Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

"Lakitud küüntega tudengeist polegi midagi oodata"

Anne Oja 18. veebruar 2011, 13:18

Meediamagnaat Hans H Luik rääkis Tööandjate keskliidu majandusfoorumil "Tuulelohe lend", kuidas tema avameelset meedialoengut kuulanud lakitud küünte ja notebookidega meediaüliõpilased ei küsinud temalt ühtegi küsimust.

Luik püüdis tudengeile selgeks teha, et Ekspress Grupi kasum ei tule nn uuest meediast, vaid endiselt torudest ehk trükikojast. Sellistelt lakitud küünte ja notebookidega meediaüliõpilastelt, kelle vanemad või tööandjad nende õpingud kinni maksavad, polegi midagi oodata, kõlas samas Luige järeldus.

Roheliste erakonna juht Marek Strandberg kommenteeris: "Lakitud küüntega inimese funktsionaalsus hiljem on null."

Diskussioonil osalenud advokaat Kaja Kallas märkis, et asi pole lakitud küüntes. "Lakkimata küüntega ja kergelt habetunud noormeestelt ei tulnud loengus samuti küsimusi, nad mõtlesid, kuidas kiiremini ära saada." sõnas ta.

Kallas lisas, et läks pärast esimest kursust tööle, et õpitavat praktikaga siduda. Tema sõnul pole oluline, kas näiteks juuratudeng töötab õppimise ajal advokaadibüroos või ettekandjana. "Miks mitte töötada ka ettekandjana? See annab ka kogemuse, inimene puutub kokku vähemasti töölepinguga," ütles Kallas. 

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. February 2011, 17:56
Otsi:

Ava täpsem otsing