Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Faber: USA aktsiaid osta on hilja

Fredy-Edwin Esse, California 30. aprill 2014, 21:38

Viimase aja kerge korrektsioon ei ole mingi hea võimalus ostmiseks vaid valmistab ette tõeliselt võimast pauku USA aktsiaturgudel, väidab tuntud hävingukuulutaja Marc Faber.

"Meil turul oli juba üks suur korrektsioon, kuid me ei ole näinud suur korrektsiooni üleüldiselt turul," ütles Faber intervjuus CNBC-le. "Ühendriikide aktsiatesse investeerijatel tuleb valida aeg ostmiseks. Minu hinnangul on nüüd liiga hilja osta USA aktsiaid."

Härra Hävinguna tuntud investor süüdistab biotehnoloogia ja kasvuaktsiate tugevas müügilaines Föderaalreservi. Oma osa süüd on ka jaeinvestoritel, kes on olnud üleliia optimistlikud oma tulevaste tootluste osas.

Jätkuvalt on Faberi silmarõõmuks arenevate turgude aktsiad, mis tema sõnul on endiselt odavad. Faber on enda raha paigutanud Vietnami, Iraaki, Malaisiasse, Taisse ja Singapuri.

Mis Venemaasse puutub, siis Faber ütles, et tegu on roppodavate aktsiate. "Milleks aga kiirustada nende ostmisega praegu," küsis Faber, viidates ootusele, et Vene aktsiatel on veelgi ruumi kukkuda.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. April 2014, 21:38
Otsi:

Ava täpsem otsing