Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 19. juuni 2014, 14:03

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

20. juunil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Emajõe Suveteater
20.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis (Teguri 26, Tartu)
21.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis (Teguri 26, Tartu)
26.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis (Teguri 26, Tartu)
Jaama 14, Tartu

Estonia
20.06 kl 19 “Armujook”
Estonia pst 4, Tallinn

Hüüru mõisas
20.06 kl 19 “Head ööd, ema”
21.06 kl 19 “Head ööd, ema”
22.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Jõe tn 2, Saue vald

Koidula Muuseumis
20.06 kl 19 “Viru Laulik ja Koidula”
Jannseni 37, Pärnu

Lennusadama kail
20.06 kl 20 “Jäämurdja sajand”
Küti 15a, Tallinn

Luke Mõisas
26.06 kl 20 “Segajad”
Luke, Nõo vald

Lutsu Teatri Selts
21.06 kl 19 “Rummu Jüri ehk tamasseri rauad” Põlva vallas Lutsu külas Prantso talus hoovis
Põlva maakond, Põlva vald, Lutsu küla

Rakvere Teater
20.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
20.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
21.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
21.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
22.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
22.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
26.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
26.06 kl 16 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
26.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
20.06 kl 19 “Armastus ja raha”
20.06 kl 19 “Igatsus”
21.06 kl 19 “Aju jaht”
21.06 kl 19 “Armastus ja raha”
21.06 kl 19 “Igatsus”
25.06 kl 19 “Igatsus”
26.06 kl 19 “Igatsus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
20.06 kl 14 “Heleaines”
20.06 kl 19 “Heleaines”
25.06 kl 19 “Heleaines”
26.06 kl 14 “Heleaines”
26.06 kl 19 “Heleaines”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
21.06 kl 19 “Et keha mäletaks” Hiiumaa Suursadamas
22.06 kl 19 “Et keha mäletaks” Hiiumaa Suursadamas
26.06 kl 19 “Et keha mäletaks” Kuressaare Linnateatris
Sakala 3, Tallinn

Ugala Teater
20.06 kl 19 “Mee hind” Saueaugu Teatritalus
20.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
21.06 kl 19 “Mee hind” Saueaugu Teatritalus
21.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
22.06 kl 17 “Mee hind” Saueaugu Teatritalus
25.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
26.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
Vaksali 7, Viljandi

Von Krahli Teater
20.06 kl 19 “Solarise needus” Noblessneri kvartalis, Jahtklubi II-korrusel
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Aiku Puhkeküla
20.06 kl 21 Silver Sepp
Võistre küla, Viljandi

Arensburg Boutique Hotel & Spa
26.06 kl 20 “Juu Jääb 2014” Jason Rebello Trio (UK)
26.06 kl 22 “Midnight Jam Session Meedla kojas”
Lossi 15, Kuressaare

Energia talu teemaja
20.06 kl 16 “XVII Suure-Jaani Muusikafestival: “Jõel ja aasal”” Oksana Sinkova (flööt), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Heiki Mätlik (kitarr)
Vihi küla, Suure-Jaani vald

Haapsalu Kuursaal
21.06 kl 20 “Haapsalu suvemuusika” kontsert “Tähistaeva helendus” Hanna-Liina Võsa, René Soom (bariton, RO Estonia), Tarmo Eespere (klaver)  
Promenaadi 1, Haapsalu

Helme laululava
22.06 kl 20 “Helme Pilgar” Metsatöll, Tõnis Mägi koos ansambliga Estraadiraadio
Helme

Hotell Saaremaa Thalasso Spa
24.06 kl 19 “Juu Jääb Exotic ” Jevgeni Lebedev (RUS). Kristiina Ehin ja Silver Sepp, Sofia Rubina, Tudor Vesa (RO), Francois Archanjo (BRA), Jason Hunter  (USA), Shinya Fukumori (JPN), Villu Veski, Exotic Orchestra -  kõik artistid
25.06 kl 19 “Juu Jääb Exotic ” Jevgeni Lebedev (RUS). Kristiina Ehin ja Silver Sepp, Sofia Rubina, Tudor Vesa (RO), Francois Archanjo (BRA), Jason Hunter  (USA), Shinya Fukumori (JPN), Villu Veski, Exotic Orchestra -  kõik artistid
Mändjala, Kaarma

Kalana sadam
20.06 kl 21 “Sõru Jazz 2014”. Andre Maaker, Weekend Guitar Trio ja Draamateatri näitlejatest kitarristid, Puro Puro
Kalana sadam, Hiiumaa

Mart Saare majamuuseum
23.06 kl 00 “Suure-Jaani Muusikafestival” Mati Palm (bass) Ja Martti Raide (klaver) 
Hüpassaare, Karjasoo küla

Pühajärve park, Otepää
22.06 kl 20 “Pühajärve jaanituli 2014 - Suur Eesti pidu!” Taukar, Tanel Padar & The Sun, Terminaator, Koit Toome & Sarah
23.06 kl 19 “Pühajärve jaanituli 2014 - Suur Eesti pidu!” 2 Quick Start, Smilers, Põhja-Tallinn ja Grete Paia, Getter Jaani, Kõrsikud
Otepää

Philly Joe’s
21.06 kl 21.15 “Jazziõhtu Philly Joe’s” Sofia Rubina bänd
Tatari 4, Tallinn

Porkuni
22.06 kl 18 “Porkuni Jaanituli 2014” Ott Lepland bändiga ja Meie Mees
Porkuni, Tamsalu

Pärnu Munamäe park
20.06 kl 19 “Spläsh 2014” The Boondocks,I Wear* Experiment, Tenfold Rabbit
21.06 kl 19 “Spläsh 2014” Ziggy Wild, OYT, Chalice
Lõuna tn 1, Pärnu

Pärnu vallikäär
20.06 kl 21 “Watergate” Radar solistidega (Ott Lepland, Marten Kuningas, Tanja Mihhailova ja Liis Lemsalu)
Õhtu tn 1 A, Pärnu

Saaremaa SPA Hotell Rüütli
20.06 kl 20 “Merelaulud” Marko Matvere
Pargi 12, Kuressaare

Sõru sadam
21.06 kl 15 “Sõru Jazz 2014” Oleg Pissarenko Band, Paul Danieli Band, Jaak Sooäär ja Paul Shigihara, Mart Soo, Airi Allvee ja Underwater Blues Band, Tanel Padar Blues Band
22.06 kl 14 “Sõru Jazz 2014” Toomas Rull, Abrahams Cafe, Sofia Rubina Band Feat. Evgeny Lebedev, Raul Ukareda Band, Ansambel Kaseke
Sõru, Hiiumaa

Sõrve Külastuskeskus
20.06 kl 21 Koit Toome ja Jorma Puusaag
Tuletorni linnak, Sääre küla, Torgu

Suure-Jaani laululava
20.06 kl 22 Ansambel Rock Hotel
23.06 kl 17 Dagö
Suure-Jaani

Tallinna Teletorn
26.06 kl 21 “Teletorni jazz” Oleg Pissarenko Band
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Torma kirik
20.06 kl 19 “Muusika Eestimaale” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja
Torma vald, Jõgevamaa

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
22.06 kl 17 Heategevuskontsert “Laulud sõdurile” Birgit Õigemeel, Getter Jaani, Liis Lemsalu, Brigita Murutar,  Erik Meremaa, Marek Sadam, Uku Suviste, Artjom Savitski, akordionistid Henri Zibo ja Mikk Langeproon Otsa koolist. Laval on Kaitseväe orkester Peeter Saani juhtimisel ja lastekoor
Kesk 1, Valga

Vihula mõis
23.06 kl 15 “Vihula Mõisa jaanipäev 2014 koos ansambliga Apelsin”
Vihula, Vihula vald

Viimsi Vabaõhumuuseum
21.06 kl 21 “Viimsi Valgete Ööde Festival & Jaanituli” Winny Puhh & Rein Rannap
22.06 kl 13 “Viimsi Valgete Ööde Festival & Jaanituli: Kogupere kontsertetendus “Maadeavastaja Pipi”” Pipi - Nele-Liis Vaiksoo, tüürimees Blom - Venno Loosaar ning madrused Margus Kappel, Toomas Vanem, Henno Kelp ja Andrus Lillepea. Lisaks Meero Muusiku laululapsed Anu Lõhmuse juhendamisel
23.06 kl 18 “Viimsi Valgete Ööde Festival & Jaanituli: “Viimsi Jaanituli 2014”” Justament, James Werts World Project,  Koit Toome bändiga
Rohuneeme tee 51, Pringi küla, Viimsi vald

KINO

Cinamon
“Pahatar”
kl 11.15 (v.a T, N), 12.45; N kl 11.45; K kl 15.00; R, T kl 15.15
“22 Jump Street”
kl 20.00 (v.a E, K, N), 22.30 (v.a E, K); R, T kl 14.40; L, P kl 14.45, 17.40; E kl 15.15; N kl 16.30, 19.45; K kl 17.05; R, T kl 17.30; K kl 20.15, 22.10
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 19.45 (v.a T, K, N); N kl 22.10; K kl 22.30
“Pikk tee alla”
kl 18.15 (v.a E), 22.20 (v.a E)
“Meistekokk”
kl 14.30 (v.a E), 18.45 (v.a E), 21.15 (v.a E); E kl 15.00
“Süü on tähtedel”
kl 12.15 (v.a L, P, T), 14.50 (v.a L,P), 17.05 (v.a E, K), 19.30 (v.a E); L, P kl 14.15; K kl 17.30
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 13.45 (v.a E); E kl 14.00; T kl 16.00
“Neetud naabrid”
kl 22.20 (v.a E, K, N); K, N kl 14.40
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a T); T kl 13.10
“Paras pähkel”
eesti keeles: kl 11.00 (v.a T); R, E, K kl 13.15; T kl 13.30; N kl 14.15
“Homse Piiril”
kl 17.15 (v.a E), 22.00 (v.a E); E kl 15.30
“Rio 2”
eesti keeles: kl 16.45 (v.a E)
“Iseloomuga Kingitus”
kl 16.00 (v.a T), 20.30 (v.a E)
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.30 (v.a T), 13.00 (v.a E)
“Transformerid:Väljasuremine”
N kl 19.15
“Armastuse lõuahaak”
K kl 20.00
“Kuidas taltsuda lohet 2”
L, P kl 13.15, 15.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Meisterkokk”
kl 19.00 (v.a. E, T), 21.15 (v.a. R, E, N), 21.30 (v.a. E, T); T kl 13.45, 16.00, 18.30, 21.00; L, P kl 13.50; R, K kl 14.30; N kl 14.45; L kl 16.20; R, K, N kl 16.30 (R, K, N);
R kl 21.50
“22 Jump Street”
kl 19.45 (v.a. R, E, K), 22.15 (v.a. E); R, K kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.40; L, P kl 12.30, 14.45, 16.45; N kl 12.40, 15.10, 17.40; T kl 14.45, 17.15; L, P, T kl 17.45; K kl 18.15
“Bamse ja röövlite linn”
kl 13.55, (v.a. R, E, N); R, N kl 11.40; K kl 12.10; N kl 12.50; R kl 15.10
“Godzilla” 3D
T, K, N kl 14.10; R, T, K kl 18.55; L, P kl 21.20
“Grace: Monaco vürstinna”
kl 11.45, (v.a. E, T, N)
“Homse piiril” 3D 
kl 12.45 (v.a. E, T), 19.15 (v.a. R, E), 21.45 (v.a. E); L, P kl 14.10; L kl 16.00; P kl 16.20; T, K, N kl 16.45; R kl 16.55, 19.20
“Iseloomuga kingitus”
kl 16.50 (v.a. L, P, E), 19.55, (v.a. E, K, N); L, P kl 11.50, 15.00; K, N kl 12.00, 18.45; T kl 13.15 
“Kättemaks kõrgetel kontsadel”
R, T kl 21.55
“Kite”
kl 22.00 (v.a. E, K, N)
“Lumekuninganna ja igavene talv”
2D eesti keeles: R kl 12.00;
3D eesti keeles: R kl 14.30;
3D vene keeles: R kl 13.15
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 14.00 (v.a. E, K), 18.50, (v.a. E), 21.20 (v.a. L, P, E); K kl 16.10; L, P kl 21.55
“Neetud naabrid”
kl 16.30 (v.a. E, K), 20.20 (v.a. E, N); K kl 14.00; N kl 22.30
“Ninasarvik Otto”
R kl 11.20; L, P, K kl 11.30
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: R kl 13.20;
vene keeles: kl 11.15 (v.a. E, T)
“Pahatar”
2D: L, P kl 11.40; R, K kl 12.00; N kl 13.15;
3D: kl 15.15 (v.a. E) 17.30 (v.a. E), 19.45, (v.a. E, N) 21.30, (v.a. L, P, E); N kl 19.15; L, P kl 21.40;
3D vene keeles: L, P kl 12.00; T kl 13.45; R, K kl 14.15; N kl 15.30
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: L, P kl 11.50, 15.40; R, K, N kl 12.30; R, T, K kl 17.00; N kl 17.15;
3D vene keeles: N kl 14.30; R, T, K kl 15.40; L, P kl 17.00
“Pikk tee alla”
N kl 11.50; R, T kl 18.40; L, P kl 18.45; K kl 22.00
“Rio 2”
3D eesti keeles: R kl 13.00; T, K, N kl 14.30; L, P kl 17.40;
3D vene keeles: R, T, K kl 17.40
“Süü on tähtedel”
kl 13.10 (v.a. L, E, T), 15.50, (v.a. L, E, T); L kl 13.15; T kl 14.20, 16.20, 21.40; R, K, N kl 18.30, 21.10; L, P, T kl 19.00; L, P kl 20.45
“Vene köök Pariisis”
vene keeles: kl 18.00 (v.a. E), 22.30 (v.a. E, N)
“Võlumaja”
2D eesti keeles: kl 13.20 (v.a. R, E); N kl 11.20;
3D vene keeles: K kl 12.30; N kl 12.45
“X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad”
kl 15.15 (v.a. E); R, T, K kl 20.50; L, P kl 21.00
“Armastuse lõuahaak”
N kl 20.20
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D: L, P kl 18.30;
3D eesti keeles: L, P kl 12.15, 14.45, 17.15;
3D vene keeles: L, P kl 14.00, 16.30
MET Suvehooaeg 2014: “Pääsuke”
K kl 20.00
“Transformerid: Väljasuremine” 3D
N kl 18.00, 18.15, 20.15, 21.45
“Welcome to New York”
N kl 20.50
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Meisterkokk”
K, N kl 17.30; T kl 18.00; L, P kl 18.30; R kl 18.45
“22 Jump Street”
K kl 14.45; N kl 16.30; L, P kl 19.45; R kl 20.00; T kl 21.15
“Homse piiril” 3D 
N kl 14.00, 22.15; K kl 15.00; T kl 15.30, 20.30; R kl 16.15, 21.15; L, P kl 21.00
“Kaks päeva, üks öö”
T kl 19.00
“Lumekuninganna ja igavene talv”
eesti keeles: R kl 12.30
“Miljon moodust Läänes kärvata”
L, P kl 22.15; R kl 22.30
“Pahatar” 2D
kl 12.30 (v.a. R, E, T); R kl 12.00, 15.00; T kl 14.00; L, P kl 14.45
“Paras pähkel”
eesti keeles: L, P, N kl 12.00; K kl 13.00; T kl 13.30; R kl 14.15
“Süü on tähtedel”
N kl 14.45; T kl 16.15; L, P kl 17.00; R, K kl  17.15
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: L, P kl 14.00, 16.15
MET Suvehooaeg 2014: “Pääsuke”
K kl 20.00
“Transformerid: Väljasuremine” 3D
N kl 19.00
“Welcome to New York”
N kl 20.00
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Oli kord üks mets”
T kl 11.00
“Pikk tee alla”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“Meisterkokk”
R, K kl 14.00, 16.30, 19.15, 22.00; L, P kl 14.00, 17.00, 19.15, 22.00; E kl 13.30, 16.30; T kl 12.45, 16.00, 18.45, 21.30; N kl 14.00, 16.30, 19.15, 22.15
“22 Jump Street”
R, K kl 13.45, 17.00, 19.30, 22.10; L, P kl 14.00, 17.00, 19.30, 22.10; E kl 14.30, 17.00; T kl 16.40, 19.10, 21.45; N kl 13.45, 16.00, 18.30, 22.00
“Iseloomuga kingitus”
R ,T, K kl 12.40, 16.30; L, P kl 13.30, 17.45; E kl 14.20; N kl 12.30, 16.30
“Kite”
R, L, P, T, K kl 21.00; N kl 22.00
“Bamse ja röövlite linn”
R, K kl 11.00, 12.00, 15.15; L, P kl 11.00, 12.15, 15.45; E kl 11.30, 13.45; T kl 12.15, 14.30; N kl 11.00, 12.00, 14.50
“Homse piiril” 3D
R, K kl 16.00, 18.45, 22.15; L, P kl 16.00, 19.45, 22.30; E kl 16.45; T, N kl 16.00, 18.45, 21.20
“Süü on tähtedel”
R, K, N kl 13.30, 16.45, 19.30; L, P kl 13.00, 17.00, 19.40; E kl 11.30, 14.00, 16.45;
T kl 13.30, 15.30, 18.30
“Olly ja piraatide aare”
eesti keeles: R, E, K, N kl 11.45; L, P kl 11.30; T kl 14.00;
vene keeles: R, E, K, N kl 11.30; T kl 12.00
“Pahatar” 3D
R, K kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15; L, P kl 11.15, 15.45, 18.00, 20.15; E kl 12.00, 17.00; T kl 12.00, 14.20, 17.00, 19.15; N kl 11.30, 13.45, 17.00, 19.45
“Pikk tee alla”
R, T, K kl 18.45, 21.30; L, P kl 18.45, 22.30; E kl 14.45; N kl 18.45, 21.00
“Miljon moodust Läänes kärvata”
R, T, K kl 21.30; L, P kl 22.20; N kl 21.50
“X-mehed: Tulevase möödaniku päevad”
R, K kl 17.15; L, P kl 20.00; E kl 15.45; T kl 21.15; N kl 16.50
“Grace: Monaco vürstinna”
R, L, P, K, N kl 13.30; E kl 13.45; T kl 16.30
“Kättemaks kõrgetel kontsadel”
R, K kl 20.00; E kl 16.30; T kl 18.30
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: R, K kl 11.15, 13.00; L, P kl 12.15; E kl 11.45; T kl 12.15, 14.00;
N kl 11.15, 12.50
“Rio 2”
3D eesti keeles: R, T, K kl 14.50; E kl 12.15; N kl 14.40
“Transformerid: Väljasuremine” 3D
N kl 21.15
“Armastuse lõuahaak”
N kl 19.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: L, P kl 12.00, 14.30, 16.45;
3D vene keeles: L, P: 11.30, 14.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Retrospektiiv” Epp-Maria Kokamägi, kuni 01.07
Mere pst. 7, Pärnu

Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2014” EKA Arhitektuur, kuni 21.06
“Jäänud” Marin Ploomipuu, Paavo Käämbre, 25.06–12.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Haapsalu Kultuurikeskus
“Haapsalu graafilise disaini festival 2014”, kuni 29.06
Posti 3, Haapsalu

Haus galerii
Cristelll (Kristel Kütt), kuni 27.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lõppmäng 2014” EKA Arhitektuur, kuni 20.06
“Tagasi hüperreaalsusesse 2” Jaan Elken, 26.06–14.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Merike Estna ja mina kui maal”, 27.06–02.11
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“Mustlaslaager läheb taevasse”, Pärnu (m)Moodsa kunsti näitus, kuni 07.06
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
Fotonäitus “Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“TÜ Maalikunsti õppetool BA ja MA kaitsmised”, kuni 29.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Kirke Kangro ja Jacob Jessen”, kuni 04.07
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse galerii
“Arvutigraafika 2011–2014” Benjamin Vassermann, kuni 24.06
August Künnapu, 26.06–15.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli põhiõppe lõputööd”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli aastanäitus”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli täiskasvanute õppe näitus”, kuni 27.06
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. June 2014, 14:03
Otsi:

Ava täpsem otsing