Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti H&Mi müügi TOPi tipus

Romet Kreek 18. juuni 2014, 13:38

Eesti on II kvartalis (kestis 1. märtsist 31. maini) Hennes & Mauritza riigiti müügis poe kohta maailmas esiotsas.

Esimesed kolm kohta võtsid 1-3 poega maad Austraalia, Tšiili ja Mehhiko. Järgnevad Singapur, kus on 8 poodi, 423 poega Saksamaa ja 46 poega Jaapan, kus müüdi poe kohta vähemalt 20 miljoni Rootsi krooni eest kvartalis. Järgnevad Serbia ja Austria ja seejärel võrdselt Šveits ja Eesti.

 

 

H&M müük poe kohta 1. märts - 31. mai
Riikmüük mln SEKpoodide arvmüük poe kohta mln SEK
Austraalia1361136,0
Tšiili88188,0
Mehhiko122340,7
Singapur185823,1
Saksamaa907042321,4
Jaapan9624620,9
Serbia58319,3
Austria13157318,0
Šveits15059016,7
Eesti50316,7
Itaalia179511815,2
Prantsusmaa305320415,0
Holland194213114,8
Malaisia1401014,0
Taani13489813,8
Lõuna-Korea2611913,7
Venemaa8456213,6
Horvaatia1901413,6
Belgia9867613,0
USA402831312,9
Rootsi227517812,8
Suurbritannia317625012,7
Türgi2942412,3
Läti61512,2
Norra136811412,0
Soome6675811,5
Kreeka3332911,5
Leedu55511,0
Hispaania165815710,6
Kanada7046710,5
Luksemburg1051010,5
Sloveenia1221210,2
Iirimaa2032010,2
Portugal260289,3
Hiina22372429,2
Rumeenia301358,6
Slovakia104138,0
Ungari262357,5
Bulgaaria88127,3
Poola9511347,1
Tšehhi238415,8
Allikas: H&M kvartaliaruanne

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. June 2014, 12:00
Otsi:

Ava täpsem otsing