Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

BaltCap ostis osaluse kliendihaldusettevõttes Runway

Silvia Kruusmaa 14. märts 2011, 17:14

Baltimaade era- ja riskikapitali ettevõte BaltCap omandas osaluse ettevõttes SIA Runway, mis on üks juhtivaid äriprotsesside allhangete osutajad Balti riikides.

BaltCap Private Equity Fund omandas Runway eelmiselt suurosanikult, Norra firmalt Dasha AS 40.82% ettevõtte aktsiatest.

Runway osutab kõnekeskuse ning äriprotsesside allhangete teenuseid Balti riikides harukontoritega Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Firma pakub peamiselt Põhjamaade ettevõtetele kliendihalduse (CRM), IT toe, raamatupidamise ning teisi tugiteenuseid. Firma auditeerimata äritulud kasvasid mullu 49% jõudes 8,01 miljoni euro piirini. 2009. aastal oli sama number 5,39 miljonit eurot.

"Runway on üks juhtivaid ja kiiremini arenevaid firmasid oma tööstusharus,” ütles BaltCapi investeeringute juht Sandijs Abolins-Abols. “Ettevõttel on hea tegevuskogemus Põhjamaade turul, kõrgelt kvalifitseeritud tööjõud ning tugevad väljavaated arenemiseks.”

Ta lisas, et Runwayl on suur potentsiaal edasiseks laienemiseks Skandinaavia ja Lääne-Euroopa turgudele. Hetkel on ettevõttel kontorid Baltikumis, kuid kaalutakse ka laienemist endise SRÜ riikidesse.

BaltCap haldab viite investeerimisfondi kogumahuga 130 miljonit eurot. BaltCapi partnerid on Peeter Saks, Martin Kõdar, Dagnis Dreimanis ja Simonas Gustainis.

 

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. March 2011, 17:14
Otsi:

Ava täpsem otsing