SEB kindlustuse juhatuse liige läks ERGO juhatusse

Indrek Kald 31. märts 2011, 10:07

1. aprillist on ERGO Balti äriühingute juhatuse liige Maarika Liivamägi, kes seni töötas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse ASi juhatuse liikmena.

Ta hakkab vastutama ERGO turunduse ja müügi eest Eestis, Lätis ja Leedus. "Meil on hea meel, et Maarika Liivamägi ühineb ERGOga. Usun, et ta juhib oma vastutusvaldkondi professionaalselt ja edukalt," ütles ERGO Balti äriühingute juhatuse esimees Kestutis Bagdonavicius.

"ERGO kui ühe turuliidriga liitumine on minu jaoks suureks väljakutseks ja võimaluseks. Peamiseks eesmärgiks on müügivõrgu tugevdamine ning turuosa kasvatamine kõigis kolmes Balti riigis," ütles Liivamägi.

Maarika Liivamägi oli müügi ja turunduse eest vastutav juhatuse liige SEB Panga gruppi kuuluvas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse ASis. ERGO teatel on ta tuttav kolme Balti riiki hõlmava ärilise lähenemisega. Samuti on Liivamägi töötanud mitmetes rahvusvahelistes meeskondades Poolas, Ukrainas, Venemaal, Rootsis, Soomes ja Ameerika Ühendriikides.

Aastail 1992-98 töötas Liivamägi Statoili turundusjuhina, seejärel 2,5 aastat Reval Hotelligrupi juhatuse liikme ning müügi- ja turundusdirektorina. Aastail 2001–03 juhtis ta Baltikas Montoni turundust. 2004–05 oli Liivamägi tööl reklaamifirmas Idea ning selle järel töötas aasta EASi turismiarenduskeskuse juhataja. 2004–06 oli Liivamägi reklaamifirma Angels AD partner ning pärast seda 4,5 aastat SEB kindlustuse juhatuse liige.

Liivamägi kinnitati ERGO juhatuse liikmeks nõukogu 15.  märtsi otsusega. Turunduse ja müügi vastutusvaldkonda juhtis 1. aprillini ajutiselt juhatuse liige Saulius Jokubaitis.

ERGO tegutseb Eesti, Läti ja Leedu elu-, tervise- ja kahjukindlustusturul ning Eesti ja Leedu pensionifondide turul, ettevõttel on kolmes riigis ligi 400 000 klienti. ERGO seltsid Baltimaades kuuluvad Euroopa ühte suurimasse ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab 40 miljonit klienti enam kui 30 Euroopa ja Aasia riigis.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. April 2011, 15:55
Otsi:

Ava täpsem otsing