East Capital Explorer süstib Trev-2 Gruppi 4 mln eurot

Kaisa Gabral 08. august 2011, 12:25

East Capital Explorer AB otsustas investeerida taristuehitusfirmasse AS Trev-2 Grupp 4 miljonit eurot, omandades 18.5% ettevõtte aktsiatest.

“Meil on selle investeeringu üle väga hea meel. Trev-2 Grupil on suurepärane juhtkond ning märkimisväärne kogemus regioonis tegutsemisel. Meie ühine eesmärk on ettevõtet kasvatada ja see lõpuks börsile viia,” sõnas East Capital Explorer AB juhatuse esimees Gert Tiivas.

Trev-2 Grupi juhatuse esimees Tõnis Pleksepp ütles, et East Capital investeeringud on julgustavaks märgiks rahvusvaheliste investorite kasvavast usust ja usaldusest ettevõtte potentsiaali, mis innustab edasi liikuma.

Trev-2 Grupi põhitegevusaladeks on teedeehitus, remont ja hooldus ning raudtee- ja keskkonnaehitus. 2009. aastal tunnustas maanteeamet TREV-2 Grupi tütarettevõtteid, pärjates neid aasta parima teedeehitusfirma ja parima teedehooldusfirma tiitliga. Tänavu oma 50. tegevusaastat tähistav ettevõte omab pikaajalisi teedehoolduslepinguid kolmes Eesti regioonis, samuti on Trev-2 Grupp tegev Lätis.

Tehing plaanitakse viia lõpule 2011. aasta kolmanda kvartali jooksul ning selle eelduseks on konkurentsiameti heakskiit. East Capital Exploreri investeeringut kasutab TREV-2 Grupp käibekapitaliks ning regioonis laienemiseks. 

Seni kuulus East Capitalile Trev-2 Grupis 9% osalus. Tehingu tulemusena omandavad East Capital Explorer ja East Capital ühiselt ligikaudu 25% ettevõttest. 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. August 2011, 17:06
Otsi:

Ava täpsem otsing