Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kaspersky Lab maailma innovaatilisemate ettevõtete TOP50-s

Kadrin Karner 23. märts 2011, 16:42

Euroopa suurim viirustõrje tarkvara tootja Kaspersky Lab valiti USA äriajakirja Fast Company poolt maailma 50 innovaatilisema ettevõtte hulka.

Ajakiri paigutas etteõtte edetabelis 32. positsioonile, ette poole paljudest globaalsetest IT-tööstuse gigantidest, teatas Kaspersky Lab.

Fast Company toimetus analüüsis innovaatiliste ettevõtete teemalise erinumbri koostamiseks tuhandeid äriorganisatsioone üle maailma. Edetabeli kokkupanemisel võeti aluseks nii ettevõtete käibenumbrid kui ka ärimudeli progressiivsus ning firma loominguline „vaim“.

Ajakirja teatel oli Kaspersky Lab´i kõrge positsiooni üks peamisi põhjusi tõsiasi, et firma on aastaid oma palgale võtnud vene noori arvutigeeniusi, mis on ka põhjuseks, miks ettevõte on suutnud teha nii kiire tõusu viirustõrjelahenduste turul.

“Kui Kaspersky Lab 1997. aastal ilma igasuguste investeeringute ning väljaspoolse finantsabita loodi, teadsime, et innovatsioon ja kvaliteet on need kaks ainuvõimalikku märksõna, mis meid rahvusvahelise eduni viia võivad,“ ütles Kaspersky Lab´i juhatuse esimees ja asutaja Eugene Kaspersky. “Ettevõtte edu on aastapikkuste uurimistöö ja pideva innovatsiooni tulemus. On väga tore, et meie spetsialistide töö on saanud ülemaailmse tunnustuse osaliseks mitte üksnes meie klientide ja partnerite, vaid ka sõltumatute ekspertide poolt,“ lisas Kaspersky. 

“Innovatsioon pole kunagi varem olnud meie majandusele ja tulevikus nii olulist rolli mänginud kui praegu,“ ütles Fast Company toimetaja Robert Safian. „Edetabelisse jõudnud ettevõtted kehastavad seda, mida inimpotentsiaali vabastamine saavutada suudab,“ sõnas Safian.

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. March 2011, 16:42
Otsi:

Ava täpsem otsing