Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Aktsionär: firmat müüb Siff

Alyona Stadnik 21. veebruar 2014, 12:18

N-Terminal Grupi väikeaktsionäri Aleksander Denisoffi sõnul tehti otsus müüa kaks tütarettevõtet viimasel aktsionäride koosolekul tänavu ning selle tegi kaasosanik, transiidiärimees Endel Siff.

"Otsus tehti, aga mis seal täpselt toimub, mina ei tea," märkis Denisoff. "See otsus tehti viimasel aktsionäride koosolekul, kus mina ei viibinud," lisas ta.

Denisoffi sõnul on ta selles ettevõttes passiivne aktsionär, sest suuraktsionär võtab kõik otsused ise vastu. Küsimusele, kas jutt käib Endel Siffist, vastas Denisoff jaatavalt. "Kõik ülejäänud aktsionärid on passiivsed aktsionärid," tõdes ta.

Väikeaktsionär usub, et ettevõtet on võimalik maha müüa, sest ettevõte on plussis ning võlgu pole. "Võib-olla juriidilised küsimused teevad müüki raskemaks, aga ma ei oska öelda," sõnas Denisoff.

Ta ise ettevõtet osta ei soovi. "Mina ega keegi teine ei saa seda müüki kuidagi mõjutada. Kõik küsimused on Endel Siffile," lausus Denisoff.

Kütusefirma N-Terminal Grupp tülis omanikud Anatoli Kanajev ja Endel Siff müüvad enampakkumisel tütarettevõtteid NT Logistika ja N-Terminaal Hulgi.

N-Terminal Grupi omanikud on Anatoli Kanajev, Küprosel registreeritud Vatchem Cyprus Limited, transiidiärimeest Endel Siffi esindav advokaat Kaido Ehasoo ja Mirale Grupp OÜ, kelle suuromanik on Aleksander Denisoff.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. February 2014, 15:37
Otsi:

Ava täpsem otsing