Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Taal: Raasuke ei sobinud seltskonda?

Alyona Stadnik 10. august 2011, 11:11

Ühe Hansapanga asutaja Olari Taali sõnul tuli Erkki Raasukese lahkumine Swedbankist talle üllatusena. Põhjuseks võis olla see, et ta ei sobinud sinna seltskonda.

„Ma ei tunne Raasukesest väga lähedalt, aga ta on töökas mees ning Swedbankis finantsjuhiks olemine oli ilus tähelend,“ kommenteeris Taal.

Ta ei osanud kommenteerida Raasukese lahkumist. „Tundus jämedates joontes, et ta tahab puhata, aga võib-olla ta lihtsalt ei sobinud sinna seltskonda,“ märkis Taal.

Ta ei osanud öelda, millist tööd võiks Raasuke nüüd tegema hakata. „Raasuke sobib tegema igasugust tööd. Ma arvan, et majanduses on väga vähe asju, millega ta hakkama ei saaks, kui neid üldse on,“ sõnas Taal.

Swedbank teatas täna, et kaks ja pool aastat grupi finantsjuhina töötanud Erkki Raasuke lahkub, plaanides pärast 17-aastast pingelist tööd pangas esmalt pikemalt puhata. Senine riskijuht Göran Bronner asub tööle finantsjuhina ja senine Balti panganduse juht Håkan Berg riskijuhina. Uueks Balti panganduse juhiks saab Birgitte Bonnesen, senine siseauditi juht.

 

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. August 2011, 13:17
Otsi:

Ava täpsem otsing