Viimne minut püüda 10 000 eurot!

Vilja Kiisler 28. veebruar 2014, 13:03

Tänase kuupäevaga lõpeb Eduka Eesti arvamuskonkursil kandideerivate tekstide vastuvõtt. Arvamuskonkursi peaauhind on 10 000 eurot.

Äripäeva, Tallinna Vee, EMT, Saku Õlletehase, Tallinna Kaubamaja, Danske Banki ning Raidla Lejins & Norcouse koostöös teoks saava arvamuskonkursi teise koha võitja saab 3000 ja kolmanda koha omanik 2000 eurot.

Eduka Eesti arvamuskonkursi eesmärk on ärgitada ja hoida debatti Eesti edu üle ning vahendada avalikkusele värskeid ideid Eesti arengu kiirendamiseks.

"Parempoolse ilmavaate debatt, mille mõtteks oleks otsida teid, kuidas majandust elavdada, elanike heaolu kasvatada ja ettevõtlikkust suurendada, on Eestis täna selgelt ebapiisav," on öelnud Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel. "Tahame juba teist korda toimuva ideekonkursiga seda lünka täita ning koos heade sponsorite abiga motiveerida lauale käima ideid, millest kõigile kasu tõuseks. Pole mingit põhjust arvata, et Eesti senine edu võiks olla möödanik."

Konkursil osalemiseks tuleb saata 4500märgine arvamuslugu aadressil arvamus@aripaev.ee. Lugude hindamisel on esikohal idee uudsus ja teostatavus, oluliseks peame head argumentatsiooni ja stiili.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    03. March 2014, 11:49
    Otsi:

    Ava täpsem otsing