Rakvere taksoärimees: kandideerin seltskonna pärast

Väinu Rozental 23. veebruar 2011, 15:44

Meil on siin normaalne punt, kellega koos olen kandideerinud kaks korda ka kohalikel valimistel, põhjendas Rakveres taksoteenust pakkuva OÜ Villa Takso osanik, sotsiaaldemokraatide nimekirjas kandideeriv Andres Haidak, miks ta valimiskarussellile asus.

„Eks ta erinev ole, kas kandideerida Vinnis või Lääne-Virumaal, aga ega kunagi või teada, kuidas läheb,“ lausus Haidak, ent lisas, et valimissüsteemi erisuse tõttu tal ilmselt siiski suurt lootust valituks saada ei ole.

Haidak on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna üleriigilises nimekirjas 120. kohal ja ringkonna nimekirjas 4. kohal. Haidaki kinnitusel on ta parteitu, ent kandideerinud sotsidega koos kahel eelmisel kohalikul valimisel. Ta on Vinni vallavolikogu liige.

Küsimusele, kas enda määratlemine konkreetse erakonnaga on tema ettevõtlusele kasuks või kahjuks tulnud, vastas Haidak, et tema ettevõtmisi pole parteilisus mingil määral mõjutanud.

Haidak on osanik mitmes firmas, näiteks OÜ Villa Takso on üks viiest taksofirmast, mis Rakveres teenust osutab. Haidaki ainuomandis olev, ehitusprojektide juhtimisega tegelev OÜ Rotand Arendus on aga varjusurmas. „Põhjuseks masu ja ehitusturu ärakukkumine,“ lisas Haidak.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. February 2011, 15:45
Otsi:

Ava täpsem otsing