Eesti autovargad kiusasid Stockholmi rikkaid

1321-aripaev 17. märts 2014, 08:51

Rootsi tuntud ettevõtja, riidebrändi H&M ühe kaasomaniku Stefan Bengtssoni pere elas 2010. aasta 27. oktoobril üle tõeliselt jubeda olukorra või vähemalt meenutas miljardär juhtunut nii hiljem.

Ajal, kui pererahvas oma Stockholmis Värmdös asuvas luksusvillas end äsjalõppenud reisiväsimusest välja magas, astusid villa õuele Tallinna tuntud autovaras Alexandr Gogarev ja keegi teine, hilisemal uurimisel saladuseks jäänud mees, kirjutab Postimees.

Varaste saak oli kuninglik - 1,5 miljonit Rootsi krooni väärt Porsche Panamera Turbo ja 2,5 miljonine hall Lamborghini Murcielago.

See oli nii-öelda avalöök Stockholmi kohtus eelmise aasta lõpus süüdimõistva otsusega lõppenud vargustesarjas, kus Eesti autovargad jätsid Stockholmi ümbruskonnas jalameesteks kümneid rikkaid rootslasi.

Eesti autovargad nö keskendusid Rootsile, kuna seal pole autovargused politsei prioriteet. Stockholmi sarivarguste võimalik seos Eestiga jäi esimesena silma ka just Eesti politseile, kes märkas, et läbi Tallinna ja Paldiski liikusid uued BMWd ja Porsched, mis võisid olla varastatud.

Pikemalt loe Postimehest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. March 2014, 08:52
Otsi:

Ava täpsem otsing