Vaata, milline oli sinu sektori palgakasv

Raivo Sormunen, Ave Lepik 03. jaanuar 2014, 13:44

 Kuidas on aastaga kasvanud erinevate tegevusalade palgad ja millises sektoris on kasv eriti hoogne?

KESKMINE KUUPALK
III kv '12III kv '13KASV
Tegevusalad kokku8859557,9%
Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused217923407,4%
Juriidilised toimingud ja arvepidamine17411734-0,4%
Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid1394161515,9%
Peakontorite tegevus; juhtimisalane nõustamine1353160718,8%
Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid149915996,7%
Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ja remont137014757,7%
Telekommunikatsioon140614593,8%
Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneerõhuga varustamine129814088,5%
Hoonete ehitus129914038,0%
Laondus ja veondust abistavad tegevusalad129613756,1%
Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine 130513684,8%
Programmid ja ringhääling1171134114,5%
Hulgikaubandus, v.a mootorsõidukid ja mootorrattad126013053,6%
Rajatiste ehitus119612968,4%
Rentimine ja kasutusrent122612713,7%
Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine118412707,3%
Joogitootmine117312546,9%
Masinate ja seadmete remont ja paigaldus1092123212,8%
Reklaamindus ja turu-uuringud114112307,8%
Eriehitustööd115412094,8%
Metsamajandus ja metsavarumine1031120116,5%
Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine110311807,0%
Infoalane tegevus1013115614,1%
Kirjastamine110111494,4%
Arhitekti- ja inseneritegevused; teimimine ja analüüs111711472,7%
Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed107611416,0%
Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine105811256,3%
Muu kaevandamine962110314,7%
Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus990109710,8%
Veekogumine, -töötlus ja -varustus947109115,2%
Jäätmekogumine, -töötlus; materjalide taaskasutus97410669,4%
Paberi ja pabertoodete tootmine102710593,1%
Elektriseadmete tootmine105110570,6%
Trükindus ja salvestiste paljundus98810476,0%
Teadus- ja arendustegevus942104310,7%
Kalapüük ja vesiviljelus13171041-21,0%
Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine10111008-0,3%
Filmide, telesaadete tootmine; helisalvestiste kirjastamine..995
Tervishoid9019889,7%
Mootorsõidukite, haagiste ja poolhaagiste tootmine8989839,5%
Kummi- ja plasttoodete tootmine9219755,9%
Puidutöötlemine, puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel9029748,0%
Arvutite, elektroonika- ja optikaseadmete tootmine86095410,9%
Tööhõive9289391,2%
Maismaaveondus ja torutransport8709145,1%
Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused8889082,3%
Kinnisvaraalane tegevus914900-1,5%
Taime- ja loomakasvatus, jahindus7878497,9%
Toiduainete tootmine7728378,4%
Muu tootmine830814-1,9%
Majutus7578025,9%
Mööblitootmine7307837,3%
Loome-, kunsti- ja meelelahutustegevus7167514,9%
Muu teenindus6947355,9%
Tekstiilitootmine6647279,5%
Jaekaubandus, v.a mootorsõidukid ja mootorrattad6506896,0%
Organisatsioonide tegevus57568619,3%
Posti- ja kulleriteenistus6146739,6%
Toidu ja joogi serveerimine60066510,8%
Turvatöö ja juurdlus6286544,1%
Haridus5966498,9%
Nahatöötlemine ja nahktoodete tootmine5726289,8%
Raamatukogude, muuseumide jm kultuuriasutuste tegevus56462110,1%
Sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta53959310,0%
Rõivatootmine51057312,4%
Hoolekandeasutuste tegevus5235698,8%
Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused5115568,8%
Hoonete ja maastike hooldus49254811,4%

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. January 2014, 08:18
Otsi:

Ava täpsem otsing