Koduekstra: ostame sellelt, kes pakub palju

Maarit Eerme 05. veebruar 2014, 14:58

Eelistame hankijaid, kes suudavad pakkuda võimalikult suurt tooteportfelli, ütles kodu- ja esmatarbekaupade kaupluseketi Koduekstra juhatuse liige Tõnu Lemsaar.

Kaubandus.ee's toimunud online-intervjuus ütles Lemsaar, et Koduekstra kaupluses on Eesti hankijaid ostumahu järgi ca 25%. "Eelistane neid hankijaid, kes suudavad pakkuda võimalikult suurt tooteportfelli, et hoida tehingukulud võimalikult madalad," rääkis Lemsaar kaubavalikust Koduekstra kaupluses. Lisades, et hinnasurve on olnud kogu aeg ning nende töö ongi hoida seda nii palju tagasi kui võimalik.

Lemsaar peab Novaluxi kauplusteketi ostmist õigeks otsuseks, sest see andis neile kauplusepinda seal, kus neid veel ei olnud.

Lisaks rääkis Lemsaar, et uut kaubanduspinda on väga raske leida, sest nad eelistavad paikneda keskuse esimesel korrusel peamise kliendikoridori ääres.

Loe kaubandusjuhtide teemaveebist kaubandus.ee edasi, mida Lemsaar vastas töötajate palga, nende väljast toomise, raamatupidamise, Tiimari keti ostmise ja tehnoloogliste uuenduste kohta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. February 2014, 14:58
Otsi:

Ava täpsem otsing