Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kes ministritest sai hästi hakkama?

Silvia Kruusmaa 04. märts 2011, 11:07

Tööga pole hakkama saanud rahandusminister, samuti kultuuriminister ja majandusminister. Lang murrab aga pidevalt lahtistest ustest sisse. Aga arvatakse ka täiesti vastupidi.

Järgnevad ettevõtjate kommentaarid.

Jaanus Murakas
E-Piima juht

Palju auru läheb tihti erakonna arendamiseks. Majandusminister, põllumajandusminister ja keskkonnaminister on töötanud riiki arendavalt ja riigimehelikult.

Arvi Liivik
Espaki juhatuse esimees

Juhan Parts on olnud asjalik majandusminister. Ka sotsiaalminister Hanno Pevkur on suutnud aus olla, tal pole olnud selliseid jamasid, mis eelmistel ministritel.

Urmas Ingver
Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liidu tegevdirektor

Aastaid on räägitud haldusreformist ja meil on ka regionaalminister, kes sellega tegelema peaks, kuid midagi pole toimunud. Regionaalminister peaks olema näoga kohalike omavalitsuste poole ja neid kaitsma, kuid kohalike omavalitsuste ja teede raha on vähendatud.

Aleksander Terep
Mokter ASi juhatuse esimees

Eesti suhtes pole oma tööga hakkama saanud rahandusminister Jürgen Ligi. Ta on küll euro toonud, kuid oma ülesannetega pole ta hästi hakkama saanud.

Raimond Lunev
TÜH Haapsalu Tarbijate Ühistu juhatuse esimees

Minu meelest on kaitseminister Aaviksoo fantastiline inimene. Ta on niigi pikk mees, aga ta on teistest ministritest kompetentsilt pea jagu üle ka.

Meelis Mitt
ASi Baltem juht

Ministritest tõusevad rohkem esile need, kes ei saanud kuigi hästi hakkama, need on kultuuriminister Laine Jänes ja majandusminister. Parts ei kuula ettevõtjaid üldiselt, räägib küll, et kuulab, aga kui konkreetsete ettevõtjatega kokku saab, on puha üldine jutt. Osa asju ei liigu mitu aastat edasi.

Teet Soorm
Talleggi juhatuse esimees

Põllumajandusminister on väga hästi oma tööga hakkama saanud. Soovin, et ta jätkaks ministrina. Ligi on hästi hakkama saanud, ta on teinud rasket tööd ajal, kui oli vaja kulusid kokku tõmmata. Tean, mis on kulude kokkutõmbamine ettevõttes, müts maha, et Ligi on sellega hakkama saanud.

Arli Okas
OÜ Texor juhatuse esimees

Mulle on silma paistnud näiteks Lang. Ta pidevalt murrab lahtistest ustest sisse.

Martin Arula
Toftan ASi juht

Arvan, et majandusminister Juhan Parts on Eesti majandusse ja ekspordi arendamisse suhtumises OK. Enamik ministreid on aga poliitilised, järjekorranumbrijärgsed ametikohad. Praeguse valitsuse edu võti paremate otsuste taga on paraku ainult nende pikaealisuses - isegi loll õpib lõpuks, eriti veel majanduskriisi surve all.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. March 2011, 08:00
Otsi:

Ava täpsem otsing