Kruuda juustuliin viidi minema

Indrek Kald 25. august 2011, 13:45

Neljapäeva saabus kohtutäitur koos veoautode, kopa ja tõstukiga Tere Paide tootmishoone juurde, et viia ära Oliver Kruuda firmale kuulunud juustuliin.

Tere väravas seisis Valmetek Investi esindaja Aivo Pärn, kes aga ei lubanud masinaid territooriumile ning oli piimatööstuse vara kaitseks kohale kutsunud ka politseinikud, kirjutas Järva Teataja.

Paar tundi kestnud arutluse tulemusel lubati kohtutäitur koos tehnikaga ja hiljuti kõnealuse juustuliini enampakkumiselt ostnud ettevõtja Rainer Nisu Tere territooriumile ning nad hakkasid juustuliini masinatele laadima.

Aivo Pärn heitis kohtutäiturile ette, et too sisenes Tere territooriumile juba eile ja lõhuti lahti uks, mille taga pool miljonit eurot maksev juustuliin asub.

Tere Paide tootmise juhataja Kristiina Kibe kinnitas, et juustuliin on seisnud aastaid kasutult ja Paides see tootmist kuidagi ei mõjuta.

Äripäev kirjutas 13. juulil, et juustutootmise seadmete omale jätmiseks püüdis Tere juhtkond sundenampakkumisel osalejaid laiali hirmutada. Kui julge ostja Rainer Nisu näol ikkagi leidus, keeldus Tere seadmeid üle andmast ning meelitas kohtutäituri enda poolele.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. August 2011, 15:20
Otsi:

Ava täpsem otsing