Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Indrek Toome: olen rohkem äriusku kui pangausku

Birjo Must 06. aprill 2011, 10:04

Viru Keskuse suuromanik Indrek Toome sõnul ei ole ta siiani saanud pangalt nõu, millest oleks midagi võitnud, ja seega on ta rohkem äriusku kui pangausku. 

„Kuna ma olen aus inimene, siis pean tunnistama, et ei ole küll tulnud sellist nõu, et ma oleksin võitnud, kui ma olen kuhugi midagi paigutanud,“ tunnistas Toome lisades, et tal on kokkupuude olnud pikkade aegade jooksul väga erinevate pankadega.

Toome on enda sõnul ikka proovinud, kuid arvab, et nähtavasti ei ole ta osanud õigesti paigutada. „Viimastel aastatel pole ma proovinud. Raha oli omal ajal paigutatud, kuid need ei tootnud,“ nentis pikaajalise kogemusega ettevõtja.

Seda, kas pangad annavad üleliia riskantset nõu, Toome hinnata ei osanud. "Ma isegi arvan, et on püütud teha parimat, aga välja tuleb nagu alati," sõnas ta.

Toome on enda kinnitusel uskunud rohkem paigutust ärisse, kus tunneb ennast kindlamini. Siiamaani on projektid ka õnneks läinud.  "Ma olen rohkem äriusku inimene kui pangausku," kinnitas Toome.

Indrek Toome vastas Äripäeva küsimusele, milline on parim nõu, mida olete pangalt saanud.

Tänane päevaküsimus on ajendatud sellest, et poolteist nädalat tagasi kuulsime, kuidas Eesti pangad pakuvad Euroopa Liidu riskantseimat finantsnõu. Kui Äripäev ise järele proovis, selgus et, kuigi pankade nõu on laias laastus sama, siis erinevus peitub investeeringute kvaliteedis, mida tavainimene ei suudagi välja selgitada.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. April 2011, 17:18
Otsi:

Ava täpsem otsing