Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

TransferWise ületas miljardi naela piiri

Juhan Lang 15. aprill 2014, 11:16

Alates ettevõtte asutamisest kolm aastat tagasi on TransferWise vahendanud miljardi Briti naela väärtuses klientide raha.

TransferWise'i kaasasutaja Taavet Hinrikus ütles, et miljardi piiri ületamine süstib firma tegevusse oluliselt enesekindlust. "See näitab, et inimesed ei lepi enam pankade läbipaistmatute tasude ja viletsa teenusega ning võtavad omaks võimalusi, mida pakub tehnoloogia," rääkis ta. "See on eriti põnev finantsteenuste puhul, kus on pikka aega olnud väga vähe muutusi."

Pärast PayPali kaasasutaja Peter Thieli kuue miljoni dollarist investeeringut mullu mais on TransferWise kasvu kaheksakordistanud. Aastaga on tehingud kasvanud 125 miljonilt naelalt ühele miljardile ja selle aja jooksul on kliendid säästnud 45 miljonit naela, mis muidu oleks kulunud pankade teenustasudeks, seisab ettevõtte täna avaldatud pressiteates.

Kolme aastaga on oma platvormile lisatud 176 erinevat valuutat. Viimased neist Hiina jüaan, Türgi liir ja Lõuna-Aafrika rand. Täna teatas firma ka oma uuest tasuta rakendusest Androidile, millega saab nüüdsest ülekandeid teha mobiilipangas kõigest nupuvajutusega.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. April 2014, 11:35
Otsi:

Ava täpsem otsing