Ivo Rull: Eesti Energia suhtekorraldusel on aeg  tänapäeva tulla

Katre Pilvinski 04. juuli 2011, 19:13

Suhtekorraldaja Ivo Rull ütles, et Eesti Energia suhtekorraldajatel on aeg faksiajastust tänapäeva tulla ning saada aru, et selline lollitamine uudiste välja saatmise aja ning sisuga ei too enam mitte mingit kasu.

Reede pärastlõunal saatis Eesti Energia pressiteate, et on Konkurentsiametile esitanud analüüsimiseks põlevkivi ja elektri 2012. aasta hinnad. Teatest aga ei selgunud, kui palju tõuseb elektrihind.

"Eesti Energia meetodid pärinevad ajast, mil pressiteated edastati toimetustesse faksi teel. Nendel inimestel oleks aeg tulla faksiajastust üle online-meedia ja sotsiaalsete suhtluskeskkondade maailma ning mitte jääma lootma asjaolule, et nende monopolistlikud taotlused jääksid tähelepanemata," rääkis Rull Delfi Majandusele.

Suhtekorraldaja lisas veel, et mida tugevamalt soovitakse mingit uudist peita, seda tugevamalt saadetakse aga välja indikatsioon, et selle hinnatõusu taga on midagi hämarat.

"Kui see uudis oleks välja käidud tavalise pressikonverentsi võtmes, antud ka võimalusi küsimusteks, oleks neid pärimisi ja uurimisi kindlasti vähem olnud, kui täna," sõnas Rull.

 

 

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. July 2011, 19:13
Otsi:

Ava täpsem otsing