Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ðmigun hakkas Eesti kiirtoitu turundama

Väinu Rozental 29. juuni 2011, 00:00

OÜ Luha AV töötajaskonna moodustavad peamiselt omaaegse lihatööstuse Wõro Kommerts endised töötajad, turunduse ja kommunikatsiooni eest vastutab mitmekordne olümpiavõitja Kristina Ðmigun-Vähi.

"Kristina on öelnud, et tal on elus olnud võimalus üks kord ise kokku panna võitjameeskond ja nüüd ta tahab olla võitjameeskonnas," rääkis Luha AV juhatuse esimees Aigar Pindmaa.

Esimesed Näpsid paisati Võru Maksimarketis müüki 1. aprillil ja praegu võib Näpse osta kahes Eesti osalusega suuremas kaubandusketis - Selveris ja ETK kauplustes -, aga ka Olerexi tanklates ja mujal.

"Me oleme sellised eestimeelsed olnud," põhjendas Pindmaa, miks on nende kaup seni müügis ainult kodumaisel kapitalil põhinevates firmades. "Müügikohtade võrk loomulikult laieneb. Me oleme saatnud esimesed toodangunäidised Soome, Lätti ja Leetu ning tagasiside on olnud positiivne."

Näpse valmistatakse Võrus endise Wõro Kommertsi tootmishoones. Kiirtoidubränd Näps tuleneb sõnast "näputoit" ja tegu on ühe suutäie ampsudega. Praegu on tootmises 18 erinevat toodet.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. December 2011, 17:07
Otsi:

Ava täpsem otsing