Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti Posti juht läheb meditsiinifirmasse

Katre Pilvinski 30. november 2011, 00:00

Uuele juhile Kallaste kerget elu ei ennusta.

Kuidas sündis otsus Eesti Postist lahkuda? Olen selle üle mõelnud juba pikemat aega. Ma ei tee ühtegi otsust esimese emotsiooni baasil ja ülepeakaela. Meil on pereettevõte, mis toimib, ja väga palju minu isiklikku ressurssi ja vaba aega on sinna läinud. Mul ei ole mõtet tegeleda enesepettusega, et jõuan lõpmatuseni tegeleda mõlemaga.

Millega Teie perefirma tegeleb? Meditsiiniga. Rehabilitatsioon ja tervishoid on firma ampluaa. Omal ajal sai otsus tehtud perena, sest abikaasa on arst. Praeguseks on asi kasvanud suuremaks.

Kas otsus jätta töö Eesti Postis oli raske? Raske öelda. Olen elus võtnud takti, et viie-kuue aasta tagant tuleb teha muudatusi. Eesti Postis saab mul detsembri alguses täis viis aastat ja tegin endale kohe (Eesti Posti tööle asudes - toim) selgeks, et viie aasta pärast tuleb teha muudatus.

Detsembris kuulutatakse välja konkurss Eesti Posti juhatuse liikme kohale. Milliste omadustega inimene sobiks Eesti Posti juhatuse liikmeks? Ma arvan, et ta peaks jätkama seda järjepidevust, mis Eesti Post on praeguseks saavutatud, ja neid projekte, mis on tehtud ja tegemisel. Samal ajal ei ennusta keegi tulevasteks perioodideks midagi kerget.

Oskate ehk nimetada kedagi, kes võiks sobida Eesti Posti juhatuse liikmeks? Ei tahaks hakata nimetama, sest siis on kohe spekulatsioonid lahti.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. December 2011, 09:04
Otsi:

Ava täpsem otsing