefirma) 0,09

76.-77. Aleksei Naumkin (Sots) 119.(5.) OÜ VEM Grupp 0,09

78. Pavel Makarov (Reform) 98.(3.) OÜ Absurdum Art Gallery (25%) 0,08

79.-80. Anti Poolamets (üksik) OÜ Saare Media 0,07

79.-80. Irina Stelmach (Kristlik. Dem) 3.(1.) OÜ Adel TV 0,07

81.-83. Antti Hunt (Rohelised) 81.(6.) OÜ Hunt Trükk 0,06

81.-83. Margus Talsi (Sots) 105.(13.) OÜ Stellalink (perefirma) 0,06

81.-83. Andres Haidak (Sots) 120.(4.) OÜ Rotand Arendus 0,06

84. Aivar Sõerd (Reform) 28.(2.) OÜ Ranna Konsult 0,05

85. Karol Ahja (Rohelised) 89.(7.) OÜ Konrad Manor (perefirma) 0,01

86. Oleg Gogin (Sots) 80.(7.) OÜ Basalt 0,008

87. Aivar Pikmets (Kesk) 27.(7.) OÜ Mätiku Talu 0,007

88. Märt Meesak (üksik) OÜ SUN Catering 0,0005

89. Hanno Kindel (Reform) 125.(13.) OÜ Kodumeedia 0,0002


Finantsinvesteeringutega tegelevad firmad:

Viljar Jaamu (Rahvaliit) 5.(1.) OÜ Scandinavian Sealine
Valdo Randpere (Reform) 13.(1.) OÜ VARA Kapital Investeeringud
Andrei Korobeinik (Reform) 58.(3.) OÜ Serenda Estonia
Tiit Kolk (Reform) 105.(5.) Varakasvatuse OÜ


FIEd:

Priidu Pärna (IRL) 40.(6.) Tallinna notar
Raivo Raja (IRL) 55.(6.) Paide loomakliiniku loomaarst
Meelis Mõttus (IRL) 104.(9.) Metsavenna talu
Ülo Kannisto (Rahvaliit) 54.(2.) puitmaterjali müük, transporditeenus
Aivar Rosenberg (Reform) 56.(10.) Roosu talu


2009. aasta majandusaruande kohaselt ei olnud majandustegevust:

nimi (nimekiri) koht valimisnimekirjas (koht ringkonnas) firma nimi

Eerik-Niiles Kross (Rohelised) 2.(1.) OÜ Hansamari
Eerik-Niiles Kross (Rohelised) 2.(1.) OÜ Baltic Exchange (33,33%)
Urmas Hallika (Rohelised) 8.(1.) AS EMIGrupp (20,37%)
Margus Kuustik (Rohelised) 70.(8.) OÜ Salmisu Sadam (25%)
Veiko Potisepp (Rohelised) 26.(8.) OÜ L.F.A. Invest (50%)
Siim Kabrits (IRL) 19.(4.) OÜ Conesco Holding (33,3%)
Imre Rammul (IRL) 65.(7.) OÜ Parlay (50%) 
Art Kuum (IRL) 87.(10.) OÜ Merila Trans (50%)
Toivo Kivi (Rahvaliit) 15.(2.) OÜ Pungerja Paat
Rene Naptal (Rahvaliit) 20.(4.) OÜ Medina
Rene Naptal (Rahvaliit) 20.(4.) OÜ Kuldkuu (33,3%)
Madis Sinimets (Rahvaliit) 78.(6.) OÜ Pilatus Inkasso (52,5%)
Jüri Trumm (Rahvaliit) 83.(2.) OÜ Inkolo (perefirma)
Oliver Vilba (Rahvaliit) 86.(2.) OÜ Ewerlan Vara
Oliver Vilba (Rahvaliit) 86.(2.) Spenser Invest
Jaan Toots (Rahvaliit) 2.(1.) OÜ Haldirand
Raivo Orgusaar (Iseseisvuspartei) 7.(1.) OÜ Ilumeistrid 
Raivo Orgusaar (Iseseisvuspartei) 7.(1.) OÜ Akvameistrid (50%)
Aleksandr Korobov (Vene Erakond) 12.(2.) OÜ Dozor Grupp
Igor Suharukov (Vene Erakond) 14.(3.) OÜ Sillpack (20%)
Indrek Tiido (Sots) 78.(10.) OÜ Session (50%)
Aivar Pikmets (Kesk) 27.(7.) OÜ Kiive PT (37%)
Ants Vahtras (Kesk) 50.(3.) OÜ Aabnet Holding (25%)
Margus Tammekivi (Kesk) 66.(4.) OÜ Margus Tammekivi Õigusteenus
Vladimir Arhipov (Kesk) 103.(11.) OÜ Rebala Puit (33%) 
Alar Seppern (Kesk) 116.(9.) OÜ Nordmodum Impex
Valter Malm (Reform) 68.(6.) OÜ Valga Leivatehas (50%)
Valter Malm (Reform) 68.(6.) OÜ Roval Market (50%)
Rain Pilve (Reform) 96.(9.) OÜ Bestrade
Rain Pilve (Reform) 96.(9.) OÜ Raincloud
Väino Hallikmägi (Reform) 106.(5.) OÜ Boutique Hotell (perefirma)


Majandusaasta aruande kohustuslased, kelle aruannet aga pole elektroonses registris:

nimi (nimekiri) koht valimisnimekirjas (koht ringkonnas) firma nimi

Eerik-Niiles Kross (Rohelised) 2. (1.) OÜ Telemaster (85%)
Urmas Roht (Rohelised) 38.(3.) OÜ Palojärve Puukool (50%)
Meelis Niin (Rahvaliit) 63.(5.) OÜ Linnakujunduse Arendusbüroo
Meelis Niin (Rahvaliit) 63.(5.) OÜ Passiivmajaweb (33,3%) asutatud 15.05.09
Andrei Širjajev (Vene Erakond) 7.(1.) OÜ Palimer Ehitus (50%)
Andrei Širjajev (Vene Erakond) 7.(1.) OÜ EU Steel asutatud 26.02.09
Nikolai Maspanov (Vene Erakond) 8.(1.) AS Poolsaar
Andrei Korobeinik (Reform) 58.(3.) OÜ Rate Solutions (45,5%)
Igor Sumarok (Reform) 110.(4.) OÜ Aline Õigusbüroo (49,75%)


2009. aasta lõpus või hiljem asutatud firmad:

nimi (nimekiri) koht valimisnimekirjas (koht ringkonnas) firma nimi

Margus Talsi (Sots) 105.(13.) OÜ Ideal Assets (perefirma) asutatud 14.09.09
Hardi Raiend (Reform) 111.(6.) OÜ HRQ asutatud 13.10.09
Priit Truusalu (Rohelised) 90.(4.) OÜ Kuksa (50%) asutatud 20.10.09
Priit Truusalu (Rohelised) 90.(4.) OÜ Vanemuise Pargimaja (50%) asutatud 10.02.10
Paul Lettens (Rohelised) 68.(7.) OÜ Energiahoid asutatud 1.02.10
Paul Lettens (Rohelised) 68.(7.) OÜ Masai Partners asutatud 16.12.10
Janika Mölder (Reform) 67.(9.) OÜ Miss Valentine (50%) asutatud 24.02.10
Valter Malm (Reform) 68.(6.) OÜ Leivavedu (50%) asutatud 21.04.10
Valter Malm (Reform) 68.(6.) OÜ Sidur (50%) asutatud 11.01.11
Valter Malm (Reform) 68.(6.) Leivatööstuse OÜ asutatud 14.01.11
Imre Rammul (IRL) 65.(7.) OÜ Konsortsium asutatud 26.08.10
Meelis Gross (Rahvaliit) 47.(5.) OÜ FM Systems asutatud 21.10.10
Kairit Pihlak (Sots) 20.(3.) OÜ Ökokosmeetika asutatud 10.11.10
Olav Hoop (Rahvaliit) 48.(4.) OÜ GBG asutatud 4.01.11

Allikas: Äriregister, Äripäev



 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. March 2011, 12:33
Otsi:

Ava täpsem otsing