Kütusehanke võitsid Statoil, Alexela ja Olerex

1321-aripaev 17. juuni 2014, 15:28

Tanklaketid Alexela, Statoil ja Olerex võitsid Siseministeeriumi korraldatud ühishanke, millega oli liitunud 111 asutust üle Eesti.

Sõlmitud raamlepingute alusel ostetakse jaemüügikorras kokku orienteeruvalt 17 miljonit liitrit bensiini ja diislikütust, teatas siseministeerium.


Siseministeeriumi varade asekantsleri Riho Kupparti sõnul oli tegemist suurima ühishankega, mille lepingute kogumaksumus on ligikaudu 22 miljonit eurot. “Kogu hanke keskmiseks allahindluseks saime 4,7%, mis on väga hea tulemus. Tänan siinkohal hankel osalenud kütuse pakkujaid ning hanke korraldamisega seotud töötajaid,” lausus Kuppart.


Siseministeeriumi eestvedamisel viidi üle-Eestilist autokütuse jaeostu ühishanget läbi juba teist korda. Riigihange oli jaotatud kuueks erinevaks hanke osaks. Statoil Fuel & Retail Eesti AS võitis hanke Tallinnas, Alexela Oil AS Ida, Lääne ja Harju teenistuspiirkonnas ning Olerex AS saartel ja Lõuna teenistuspiirkonnas. Leping tanklakettidega sõlmiti kolmeks aastaks ning edukaks tunnistatud pakkujate kütusekaardid kehtivad üle Eesti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. June 2014, 08:21
Otsi:

Ava täpsem otsing