Teisipäev 6. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 12. juuni 2014, 18:57

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

13. juunil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Eesti Draamateater
13.06 kl 19 “Laul, mis jääb” esietendus
13.06 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
14.06 kl 19 “Laul, mis jääb”
15.06 kl 19 “Laul, mis jääb”
15.06 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
17.06 kl 19 “Laul, mis jääb”
17.06 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
18.06 kl 19 “Laul, mis jääb”
19.06 kl 19 “Laul, mis jääb”
19.06 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
13.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
14.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
15.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
18.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
Jaama 14, Tartu

Estonia
13.06 kl 19 “Armujook”
14.06 kl 19 “Tuhkatriinu”
15.06 kl 17 “Savoy ball”
18.06 kl 19 “Savoy ball”
19.06 kl 19 “Tuhkatriinu”
Estonia pst 4, Tallinn

Hüüru mõisas
14.06 kl 19 “Head ööd, ema”
15.06 kl 19 “Head ööd, ema”
16.06 kl 19 “Head ööd, ema”
19.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Jõe tn 2, Saue vald

Kuressaare Linnateater
13.06 kl 19 “Talgud” Sadamaaidas
15.06 kl 17 “Talgud” Jööri külamuuseumis
16.06 kl 19 “Talgud” Sadamaaidas
17.06 kl 19 “Talgud” Sadamaaidas
18.06 kl 19 “Talgud” Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

Lennusadama kail
19.06 kl 20 “Jäämurdja sajand”
Küti 15a, Tallinn

Lutsu Teatri Selts
15.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
16.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
17.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
18.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
19.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
Põlva maakond, Põlva vald, Lutsu küla

Piip ja Tuut Teater
13.06 kl 18 “Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu” Mängumaja siseõues
14.06 kl 12 “Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu” Mängumaja siseõues
15.06 kl 12 “Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu” Mängumaja siseõues
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
16.06 kl 19 “Fenomen” Estonias
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
13.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” esietendus Tooma talus Uuskülas
14.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
14.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
18.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
19.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
13.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
17.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
18.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
19.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.06 kl 19 “Heleaines” esietendus
17.06 kl 19 “Heleaines”
18.06 kl 19 “Heleaines”
19.06 kl 14 “Heleaines”
19.06 kl 19 “Heleaines”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
14.06 kl 19 “Lenni & Kizoo”
16.06 kl 19 “Et keha mäletaks”
17.06 kl 19 “Et keha mäletaks”
18.06 kl 19 “Et keha mäletaks”
19.06 kl 19 “Et keha mäletaks”
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
13.06 kl 19 “Kajakas” Esna mõisas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
13.06 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
14.06 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
15.06 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
17.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
18.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
18.06 kl 19 “Mee hind” Saueaugu Teatritalus
19.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
19.06 kl 19 “Mee hind” Saueaugu Teatritalus
Vaksali 7, Viljandi

Von Krahli Teater
13.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
14.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
17.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
18.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
19.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
13.06 kl 19 “Nargenfestivali avakontsert” Malin Hartelius (sopran, Rootsi), Andres Kaljuste (vioola), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Tõnu Kaljuste
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu Jahisadam
15.06 kl 20 “Merelaulud” Marko Matvere
Haapsalu

Haapsalu Kuursaal
14.06 kl 20 “Haapsalu suvemuusika” Villu Veski (saksofon), Tiit Kalluste (akordion) 
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Toomkirik
14.06 kl 18 “Nargenfestival 2014: Kreegi päevad”. Kavas Cyrillus Kreek - "Requiem". Tõnu Kõrvits – "Paabeli jõgede kaldail" (esiettekanne) 
15.06 kl 16 “Nargenfestival 2014: Kreegi päevad” Kadri Voorand Trio
Haapsalu Piiskopilinnus

Hopneri maja saal
19.06 kl 19 Ansambel Atlas
Raekoja plats 18, Tallinn

Johann Köleri muuseum
17.06 kl 21 “XVII Suure-Jaani Muusikafestival”. Kavas “Väike öömuusika”. Keelpillikvintett: Maano Männi (viiul), Terje Männi (viiul), Toomas Nestor (vioola), Aare Tammesalu (tšello), Tiit Pärtna (kontrabass)
Lubjassaare talu, Ivaski küla, Suure-Jaani vald
Kalju lava
14.06 kl 19 Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Marko Matvere
Kallaste Turismitalu, Padise

Kappide majamuuseum
17.06 kl 14 “XVII Suure-Jaani Muusikafestivali avakontsert” Suure-Jaani Muusikafestivali konkursside laureaadid läbi aastate
Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa

Kloostri Ait
18.06 kl 20 WeekendGuitarTrio
Vene 14, Tallinn

Mart Saare majamuuseum
17.06 kl 18 “XVII Suure-Jaani Muusikafestival” Avo Kittask (bariton, Kanada) & Norman-Illis Reintamm (klaver, Kanada)
Hüpassaare, Karjasoo küla

Mustpeade Maja
13.06 kl 19 “Lummavalt kaunis Keldi muusika” Matthew McAllister (Sotimaa) 
15.06 kl 13 “Suvekontsert” Kammerkoor Camena (Soome)
Pikk tn 26, Tallinn

Olustvere leivakoda
16.06 kl 14 “Ihule ja hingele” Mari-Liis Uibo (viiul), Kristi Mühling (kannel), Aare
Tammesalu (tšello)
Olustvere alevik, Suure-Jaani vald

Pärnu kontserdimaja
14.06 kl 17 “Suvekontsert” Kammerkoor Camena (Soome)
Aida 4, Pärnu 

Rakvere Kolmainu kirik
19.06 kl 19 Vokaalansambel Vocal Motion Six
Pikk 19, Rakvere

Rapla Lauluväljak
13.06 kl 20 “Rapla Suvekontserdid 2014” Terminaator, Karl Madis, Spido
Tammemäe, Rapla

Saaremaa Sadam
13.06 kl 19 “Merelaulud” Marko Matvere
Ninase külas, Küdema lahe ääres, Mustjalas

Saaremaa SPA Hotell Rüütli
18.06 kl 20 “Merelaulud” Marko Matvere
19.06 kl 20 “Merelaulud” Marko Matvere
Pargi 12, Kuressaare

Tartu Antoniuse õu
19.06 kl 20 “Muusikasuvi Antoniuse Õues” Ott Lepland (laul, klahvpillid) ja Kristjan Kaasik (kitarr)
Lutsu 5, Tartu

Suure-Jaani laululava
19.06 kl 12 “XVII Suure-Jaani Muusikafestival”. Festivali lastepäev “Kantri alati jääb”, päeva juhivad Jaan Elgula, Toomas Lunge ja Inga Lunge
Suure-Jaani

Tallinna Raekoda
19.06 kl 19 Atlan Karp (bariton), Kai Ratassepp (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
18.06 kl 19 Hortus Musicus
Jaani 5, Tartu

Tartu Salemi kirik
13.06 kl 18 “Kirikukontsert” Kammerkoor Camena (Soome)
Kalevi 76, Tartu

Vanaõue puhkekeskus
18.06 kl 21 “Klaaspärlimäng Sinfonietta” Arete Teemets (sopran), Anto Õnnis (tenor) Pavlo Balakin (bass, RO Estonia), Mari-Liis Uibo (viiul), dirigent Toomas Vavilov
Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Vene Teater
13.06 kl 16 “Cyclotron - unikaalne interaktiivne heliatraktsioon”
13.06 kl 21 Tammo Sumera
14.06 kl 21 Taavi Kerikmäe ja Tencu
Vabaduse Väljak 5, Tallinn

Väravatorn
14.06 kl 16 “In Horto Regis IV: Muusika viivuks” Hortus Musicuse suvefestival
15.06 kl 16 “In Horto Regis IV: Oriendi lummuses” Hortus Musicuse suvefestival
16.06 kl 18 “In Horto Regis IV: Itaalia barokiajastu suured meistrid” Hortus Musicuse suvefestival
17.06 kl 17 “In Horto Regis IV: Vahemere mosaiik” Hortus Musicuse suvefestival
Lühike jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu Muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Retrospektiiv” Epp-Maria Kokamägi, kuni 01.07
Mere pst. 7, Pärnu

Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2014” EKA Arhitektuur, kuni 21.06
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Haapsalu Kultuurikeskus
“Haapsalu graafilise disaini festival 2014”, kuni 29.06
Posti 3, Haapsalu

Haus Galerii
Cristelll (Kristel Kütt), kuni 27.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lõppmäng 2014” EKA Arhitektuur, kuni 20.06
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Visvaldis Ziedinš (1942–2007). Ümberkirjutused Läti kunstiajaloos”, kuni 15.06
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
“Mustlaslaager läheb taevasse”, Pärnu (m)Moodsa kunsti näitus, kuraator Andrus Joonas, kuni 07.06
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Sund” Maali- ja installatsiooninäitus: Jaan Toomik, Manfred Dubov, Vano Allsalu, Liina Kalvik, Mihkel Maripuu, Mihkel Ilus, kuraator Teet Veispak, kuni 15.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
Fotonäitus “Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“TÜ Maalikunsti õppetool BA ja MA kaitsmised”, kuni 29.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Kirke Kangro ja Jacob Jessen”, kuni 04.07
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse galerii
“Arvutigraafika 2011–2014” Benjamin Vassermann, kuni 24.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
 “Võru Kunstikooli põhiõppe lõputööd”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli aastanäitus”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli täiskasvanute õppe näitus”, kuni 27.06
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon
“Pahatar”
kl 11.15, 12.45, 15.15
“22 Jump Street”
kl 14.45, 17.30, 20.00, 22.30
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 19.45
“Pikk tee alla”
kl 18.15, 22.10 (v.a N)
“X-mehed: Tulevase möödaniku päevad”
kl 17.05
“Kite”
kl 18.45, 21.15 (v.a N); N kl 22.10 
“Süü on tähtedel”
kl 12.30, 15.00, 19.30
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 13.45, 16.00
“Neetud naabrid”
kl 22.20
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: kl 12.00
“Paras pähkel”
eesti keeles: kl 11.00, 13.15
“Homse Piiril”
kl 17.15, 22.00
“Rio 2”
eesti keeles: kl 14.30, 16.45
“Iseloomuga kingitus”
kl 20.15
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.30, 13.00
“Meisterkokk”
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“22 Jump Street”
kl 12.15 (v.a. N), 14.45 (v.a. N), 17.15 (v.a. N) 18.00 (v.a. R, K, N), 19.45 (v.a. N), 21.00 (v.a. R, K, N), 22.15 (v.a. K, N); R kl 19.10; K kl 21.45; N kl 12.00, 14.30, 17.00, 18.45, 21.15, 22.00
“Bamse ja röövlite linn”
eesti keeles: kl 11.35 (v.a. N); N kl 12.15, 14.10; R, E, T kl 15.45; L, P kl 15.46; K kl 16.05
“Iseloomuga kingitus”
vene keeles: kl 11.30 (v.a. K, N), 15.30 (v.a. R, K, N), 20.00 (v.a. N); R, K kl 15.40; K kl 12.10; N kl 12.15, 14.05, 20.10
“Kite”
kl 19.20 (v.a. K, N); K kl 14.10; N kl  22.20
“13. rajoon: telliskivihäärberid”
kl 16.05 (v.a. K); K kl 11.40, 22.20
“Godzilla” 3D 
kl 19.40 (v.a. K, N); R–P kl 13.10; E, T kl 13.15; K kl 12.15; N kl 14.40; K, N kl 19.45
“Grace: Monaco vürstinna”
kl 22.20 (v.a. K, N); K kl 22.00; N kl 22.10
“Härra Peabody ja Sherman”
2D eesti keeles: L, N kl 12.00; 3D eesti keeles: L, N kl 14.30; 3D vene keeles: L, N kl 13.15
“Homse piiril” 3D 
kl 12.45 (v.a. K, N), 16.15, 18.45 (v.a. K, N), 21.15 (v.a. K, N); R, K kl 22.15; L, P kl 15.00; K kl 13.20; N kl 12.30, 21.00; K, N kl 18.30
“Kaks päeva, üks öö”
kl 11.30 (v.a. K)
“Kättemaks kõrgetel kontsadel”
kl 20.50 (v.a. K, N)
“Kollide ülikool”
2D eesti keeles: K kl 12.00; 3D eesti keeles: K kl 14.30
“LEGO film” 2D 
T kl 12.00, 14.30
“Lumekuninganna ja igavene talv”
2D eesti keeles: R kl 12.00; 3D eesti keeles: R kl 14.30; 3D vene keeles: R kl 13.15
“Mandariinid”
K kl 14.00
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 13.40 (v.a. K), 16.10, 19.00, 21.30 (v.a. N); N kl 21.45
“Mina, supervaras 2”
2D eesti keeles: E kl 12.00; 3D eesti keeles: E kl 14.30
“Minuscule. Mutukad: Kadunud sipelgate org”
2D: E kl 13.15; 3D: K kl 13.15
“Neetud naabrid”
kl 18.10, 20.20, 22.00 (v.a. K, N)
“Ninasarvik Otto”
kl 11.20 (v.a. K); K kl 11.30
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: kl 11.25 (v.a. N); N kl 12.10; vene keeles: kl 17.10 (v.a. K, N); K, N kl 17.05
“Pahatar”
2D: kl 11.45; 3D: kl 15.15 (v.a. K, N), 17.30 (v.a. K), 19.30 (v.a. R, K), 21.20 (v.a. R, K, N); R kl 19.40; R, K, N kl 21.30; K kl 14.50, 17.45, 19.20; N kl 15.20; 3D vene keeles: kl 14.00
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: kl 17.20; 3D vene keeles: kl 15.10 (v.a. K, N); N kl 15.00; K kl 15.20
“Pikk tee alla”
kl 18.40 (v.a. K, N); K kl 16.00; N kl 19.20
“Rio 2”
3D eesti keeles: kl 13.30 (v.a. N); 3D vene keeles: K kl 11.20
“Süü on tähtedel”
kl 12.30 (v.a. K, N), 18.30 (v.a. K, N), 21.10 (v.a. K, N); K kl 13.20; K, N kl 15.50, 18.40, 21.20
“Vene köök Pariisis”
vene keeles: kl 17.40 (v.a. N), 22.30; N kl 17.50
“Võlumaja”
2D eesti keeles: P kl 12.00; 3D eesti keeles: P kl 14.30; 3D vene keeles: P, T kl 13.15
“X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad”
kl 13.20 (v.a. K, N), 16.45 (v.a. R, K), 21.45 (v.a. R, K, N); R kl 16.55, 21.50; K kl 17.00, 21.00; N kl 15.00, 21.30
“Meisterkokk”
K kl 19.00, 22.10; N kl 12.15, 18.50, 19.30, 22.00
MET Suvehooaeg 2014: “Rigoletto”
K kl 20.00
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“22 Jump Street”
kl 16.00 (v.a. K, N), 19.45 (v.a. R, P, K); R kl 20.00; P kl 19.30; K kl 15.15; N kl 16.30
“Bamse ja röövlite linn”
eesti keeles: kl 14.15 (v.a. K, N); K kl 11.15
“Härra Peabody ja Sherman”
eesti keeles: L, N kl 12.30
“Homse piiril” 3D
kl 18.30 (v.a. K, N), 21.00 (v.a. K, N); K kl 17.30; N kl 21.30
“Kollide ülikool”
eesti keeles: K kl 14.00
“LEGO film”
T kl 12.30
“Lumekuninganna ja igavene talv”
eesti keeles: R kl 12.30
“Mina, supervaras 2”
eesti keeles: E kl 12.30
“Pahatar”
2D: kl 17.30 (v.a. R, P, K); P kl 17.15; R kl 17.45; 3D: K kl 13.00; N kl 14.15
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: kl 12.15 (v.a. K)
“Süü on tähtedel”
kl 14.45 (v.a. R, P, K); R kl 15.00; P kl 14.30; K kl 16.30
“Võlumaja”
eesti keeles: P kl 12.30
“X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad”
kl 22.15 (v.a. R, P, K); R kl 22.30; P kl 22.00
“Meisterkokk”
K kl 11.20; N kl 19.00
MET Suvehooaeg 2014: “Rigoletto”
K kl 20.00
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Tutto Verdi: Korsaar”
P kl 15.00
“Pikk tee alla”
T kl 11.00
“Gigolo maski all”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“22 Jump Street”
R–K kl 14.40, 17.00, 19.30, 22.00; N kl 13.45, 17.00, 19.30, 22.00
“Iseloomuga kingitus”
R–N kl 13.15, 15.30, 17.45
“Kite”
R–N kl 19.00, 22.30
“Bamse ja röövlite linn”
R–K kl 11.00, 12.45, 15.00; N kl 11.00, 12.00, 15.00
“Homse piiril” 3D
R–K kl 13.30, 17.15, 19.45, 22.15; N kl 13.30, 16.15, 20.00, 22.10
“Süü on tähtedel”
R–N kl 14.00, 16.45, 19.30
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: R–N kl 11.45; vene keeles: R–N kl 11.30
“Pahatar” 3D
R–N kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15
“Pikk tee alla”
R–N kl 12.30, 18.45, 21.30
“Miljon moodust Läänes kärvata”
R–K kl 20.00, 22.20; N kl 22.20
“X–mehed: Tulevase möödaniku päevad”
R–N kl 16.00, 21.15
“Grace: Monaco vürstinna”
R–N kl 16.45
“Kättemaks kõrgetel kontsadel”
R–N kl 21.00
“Paras pähkel”
3D Eesti keeles: R–N kl 11.15, 13.00
“Rio 2”
3D Eesti keeles: R–N kl 14.45
“Meisterkokk”
N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. June 2014, 18:58
Otsi:

Ava täpsem otsing