G4Si kasum oodatust madalam

Raido Neemre 12. märts 2014, 18:30

Maailma suurim turvafirma G4S teatas, et nad ei ole veel jõudnud Briti valitsusega lahendusteni ettevõtte lepingu osas, kuna turvafirma teatas oodatust madalamast kasumist.

Suurbritannia ettevõte teatas täna, et nende 2013. aasta ärikasum oli 442 miljonit naela, analüütikud ennustasid kasumiks aga 455 miljonit naela. Kasumi languse põhjustasid madalamad sissetulekud Euroopas ja USAs.

Peale katastroofilist 2012. aastat, mil ettevõtte ei suutnud Londoni olümpiamängudele piisaval hulgal turvamehi palgata, on G4S oma juhtkonna üle vaadanud ja välja töötanud restruktureerimiskava, mille eesmärk on taastada ettevõtte kasum.

2013. aasta aga jätkus skandaalidega. Nimelt keelati firmal saada omale Suurbritannia valitsuse tööpakkumine peale seda, kui leiti, et firma küsis rohkem raha lepingu eest, millega märgistati elektrooniliselt kurjategijaid.

G4Si ja Briti valitsuse vahelised läbirääkimised tagasimaksmiseks on kestnud juba mitu kuud. Ettevõte sõnas täna, et nad jätkavad ministritega läbirääkimiste pidamist.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. March 2014, 20:12
Otsi:

Ava täpsem otsing