Kobin: plaanime Postimehele ära panna

Katre Pilvinski 11. märts 2011, 17:17

Eesti Päevalehe 100%seks omanikuks saanud Ekspress Grupi juht Gunnar Kobin ütles, et nad plaanivad Postimehele ära panna. 

"Postimehe ajakirjanikule ütlesin ma, et plaanime Postimehele ära panna. Äripäevale ära ei ole vaja panna, me oleme Äripäevast juba kaks korda suuremad," vastas Kobin küsmusele ettevõtte edasiste plaanide kohta.

"Nali naljaks, plaanid on nuputada välja, kuidas Ekspress Grupi ja Eesti Päevalehe ajakirjanduslikku võimekust selle sammu tulemusena tõsta ning kuidas erinevate tugistruktuuride koostöö abil efektiivsemaks muutuda, kuidas uusi ärivõimalusi paremini ära kasutada,” rääkis ta. Eesti Ekspressil ja Eesti Päevalehel on raamatukirjastused, mis võiksid ühte jalga astuda, tõi ta näiteks.

Kobini sõnul on kogu maailmas trendiks integreeritud uudisruumid. "Saaksime samamoodi astuda samme selles suunas, kuni sinna, et miks mitte offline-maailmas rohkem koostööd teha nädalalehtede ja päevalehtede vahel jne. Tulevik on põnev," lausus ta.

"Arvame, et see on meie selle aasta kõige suurem projekt, just selleks, et tekkivast sünergiast maksimumi kätte saada," märkis Kobin.

ASi Eesti Päevaleht pooldumise järel jääb ajaleht Hans H Luige suuromanduses Ekspress Grupile,  50% omanik Jaan Manitski saab Päevalehele kuulunud kinnisvara.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. March 2011, 14:20
Otsi:

Ava täpsem otsing