Advokaatide ärihuvide TOP

27. november 2011, 12:06

Advokaatidest on kõige enam erinevaid ärihuvisid Aivar Pihlakul, kes kuulub kokku 19 ettevõtte juhatusse või nõukogusse.

Advokaatide pingerivi nende ärihuvide järgi

Aivar Pihlak
1. Transakta AS , juhatuse liige 
2. Korteriühistu Roosikrantsi 4 c, juhatuse liige    
3. Korteriühistu Tina 18, juhatuse liige    
4. Ludvig- Svensson Eesti OÜ, juhatuse liige     
5. Monetalis Inkasso OÜ, juhatuse liige    
6. Daltrans OÜ, juhatuse liige    
7. Jõe Inkasso OÜ, juhatuse liige     
8. Quickest Invest OÜ, juhatuse liige    
9. Bestlein OÜ, juhatuse liige     
10. Svensson&Stenströms OÜ, juhatuse liige     
11. TM Investment OÜ, juhatuse liige    
12. Stenströms Skjortfabrik Eesti OÜ, juhatuse liige   
13. Domina Management AS, nõukogu liige    
14. Kurt Kellermann AS, nõukogu liige     
15. Portex AS, nõukogu liige   
16. Talot AS, nõukogu liige    
17. Zigmund AS, nõukogu liige     
18. Pro Kapital Eesti AS, nõukogu liige    
19. Tondi Kvartal AS, nõukogu liige    
20. Pro Halduse AS, nõukogu liige    
21. Svexico Eesti AS, nõukogu liige, likvideerimisel

Jüri Ploom

1. FameEdit OÜ, juhatuse liige
2. Kingpool OÜ, juhatuse liige
3. Lenz Management OÜ, juhatuse liige
4. Norwegian - Estonian Chamber of Commerce MTÜ, juhatuse liige
5. Lewis Holding OÜ, juhatuse liige
6. Prime Eesti, juhatuse liige
7. Trebor Agro OÜ, juhatuse liige
8. Trebor Invest OÜ, juhatuse liige
9. Flebu Eesti OÜ, nõukogu liige
10. Alta Holding OÜ, nõukogu liige
11. Planet Origo, nõukogu liige
12. Selvaag Eastern European Development OÜ, nõukogu liige
13. Selvaag Eesti OÜ, nõukogu liige
14. Children Charity Foundation SA, nõukogu liige
15. Stroomi Kinnisvara OÜ, nõukogu liige
16. Riia 128 OÜ, juhatuse liige
17. Jaama Ärikeskus OÜ, juhatuse liige
18. Landlord Hunting Club OÜ, juhatuse liige
19. Tulbi 4 OÜ, juhatuse liige
20. Kesk tee 14 OÜ, juhatuse liige

Merlin Salvik

1. FjordFresh Holding AS, nõukogu liige
2. Parent Accounting OÜ, juhatuse liige
3. Innovative Parking Solutions OÜ, nõukogu liige
4. Syntax OÜ, juhatuse liige
5. FFH Sales OÜ, juhatuse liige
6. Domsea Farming OÜ, juhatuse liige
7. Domsea Production OÜ, juhatuse liige
8. Domsea Hatchery OÜ, juhatuse liige
9. Domsea Broodstock OÜ, juhatuse liige
10. Estonian Perch Farming OÜ , juhatuse liige
11. Estonian Perch Hatchery OÜ, juhatuse liige
12. Estonian Perch Broodstock OÜ, juhatuse liige
13. Estonian Turbot Production OÜ, juhatuse liige
14. Estonian Turbot Hatchery OÜ, juhatuse liige
15. Estonian Natural Fertilizer OÜ, juhatuse liige
16. Estonian Pikeperch Hatchery OÜ, juhatuse liige
17. Estonian Pikeperch Broodstock OÜ, juhatuse liige
18. FFH Agri OÜ, juhatuse liige

Margus Arvisto

1. Advokaadibüroo Arvisto & Koch OÜ, juhatuse liige
2. Puumajatehase OÜ, nõukogu liige
3. Senor Kinnisvara OÜ, nõukogu liige
4. Viking Window AS, nõukogu liige
5. Transway Holding OÜ, juhatuse liige
6. Baltic Clean AS, nõukogu liige
7. Trazo OÜ, juhatuse liige
8. Europark Estonia OÜ, nõukogu liige
9. Viking Travel OÜ, juhatuse liige
10. Corporate Finance & Investment Partners OÜ, juhatuse liige
11. J.Schroder Invest OÜ, juhatuse liige
12. Redthorn Assets OÜ, juhatuse liige
13. Poska Arendus OÜ (asutamisel), juhatuse liige
14. Eesti Eine AS, nõukogu liige
15. DMA Capital OÜ(asutamisel), juhatuse liige
16. DMA Investments OÜ (asutamisels), juhatuse liige

Anton Sigal

1. Advokaadibüroo RED Legal OÜ, juhatuse liige
2. Lennutehnika OÜ, juhatuse liige
3. Eesti Langevarjuklubi MTÜ, juhatuse liige
4. Alta Foods AS, nõukogu liige
5. 2A Holding OÜ, juhatuse liige
6. Farland Trade Group AS, nõukogu liige
7. Vicron Investment Group AS, nõukogu liige
8. Helix Holdings OÜ, juhatuse liige
9. Alta Legal OÜ, juhatuse liige
10. Tori Vaade OÜ, juhatuse liige
11. Flydirect.ee OÜ, pankrotitoimkonna liige
12. Kodukindlus OÜ, pankrotitoimkonna liige
13. Bryum Estonia AS, nõukogu liige

Leonid Tolstov
1. Estiko Investeeringute AS, nõukogu liige
2. Bradmax Group OÜ (likvideerimisel), likvideerija
3. Estiko AS, nõukogu liige
4. Estiko-Plastar, nõukogu liige
5. Emajõe Kaubahall AS, nõukogu liige
6. Emajõe Ärikeskus AS, nõukogu liige
7. Livonia Kinnisvara AS, nõukogu liige
8. Ronda AS, nõukogu liige
9. Rondam Grupp AS, nõukogu liige
10. Tartu KEK AS, nõukogu liige
11. Võru Tarbijate Ühistu, nõukogu liige
12. ZAP Invest AS, nõukogu liige
13. Chemedest OÜ, juhatuse liige

Ivo Kütt
1. Taanimets AS, juhatuse liige
2. Eifi OÜ, juhatuse liige
3. Kuusemetsa OÜ, juhatuse liige
4. Londomex OÜ, juhatuse liige
5. Mortec OÜ, juhatuse liige
6. Telimus OÜ, likvideerija
7. Anija Mehed OÜ, juhatuse liige
8. Erinmets OÜ, juhatuse liige
9. Varoteks OÜ, juhatuse liige
10. Virgenta OÜ, juhatuse liige
11. SodaBlastBaltic OÜ, juhatuse liige

Monica Pihlak
1. Aavik & Partnerid Advokaadibüroo OÜ, osanik
2. NG Investeeringud OÜ, osanik
3. Lapse arenguks ja heaoluks MTÜ, osanik
4. Celtic Capital OÜ, osanik + juhatuse liige
5. BeautySalon OÜ, pankrotihaldur
6. Ariways OÜ, pankrotihaldur
7. Felicitalia OÜ, pankrotihaldur
8. Panther Transport OÜ, pankrotihaldur
9. Dekoratiiv puitaed OÜ, pankrotihaldur
10. Storaton OÜ, pankrotihaldur

Aku Johannes Sorainen
1. Advokaadibüroo Sorainen AS, juhatuse liige
2. AJS OÜ, juhatuse liige
3. Tanaka OÜ, juhatuse liige
4. Twelve OÜ, juhatuse liige
5. Künnap Kinnisvaraarendus OÜ, juhatuse liige
6. ASLO Konsultatsioonid OÜ, juhatuse liige
7. Hermitage Eesti OÜ, juhatuse liige
8. Korteriühistu Toomkooli 15, juhatuse liige
9. Korteriühistu Wiedemanni 13, juhatuse liige
10. Finance Estonia MTÜ, juhatuse liige

Maidu Kaasik
1. Aavik & Partnerid Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
2. Crantex OÜ, juhatuse liige
3. King Invest OÜ, juhatuse liige
4. Net Systems OÜ, juhatuse liige
5. Koidulapark Hotell OÜ, juhatuse liige
6. Shuman Invest OÜ, juhatuse liige
7. Saka-Ontika Pank SA, nõukogu liige
8. September Invest OÜ, juhatuse liige
9. Ecometal AS, nõukogu liige

Aivar Raudsik
1. Bristal OÜ
2. ADV Holdings OÜ
3. Markwend OÜ
4. Bolton Invest OÜ
5. Marevax OÜ
6. Merkoline OÜ
7. Revalton Ehitus OÜ
8. Greenflex OÜ
9. Silvermark OÜ

Meelis Pirn
1. InComing OÜ, juhatuse liige
2. Kühne + Nagel AS, nõukogu liige
3. Transfennica OÜ, juhatuse liige
4. Elounda OÜ, juhatuse liige
5. Hyslop Invest OÜ, juhatuse liige
6. Restrain OÜ, juhatuse liige
7. Sixtus Kapital OÜ, juhatuse liige
8. OÜ Solvency, juhatuse liige
9. Abitegu MTÜ, juhatuse liige

Margus Mugu
1. GNLD International OÜ, prokurist
2. Inglise Kolledži SA, nõukogu liige
3. Keemia 11 KÜ, juhatuse liige
4. Chelsea Invest OÜ, prokurist
5. Weckett OÜ, prokurist
6. Satnam Europe OÜ, prokurist
7. Satnam Estonia OÜ, prokurist
8. Hea Kooli SA, (asutamisel), nõukogu liige
  
Toomas Mälberg
1. AmberWood Invest OÜ
2. Viimsi Haigla AS 
3. Diagnor Trading OÜ, juhatuse liige
4. Felder Invest OÜ, 
5. Maurizio OÜ 
6. Korvpalli Toetusgrupp MTÜ, juhatuse liige
7. Korvpallur OÜ 
8. Variatsioonid OÜ, juhatuse liige
9. Võimas Löök OÜ, juhatuse liige

Erki Vabamets
1. Advokaadibüroo Ruus & Vabamets OÜ, juhatuse liige
2. Lota Kaubandus AS, nõukogu liige
3. CN Finants OÜ, juhatuse liige
4. Jaap Invest OÜ, juhatuse liige
5. Eesti Esitajate Lii MTÜ, juhatuse liige
6. Eesti Pakendiringlus MTÜ, juhatuse liige
7. Questus OÜ, juhatuse liige
8. Smartpost OÜ, nõukogu liige

Toomas Tamme
1. Alvin Rödl & Partner Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
2. Reyktal AS, nõukogu liige
3. Viru Keemia Grupp AS, nõukogu liige
4. Merto Konsultatsioonide OÜ, juhatuse liige
5. Eesti Kaugpüüdjate Liit, juhatuse liige
6. Eesti Maadlusliit, juhatuse liige
7. Tallinna Televisioon SA, juhatuse liige
8. Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse OÜ, asutamisel, juhatuse liige

Marti Hääl
1. Bestnet AS, nõukogu liige
2. Alexela Logistics AS, nõukogu liige
3. BCM Estonia, juhatuse liige
4. Gustav Adolfi SA, nõukogu liige
5. Kadaka Varahalduse AS, nõukogu liige
6. OmaKoduMaja AS, nõukogu liige
7. Kirret OÜ, nõukogu liige
8. Karitate OÜ, juhatuse liige

Margus Lentsius
1. Advokaadibüroo Lentsius & Talts OÜ, juhatuse liige
2. Fortuuna Capital OÜ, juhatuse liige
3. Ehitajate 51A KÜ, juhatuse liige
4. Genira Finance OÜ, juhatuse liige (kuni 12.02.2012)
5. Klarus Finance OÜ, juhatuse liige (kuni 12.02.2012)
6. Klarus Group Holdings OÜ, juhatuse liige
7. Genira Group Holdings OÜ, juhatuse liige
8. RezCenter OÜ, juhatuse liige

Sergei Tšurkin
1. Sergei  Tšurkini Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
2. Gaur AS, nõukogu liige
3. Miva Grupp OÜ, juhatuse liige
4. Multi  Capital Invest OÜ, juhatuse liige
5. CSC Telekom AS, nõukogu liige
6. Militello OÜ, juhatuse liige
7. Vene Kultuuri Toetuskapital SA, juhatuse liige
8. Vene Kultuuri Kirdekeskus SA, nõukogu liige

Jüri Sirel
1. Advokaadibüroo Seppik & Sirel OÜ, juhatuse liige
2. Rekato AS, nõukogu liige
3. Novistra OÜ, juhatuse liige
4. Rubikon Medical OÜ, juhatuse liige
5. Laurus Trade OÜ, juhatuse liige
6. HK Rakvere Noorus MTÜ, juhatuse liige
7. Make Up OÜ, juhatuse liige

Tõnu Tuulas
1. Starset OÜ, juhatuse liige
2. Miidurand OÜ, likvideerija
3. Balen OÜ, nõukogu liige
4. Corwin OÜ, juhatuse liige
5. Kinnisvarakompanii OÜ, juhatuse liige
6. Harrastajate Hokiliiga MTÜ, juhatuse liige
7. Ecco Plans OÜ, likvideerija

Tarvo Lindma
1. Advokaadibüroo Mägi Kraavi & Partnerid OÜ, juhatuse liige
2. Kliinik32 OÜ, juhatuse liige
3. Lupree AS, nõukogu liige
4. Kivitehas OÜ, juhatuse liige
5. Spirit of Estonia OÜ, juhatuse liige
6. RSI Konsultatsioonide OÜ, juhatuse liige
7. Serleks Grupp OÜ, juhatuse liige

Aavo Aadli
1. Datel AS, nõukogu liige
2. Lakrito AS, nõukogu liige
3. Inkassoabi OÜ, juhatuse liige
4. Asula Kinnisvaraarenduse OÜ, juhatuse liige
5. Pernet Group OÜ, juhatuse liige
6. Garaažiühistu Asula 14a, juhatuse liige
7. Advokaadibüroo Aavo Aadli OÜ, juhatuse liige

Peeter Lepik
1. TSM AS, nõukogu liige
2. Fa OÜ, osanik
3. Suurlaid OÜ, osanik
4. Uddeholm Tooling Eesti OÜ, juhatuse liige
5. SOS Lasteküla Eesti Ühing, juhatuse liige
6. TSM Arenduse AS, nõukogu liige

Toomas Luhaäär
1. TSM AS, juhatuse liige, volitused lõppenud
2. Antrioon OÜ, juhatuse liige
3. Casco Liimid OÜ, nõukogu liige
4. Fa OÜ, osanik
5. Suurlaid OÜ, osanik
6. Saint-Gobain Glass Estonia AS, nõukogu liige

Andres Aavik
1. Aavik & Partnerid Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
2. Fakto, , nõukogu liige
3. Niguliste 6 KÜ, juhatuse liige
4. Pintaro OÜ, nõukogu liige
5. Massi Miliano OÜ, nõukogu liige
6. Liiklusohvrite toetusfond SA, nõukogu liige

Maivi Ots
1. KIT Finance Europe AS, nõukogu liige
2. Magnum, nõukogu liige
3. Pimix, likvideerija
4. Metro Capital Management, nõukogu liige
5. Tallinna Prügila AS, nõukogu liige
6. Advokaadibüroo Eversheds Ots & Co OÜ, juhatuse liige

Keijo Lindeberg
1. AUH MTÜ, juhatuse liige
2. Regionaalarengu ja Kodanikuühiskonna Toetamise Selts, juhatuse liige
3. Baltic Advisors Group, juhatuse liige
4. Tartu Ülikooli Üliõpilasesinduse vilistlaskogu MTÜ, juhatuse liige
5. Eesti Väikemittetulundusühingute Liit, nõukogu liige
6. Baltic Court of Arbitration MTÜ, nõukogu liige

Kalle Pedak
1. Asianajotoimisto Hedman Partners Oy  Eesti filiaal, juhataja
2. Adjoint Scandinavia OY, juhatuse asendusliige
3. SAS-Korut Oy, juhatuse asendusliige
4. Casaterra Oy, juhatuse asendusliige
5. Privador AS Soome filiaal, filiaali esindaja
6. FjordFresh Holding AS, nõukogu liige

Urmas Veinberg
1. East Pool Tallinn OÜ, likvideerija
2. Ferrosan International AS Eesti Filiaal, likvideerija
3. Lääne Ranniku Metsaühistu MTÜ, likvideerija
4. Ralmet OÜ, likvideerija
5. Star Modul OÜ, likvideerija
6. Vestibule Solutions OÜ, likvideerija 

Alice Salumets
1. ERA Valduse AS, nõukogu liige
2. Oiltanking Tallinn AS, nõukogu liige
3. Pärnu mnt 106 KÜ, juhatuse liige
4. Felicitalia OÜ, pankrotitoimkonna liige
5. Linna Joogid OÜ, pankrotitoimkonna liige
6. SWECO Architects OÜ, likvideerija

Tiina Pukk
1. Smart Business Center Worldwide AS, nõukogu liige
2. Linnapuhastuse AS, juhatuse liige
3. Lunch Coupon OÜ, juhatuse liige
4. Smirter OÜ, juhatuse liige
5. V-Värava OÜ, juhatuse liige
6. Võimas OÜ, juhatuse liige

Paavo Paas
1. Nature Spirit OÜ, juhatuse liige
2. NatureProject, juhatuse liige
3. Poska Neliteist OÜ, juhatuse liige
4. Opaal Invest OÜ, juhatuse liige
5. Safiir Invest OÜ, juhatuse liige
6. Sinine Topaas OÜ, juhatuse liige
 
Andres Hallmägi
1. Ecomatic AS, nõukogu liige 
2. Baltic Maritime Logistics Group AS, nõukogu liige (kuni 25.07.2011)
3. Ecoterm AS, nõukogu liige
4. Volvo-Klubi MTÜ, juhatuse liige
5. Advokaadibüroo Pohla & Hallmägi OÜ, juhatuse liige (kuni 17.09.2010)
6. Fotosüsteemid OÜ, juhatuse liige

Toivo Viilup
1. Manila Trust OÜ, juhatuse liige
2. Taipei Assets OÜ, juhatuse liige
3. Üheksas Läte KÜ, juhatuse liige
4. Eraklon OÜ, juhatuse liige
5. Emely AS, nõukogu liige
6. WeeRec Invest OÜ, juhatuse liige

Kaarel Tammar
1. Rifex Invest OÜ, juhatuse liige
2. Sarstedt SIA Eesti filiaal, juhatuse liige
3. Tuletorn Fond SA, nõukogu liige
4. Tam-Tam Investments OÜ, juhatuse liige
5. Wiedemanni Kinnisvara OÜ, juhatuse liige
6. Šoti Klubi Kinnisvara OÜ, juhatuse liige

Kaimo Räppo
1. Starvision Invest OÜ, juhatuse liige
2. Opera Trading OÜ, juhatuse liige
3. PP Int Grupp OÜ, pankrotitoimkonna liige
4 Cool Grupp OÜ, pankrotitoimkonna liige
5. KS Stivideerimise AS, pankrotitoimkonna liige
6. OÜ TopTrans Baltic, pankrotitoimkonna liige

Veikko Toomere
1. Eesti Squashi Liit, juhatuse liige
2. MAQS Law Firm Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
3. Favor, nõukogu liige
4. Taani-Eesti Kaubanduskoda, nõukogu liige
5. Remaco Invest OÜ, juhatuse liige
6. Estver Holding OÜ, juhatuse liige

Andres Tamm
1. Andres Tamme Pihlaka talu, juhatuse liige
2. Advokaadibüroo Andres Tamm OÜ, juhatuse liige
3. Bewesto Group OÜ, (pankrotis), juhatuse liige
4. Helessel OÜ, juhatuse liige
5. Teostus OÜ, juhatuse liige

Toomas Keevallik
1. Advokaadibüroo Keevallik & Partnerid OÜ, juhatuse liige
2. Raisio Eesti AS, juhatuse liige
3. Optimera Estonia AS, nõukogu liige
4. Biobe OÜ, juhatuse liige
5. Reisi Invest OÜ, juhatuse liige

Indrek Naur

1. Intellektuaalomandi Õiguskaitse Ühing, juhatuse liige
2. Hausman&Toran OÜ, juhatuse liige
3. Juhkentali Advokaadibüroo OÜ, juhatuse liige
4. Kakumäe Majaomanike Selts, juhatuse liige
5. Digibox OÜ, juhatuse liige

Andrias Palmits
1. Palmits Invest OÜ, juhatuse liige
2. MTS Property Holding OÜ, juhatuse liige
3. Ehitajate tee 133c KÜ, juhatuse liige
4. Salliku Invest OÜ, juhatuse liige
5. Fumiko Holding OÜ, juhatuse liige

Janek Valdma
1. Airlink AS,  nõukogu liige
2. Airest AS, nõukogu liige
3. Vasur VR AS, nõukogu liige
4. AT Partners Group AS, nõukogu liige
5. Advokaadibüroo Valdma & Partnerid OÜ, juhatuse liige
6. EAÕK Varahaldus OÜ, nõukogu liige

Raul Talts
1. Advokaadibüroo Lentsius & Talts OÜ, juhatuse liige
2. RTEL Invest OÜ, juhatuse liige
3. Construction Consulting Group OÜ, juhatuse liige
4. Mena Commerce OÜ, juhatuse liige
5. Sofoklis Investment OÜ, juhatuse liige

Jüri Leppik
1. Advokaadibüroo Leppik ja Patnerid OÜ, juhatuse liige
2. Printtare AS, nõukogu liige
3. Esmar AS, nõukogu liige
4. Karjaküla Külmhoone AS (pankrotis), pankrotitoimkonna liige
5. Süda Koda MTÜ, juhatuse liige

Aleksander Vares
1. Uue-Maailma 21/23 KÜ, juhatuse liige
2. Velander Invest OÜ, juhatuse liige
3. Geosphere AS, nõukogu liige
4. Scala Fitness Club OÜ, juhatuse liige
5. Industrial Park Estonia OÜ, juhatuse liige

Lauri Paulus
1. Nordic Jetline AS, juhatuse liige
2. NJL Valuuta OÜ, juhatuse liige
3. Envirro OÜ, juhatuse liige
4. Gramont OÜ, juhatuse liige
5. Monetalis Inkasso OÜ, juhatuse liige

Tõnis Tamme
1. Advokaadibüroo Tamme & Otsmann, juhatuse liige
2. Tipp ja Täpp OÜ, juhatuse liige
3. Hunt Kriimsilm OÜ, juhatuse liige
4. Norby Telecom AS, nõukogu liige
5. Laidunina Tuletorni Ühing MTÜ, juhatuse liige

Aare Tark
1. Tartu Ülikooli SA, nõukogu liige
2. Eesti Telekom AS, nõukogu liige
3. Norma AS, nõukogu liige
4. Saku Metall AS, nõukogu liige
5. Arco Vara AS, nõukogu liige

Raul Markus
1. Pedrobeat AS, nõukogu liige
2. Optium Invest, juhatuse liige
3. Planet, juhatuse liige
4. Versus Trade OÜ, juhatuse liige

Ülevaade on koostatud Eesti Advokatuuri andmetele tuginedes.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. November 2011, 12:07
Otsi:

Ava täpsem otsing