Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Icahni tüli eBayga sai lõpu

Fredy-Edwin Esse, California 10. aprill 2014, 22:55

eBay teatas täna, et on jõudnud aktivistinvestori Carl Icahniga kokkuleppe tõmmata tülile joon alla enne firma aktsionäride üldkoosolekut.

Uue kokkuleppe kohaselt võtab Icahn tagasi enda aktsionäride üldkoosolekuks esitatud päevakorrapunkti, milles taotles eBayle kuuluva PayPali mahamüümist, ning samuti loobub kahe uue nõukoguliikme esitamisest, vahendab MarketWatch.

eBay omalt poolt nõustus määrama sõltumatu nõukogu liikme, kelleks saab praegu CVS Caremarki nõukogu esimehe rolli kandev David Dorman. Varasemalt on Dorman olnud AT&T tegevjuht ning nõukogu esimees.

"Me mõlemad usume tugevalt nii eBay kui PayPali suurde potentsiaali ning ma olen avastanud, et mitmed tema ideed on väga köitvad," ütles eBay tegevjuhile John Donahoele viidanud Icahn.

"Sellegi poolest ma endiselt usun, et eBay võidaks PayPali müügiga lähitulevikus ning ma plaanin seda teemat jätkata konfidentsiaalsetes vestlustes ettevõttega," kirjutas Icahn, kes sõlmis konfidentsiaalsuslepingu eBayga, mille alusel ta ei või mitte avalikku infot levitada.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. April 2014, 22:55
Otsi:

Ava täpsem otsing