Reede 2. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ilves alustab töövisiiti Ühendriikides

21. mai 2014, 11:14

President Toomas Hendrik Ilves alustab täna töövisiiti Ameerika Ühendriikides, kus muu hulgas esineb ettekandega Maailmapangas.

Ilves räägib Maailmapangas Eesti infoühiskonna arengust ning riigi e-valitsemise ja e-teenuste mõjust nii era- kui ka avalikule sektorile, vahendas presidendi kantselei.

Visiidi käigus kohtub Ilves Ameerikas tegutsevate Eesti ja USA tehnoloogiaettevõtjatega, sealhulgas Microsofti, Pipedrive’i, Marinexplore’i, Fortumo, DraperFisherJurvetsoni, Guardtime’i esindajatega. Kohtumiste põhiteemadeks on pilvetehnoloogia ja küberkaitse areng ning tutvumine uusimate trendidega tehnoloogiavallas.

San Franciscos kohtub Ilves Singapuri IT-ministri Yaacob Ibrahimiga ja Washingtonis Georgetowni ülikooli esindajate ning välispoliitika analüütikutega.

Evelin Ilves külastab meditsiinikeskusi, kus viljeldakse nn tavameditsiini ja alternatiivmeditsiini ja tutvub ka ühe lastehaiglaga.

Washingtonis külastavad Ilvesed kontserti, kus helilooja Arvo Pärdi loomingut esitavad dirigent Tõnu Kaljuste juhatusel Tallinna Kammerorkester ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor. 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. May 2014, 11:15
Otsi:

Ava täpsem otsing