Laar: oleme kindlad võitjad!

Birjo Must 07. märts 2011, 00:06

Riigikogu valimistel 23 kohta saavutanud Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar hõiskas pärast valimistulemuste selgumist, et IRL on nende valimiste kindel võitja.

Järgnevad Mart Laari sõnad erakonnakaaslastele:

Me olime kindlad, et meil läheb hästi. See tõi meid tänasesse olukorda, kus me oleme ühed nende valimiste selged võitjad. Võib isegi öelda, et oleme nende valimiste kindlad võitjad!

See toimus ainult tänu kõigi meie liikmete, kaasatundjate ja valijate ühisele tööle. See kampaania on olnud meie enda jaoks teistsugune. See on olnud kampaania, kus me julgesime olla need, kes me oleme. Kus julgesime minna välja ja inimestega rääkida, kus me julgesime neid kuulata ja nende käest küsida, mida me peaksime tegema ja mis on nende soovid. Just see tõi meile edu. See, et me suutsime üle saada sellest kartusest, mis vahetevahel on poliitikuid vaevanud ja me suutsime tõesti rääkida inimestega.

Ma tahaksin teid kõiki tänada selle võidu eest  ja tahaksin tänada selle töö eest võidu saavutamiseks. Olgu see meile kõigile innustuseks selleks, et 4 aasta pärast oleks see tulemus veel parem. Suur suur tänu, elagu IRL!

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. March 2011, 01:41
Otsi:

Ava täpsem otsing