Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

TASUTUD TÖÖKUULUTUS: EAS kuulutab välja konkursi JUHATUSE LIIKME leidmiseks

05. veebruar 2014, 08:35

 

Juhatuse liikme ülesandeks on organisatsiooni üldjuhtimine, tal on õigus teha ettepanekud oma meeskonna moodustamiseks.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon), varasem töökogemus organisatsiooni tippjuhina, väga hea ülevaade Eesti ja maailmamajanduse üldistest arengutest ning nägemus Eesti majanduse konkurentsivõime edendamiseks.

Töö eeldab tugevat strateegilist võimekust ning edukat muutuste planeerimise ja eestvedamise kogemust, head koostööoskust erinevate sidusorganisatsioonidega, mõjusat esinemisoskust ning eesti (C1) ja inglise (B2) keele oskust.

Kasuks tulevad teadmised ja/või kogemused Eesti ja Euroopa Liidu avalikust sektorist, sh kogemus Euroopa Liidu struktuurifondide kasutamisel.

EASis ootab ees võimalus osaleda Eesti majanduse konkurentsivõime tõstmisel ja uue programmiperioodi struktuurivahendite planeerimisel ning konkurentsivõimeline motivatsioonipakett.

Kandidaatidel palume esitada Majandus – ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda sooviavaldus, elulookirjeldus (CV) ning haridust tõendava dokumendi koopia.

Kõik dokumendid palume saata elektrooniliselt aadressil katrin.noormagi (ät) mkm.ee või postiga aadressil Harju 11, Tallinn, 15072 (ümbrik varustada märgusõnaga „EAS juhatuse liikme konkurss“). Dokumentide esitamise tähtaeg on 14. veebruar 2014.

Tagame kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsuse.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. February 2014, 16:18
Otsi:

Ava täpsem otsing