Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti firma muutis prügikasti aiakujunduselemendiks

Indrek Kald 03. aprill 2014, 10:55

OÜ Woodproducts kaitses tööstusdisainlahenduse, mis muudab standardse 240-liitrise prügikonteineri aiakujunduselemendiks.

Ettevõtte teatel oli äriidee aluseks esteetiline probleem - eramajade prügikonteinerid peavad olema kergesti ligipääsetavad, samas on konteinerid välimuselt koledad ja ebahügieenilised. Woodproducts lõi puitsõrestikust prügikastikatted, mis sobivad enamikele kasutuses olevatele prügikastitüüpidele.

Woodproductsi juhatuse liikme Krislin Kuuskemaa sõnul on prügikonteinerite sobitamine elamuga olnud keeruline aastaid. "Paljud korteriühistud, aga ka eramajade omanikud on probleemi lahendanud spetsiaalsete prügimajade ehitamisega, kuid eramaja jaoks on need lahendused keerulised ja kallid," märkis ta.

"Meie lahendus ei ole oluliselt suurem, kui prügikonteiner ise, kuid välimuselt integreerub see pea kõikide majatüüpidega ning kui kasutada majaga sobivaid värvilahendusi, muudab see prügikonteineri vastavalt kas märkamatuks või vastupidiselt ajakujunduselemendiks," selgitas Kuuskemaa.

Lähipäevadel jõuavad esimesed Eestis toodetud prügikastiümbrised tarbijani.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. April 2014, 10:55
Otsi:

Ava täpsem otsing