Suri olümpiavõitja ja ehitusettevõtja Viljar Loor

Alyona Stadnik 24. märts 2011, 00:00

Endist tippsportlast tabas terviserike, mis viis äkksurmani, teatas võrkpalliliit.

57aastaseks elanud Looril kogunes karjääri jooksul NSV Liidu meistritiitleid seitse, Euroopa karikavõite neli, maailma karikavõite kaks. Olümpiavõitja oli ka ehitusfirma ASi Eramu osanik ning nõukogu liige.

Viljar Loori venna Heldur Loori sõnul oli Viljar usaldusväärne äripartner ning tegi oma tööd nii hästi, kui sai. "Viljar Loor tegeles ettevõttes kõige sellega, mis ei puudutanud ehitusplatsi. Põhiliselt tegeles taustafunktsioonide ja varustamisega," kommenteeris vend, Eramu ASi tegevjuht Heldur Loor.

Viljar Loor töötas Eramu ASis 10. augustist 1992. "Hästi kaua juba. Mina olin selles ettevõttes natukene varem," lausus vend.

Heldur Loori sõnul tegi ta vend tööd nii hästi, kui oskas. "Tema tugev külg oli usaldusväärsus. Kui ta midagi ei osanud, siis ta alati küsis. Ma võisin teda usalda ja äri puhul ongi see kõige olulisem," rääkis Loor. Ta lisas, et tänapäeval ei ole palju kaastöötajaid, keda usaldada saab.

Viljar Loorile kuulus 22,5% Eramu ASi aktsiatest. Heldur Loor ei osanud täpselt öelda, mis aktsiatest nüüd saab. "Ma ei tea, mis seadus selle koha peal ette näeb, küllap on need pärandatavad," lausus Loor.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:50
    Otsi:

    Ava täpsem otsing