Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 26. juuni 2014, 14:58

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

27. juunil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Festival Baltoscandal
02.07 kl 16 “Festivali avamine” Rakvere linna turuplatsil
02.07 kl 17 “Atlas Rakvere” Ana Borralho & Jo?o Galante (POR) Rakvere Teatris
02.07 kl 19 “Germinal” Halory Goerger & Antoine Defoort (FRA) Rahu hallis
02.07 kl 21 “köök/keittiö/kitchen” Rakvere Teater & Andres Noormets (EST-FIN) Spordikirikus
02.07 kl 23 “Magical” Anne Juren (FRA-AUS) & Annie Dorsen (USA) Rakvere Teatris
03.07 kl 12 “Time has fallen asleep…” Mette Edvardsen (NOR-BEL) (Lääne-Virumaa Keskraamatukogus
03.07 kl 17 “köök/keittiö/kitchen” Rakvere Teater & Andres Noormets (EST-FIN) Spordikirikus
03.07 kl 17 “Germinal” Halory Goerger & Antoine Defoort (FRA) Rahu hallis
03.07 kl 19 “Magical” Anne Juren (FRA-AUS) & Annie Dorsen (USA) Rakvere Teatris
03.07 kl 20 “Atlas Rakvere” Ana Borralho & Jo?o Galante (POR) Rakvere Teatris
03.07 kl 22 “Die Scheinwerferin” Naoko Tanaka (JPN-GER) Kultuurimajas
03.07 kl 22 “10 journeys to a place where nothing happens*” Maike Lond (EST) Kolakambris
03.07 kl 23 “an hour of” Kadri Noormets & Kadi Maria (EST) Rakvere Teatris
Rakveres

Emajõe Suveteater
27.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
28.06 kl 20 “Nukitsamees 2” Kammivabriku klubis
Jaama 14, Tartu

Laitse Graniitvillas
01.07 kl 19 “Õhtust, Leon!”
02.07 kl 19 “Õhtust, Leon!”
03.07 kl 19 “Õhtust, Leon!”
Laitse, Kernu vald

Luke Mõisas
27.06 kl 20 “Segajad”
28.06 kl 20 “Segajad”
29.06 kl 20 “Segajad”
Luke, Nõo vald

R.A.A.A.M
27.06 kl 19.30 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
28.06 kl 19.30 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
29.06 kl 15 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
27.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
27.06 kl 16 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
27.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
28.06 kl 13 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
28.06 kl 16 “Mina olin veel väikene” Palmse mõisa moonakatemajas
28.06 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Seasaare Näitemängu Selts
29.06 kl 17 “Toonekurg” Kanepi seltsimajas
www.hot.ee/s/seasaare/

Tallinna Linnateater
27.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
28.06 kl 15 “Igatsus”
28.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
30.06 kl 20 “P?l-tänava poisid”
Lai 23, Tallinn

Vabaõhuetendus Tartus
29.06 kl 13 “Monumentide ajatud momendid: Noorus” skulptuuri Suudlevad tudengid juures
29.06 kl 14.00 “Monumentide ajatud momendid: Töö” skulptuuri Maanaised juures
29.06 kl 15.00 “Monumentide ajatud momendid: Perekond” skupltuuri Isa ja poeg juures
29.06 kl 16.00 “Monumentide ajatud momendid: Vabadus” Oscar Wilde ja Eduard Vilde juures
29.06 kl 17.00 “Monumentide ajatud momendid: Armastus” skulptuuri Suudlevad tudengid juures
Tartus

Teater NO99
27.06 kl 19 “Et keha mäletaks” Kuressaare Linnateatris
28.06 kl 19 “Et keha mäletaks” Kuressaare Linnateatris
30.06 kl 19 “Mu naine vihastast”
01.07 kl 19 “Mu naine vihastast”
Sakala 3, Tallinn

Ugala Teater
27.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
28.06 kl 19 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
29.06 kl 16 “Vanad ja noored” Vargamäe rehetares
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
02.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
03.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Ammende Villa
27.06 kl 20 “Merelaulud - Mulle meeldib maa!” Marko Matvere ja Peep Raun
Mere pst. 7, Pärnu

Auto24ring
28.06 kl 13 “Suur Võidusõit 2014” Ottawan, Getter Jaani, ans. Hellad Velled
Audru, Audru vald

Elva Laululava
29.06 kl 20 “Suveniir 40” juubelituur
Elva

Estonia kontserdisaal
03.07 kl 20 “Suur suvine kohtumine. Sõbrad” ERSO, dirigendid Neeme Järvi ja Taavo Virkhaus, Sigrid Kuulmann (viiul), Indrek Vau (trompet), Martin Kuuskmann (fagott)
Estonia puiestee 4, Tallinn

Hansa Hoov
27.06 kl 21 “Lugusid läbi aegade” Indrek Kalda ja Toomas Lunge
Aleksandri 46, Tartu

Kadrioru loss
28.06 kl 18 “Vene romanssid” soprano Oksana Balashova ja pianist  Sergei  Hohlov (Moskva)
Weizenbergi 37, Tallinn

Kasepää Laululava
28.06 kl 19 “Kasepää rannapidu 2014” Smilers, Koit Toome, Karl-Erik Taukar
Sõpruse 84 maja taga, Kasepää vald

Kosmonautika Puhkekeskus
02.07 kl 20 “Kabli Päikeseloojangu Festival” Kosmikud
Penu küla, Häädemeeste vald

Löwenruh park
02.07 kl 19 “Suveõhtute muusika Löwenruh’s”. Pargimuusika “Püha Mauritiuse barokiõhtud: armastuse laulud”
Mustamäe tee 59a, Tallinn

Lüllemäe kultuurimaja
28.06 kl 20 Klassikatähed 2014: Henri Zibo ja Mikk Langeproon (akordion)
Lüllemäe, Karula vald, Valgamaa

Muhu Nautse Mihkli
27.06 kl 20 “Juu Jääb 2014” Clara Hill (GER), Jason Rebello (UK), Ola Onabule (UK), Paul Mac Innes (SWE)
28.06 kl 15 “Juu Jääb 2014” Jäääär, Raul Sööt Deeper Sound, Hailey Tuck (USA), Toshio Matsuura presents HEX (JPN), DJ Philippe Cohen Solal (FRA), Gabriel Goburger (DE)
Nautse, Muhu vald

Muhu Katariina kirik
29.06 kl 14 “Juu Jääb 2014” SOABBI/ Wimme Saari ja Tapani Rinne
Liiva küla, Muhu vald

Mustpeade Maja
03.07 kl 19 Heli Veskus (sopran) & Jaanika Rand-Sirp (klaver)
Pikk tn 26, Tallinn

Neptuni Puhkekeskus
28.06 kl 20 “Neptuni suveõhtu” Singer-Vinger
Narva mnt 139, Jõhvi

Niguliste kirik
01.07 kl 19 “Mu südames on pühapäev” Arete Teemets (sopran) & Kristel Aer (orel)
Niguliste 3, Tallinn

Pädaste Mõis
27.06 kl 19 ‘’Juu Jääb 2014” Vintage Jazz Night: Hailey Tuck (USA) & Jevgeni
Lebedev (RUS)
Pädaste, Muhu vald

Pärnu Eliisabeti kirik
27.06 kl 20 XII Pärnu orelifestival “Põhjamaa suvi” Elke Unt
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja 
27.06 kl 19 “Harmonica Festival –Galakontsert” Antoine Le Roux (FRA ja Nami Miyata (JPN), Dwayne Verheyden (Nl), Trio Armonauti (IT), Heikki Jäntti (FIN), Juhan Uppin Ja Heino Tartes (EST)
Aida 4, Pärnu

Pärnu Kuursaal
27.06 kl 11 “Konkursi Baltic- Nordic OPEN” esinemised
28.06 kl 12 “Rahvamuusika konkurss-kontsert”
28.06 kl 18 “Harmonica Fireworks” Esinevad konkursi Baltic- Nordic OPEN võitjad ja festivali peaesinejad + tantsuõhtu Tõnu Aare & Apelsin
Mere puiestee 22, Pärnu

Restoran Maikrahv
29.06 kl 20 “Suveõhtune Vintage Jazz Kontsert” Hailey Tuck (USA)
Raekoja plats 8, Tallinn

Setomaa
27.06 kl 12 “Seto Folk - üle piiri!”
28.06 kl 08 “Seto Folk - üle piiri!”
Värska, Setomaa

Tallinna Lauluväljak
27.06 kl 19 “Tallinn Star Weekend 2014” Lordi; 2 Cellos; The Offspring
28.06 kl 18 “Tallinn Star Weekend 2014” Andrea Bocelli
Narva mnt 95, Tallinn

Tallinna Raekoda
01.07 kl 19 Duo Imbi Tarum (klavessiin) & Julia Ageyeva Hess (klavessiin)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Teletorn
03.07 kl 21 “Teletorni Jazz” MiaMee
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tartu Antoniuse õu
02.07 kl 20 Tõnis Mägi
Lutsu 5, Tartu

Tartu Jaani kirik
02.07 kl 20 Setu meestelaulukoor Liinatsuraq, Meelis Vindi ansambel
Jaani 5, Tartu

Tuisuliiva Puhkemaja
03.07 kl 20 “Kabli Päikeseloojangu Festival” Vallatud Vestid
Häädemeeste vald

Vana-Vigala
27.06 kl 16 “Hard Rock Laager 2014” Skeleton Race, Aghor, Koldbrann (NOR), Thrashless, Nevesis, Tharaphita, Alcest (FRA), Winny Puhh, Metsatöll
28.06 kl 12 “Hard Rock Laager 2014” Ocean Districts, Statica, Domination Black (FIN), Evestus, Cantilena, Wyrm Sub Terra, Preternatural (LAT), Woland (FIN), Soul Thrower, Goresoerd, Phil Anselmo and The Illegals (USA), Thou Shell Of Death, Behemoth (POL)
Vana-Vigala küla, Vigala vald

Võru Kandle Aed
03.07 kl 20 “Suveniir 40”juubelituur
Liiva 13, Võru

KINO

Coca–Cola Plaza
“Armastuse lõuahaak”
kl 14.40 (v.a. R, L, P), 22.30; R–P kl 16.15, 20.20; N kl 19.45; E–K kl 19.50
“Transformerid. Väljasuremine”
2D: kl 11.15 (v.a. R, N); R kl 11.20;
3D: kl 11.45 (v.a. N), 13.30 (v.a. N), 14.45 (v.a. N), 17.00 (v.a. N), 18.00 (v.a. R, L, P), 18.15 (v.a. N), 20.30 21.40 21.45 (v.a. N); N kl 11.50, 13.00, 14.30, 15.45, 18.50; L, P kl 14.00, 17.50; R kl 17.45
“Welcome to New York”
kl 21.50
“22 Jump Street”
kl 13.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15 (v.a. R, L, P); N kl 16.20, 19.30; R–P kl 22.10
“Bamse ja röövlite linn”
eesti keeles: kl 11.30
“Godzilla”
3D: E–K kl 14.10
“Homse piiril”
3D: kl 16.30 (v.a. N), 19.30 (v.a. N) 22.00 (v.a. R, L, P); N kl 17.00, 19.00; R–P kl 22.15
“Iseloomuga kingitus”
vene keeles: kl 11.40, 16.15 (v.a. R, L, P), 18.20 (v.a. N); R–P kl 15.15
“Meisterkokk”
kl 12.10, 19.00 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 19.20
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 16.50, 19.20 (v.a. N), 21.30 (v.a. N); N kl 18.40, 21.55 (N)
“Neetud naabrid”
R–P kl 14.40; E–K kl 20.20; N kl 21.15
“Pahatar”
2D: E–K kl 12.45; N kl 14.20;
3D: kl 19.00 (v.a. N) 21.10 (v.a. N); R–P kl 14.15; E–K kl 17.15; N kl 17.30, 21.30;
3D vene keeles: E–K kl 15.00; N kl 15.15; R–P kl 16.45
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: kl 11.20 (v.a. R, L, P), 15.30 (v.a. E, T, K); E–K kl 15.10
2D vene keeles: R–P kl 17.30; E–K kl 17.50
“Rio 2”
3D eesti keeles: R–P kl 12.00; E–K kl 14.15, 16.45; N kl 14.45, 16.40;
3D vene keeles: E–K kl 12.00; N kl 12.30
“Süü on tähtedel”
kl 13.15, 16.00, 18.40 (v.a. N), 21.20 (v.a. N)
“Vene köök Pariisis”
E–K kl 15.30
“Võlumaja”
2D eesti keeles: E–K kl 12.15; N kl 12.20; R–P kl 14.45
“X–Mehed. Tulevase möödaniku päevad”
kl 12.40 (v.a. R, L, P); R–P kl 12.45
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D: R–P kl 19.50; N kl 21.30;
3D eesti keeles: R–P kl 11.10, 12.55, 17.30; N kl 13.20, 19.15;
3D vene keeles: N kl 12.00, 18.00; R–P kl 12.20, 15.10
“Päikest püüdmas”
N kl 20.15
“Üks kohtumine”
N kl 18.20
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Armastuse lõuahaak”
kl 17.15 (v.a. R, L, P); R kl 15.00; L, P kl 16.30
“Transformerid. Väljasuremine”
2D: R kl 11.45, 17.15; L, P kl 13.00;
3D: N kl 12.00, 20.00; E–K kl 14.00, 17.30, 21.00; R–P kl 17.00, 20.30
“Welcome to New York”
kl 22.00 (v.a. R, L, P); R kl 20.45; L, P kl 21.15
“22 Jump Street”
kl 19.30 (v.a. R, L, P); L, P kl 18.45
“Pahatar”
2D: kl 12.15 (v.a. R, L, P)
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: E–K kl 12.00
“Süü on tähtedel”
kl 14.30 (v.a. R, L, P)
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R kl 12.15, 14.30; L, P kl 12.30, 14.45; N kl 15.30, 17.45
Riia 14, Tartu

Kino Artis
Tutto Verdi. “Legnano lahing”
P kl 15.00
“Armastuse lõuahaak”
T kl 11.00
“Süü on tähtedel”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Astri
“Armastuse lõuahaak”
kl 19.00
“Transformerid. Väljasuremine”
3D: T kl 16.30; K kl 20.00; P kl 20.15;
3D vene keeles: kl 12.45 (v.a. N); N kl 12.15, 18.45; E, K kl 16.30; R–P kl 16.45;
E, T kl 20.00; R, L, N kl 20.15
“Godzilla”
3D vene keeles: R, P, T kl 20.45
“Homse piiril”
3D vene keeles:L, E, K kl 20.45
“Iseloomuga kingitus”
vene keeles: kl 17.00
“Meisterkokk”
L, N kl 21.15; vene keeles: kl 21.15 (v.a. L, N)
“Pahatar”
3D: K kl 14.15; E kl 16.15; vene keeles: kl 18.30 (v.a. N); E, T kl 14.15;
T, K kl 16.15; N kl 18.00
“Paras pähkel”
3D vene keeles: E–K kl 12.15
“Võlumaja”
vene keeles: kl 13.00, 15.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R–P kl 14.30; N kl 15.45;
3D vene keeles: N kl 12.00, 14.15, 16.30; R–P kl 12.15, 16.15
Tallinna mnt. 41, Narva

Kino Sõprus
“Welcome to New York”
R kl 16.30, 21.00; L, E kl 19.00; P kl 21.00
“Kaks päeva, üks öö”
R kl 19.00; L, E kl 21.30; P, T kl 17.00
“Hobustest ja inimestest”
L, E kl 17.00; P kl 19.00
“Risttuules”
T kl 15.00, 19.00
“Bassein”
T kl 21.00
Vana–Posti 8, Tallinn

Solaris Kino
“Transformerid: Väljasuremine”
3D: R–P, N kl 12.45, 15.00, 19.00, 21.30; E–K kl 11.30, 14.00, 15.15, 17.45, 19.00, 21.30
“Armastuse lõuahaak”
R–N kl 13.40, 16.50, 19.15, 21.30
“Meisterkokk”
R–K kl 16.00, 19.00, 21.45; N kl 16.00, 21.15
“22 Jump Street”
R–P, N kl 16.45, 19.30, 22.30; E–K kl 14.00, 16.45, 19.30, 22.30
“Iseloomuga kingitus”
R–P, N kl 14.15; E–K kl 11.45
“Bamse ja Röövlite linn”
R–P, N kl 11.00, 12.30; E–K kl 11.00, 12.45
“Homse piiril”
3D: R–N kl 17.00, 22.10
“Süü on tähtedel”
R–N kl 12.00, 18.30
“Pahatar”
3D: R–P, N kl 12.15, 16.30, 19.30; E–K kl 11.45, 14.30, 16.30, 19.30
“Pikk tee alla”
R–N kl 14.45
“Miljon moodust Läänes kärvata”
R–N kl 22.00
“X–mehed: Tulevase möödaniku päevad”
R–N kl 21.20
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: R–P, N kl 11.35; E–K kl 11.35, 14.45
“Rio 2”
3D eesti keeles: E–K kl 12.15
“Üks kohtumine”
N kl 19.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R–P, N kl 12.30, 14.15, 16.30, 18.45;
3D vene keeles: R–P, N kl 11.45, 14.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Retrospektiiv” Epp-Maria Kokamägi, kuni 01.07
Mere pst. 7, Pärnu

Draakoni Galerii
“Jäänud” Marin Ploomipuu, Paavo Käämbre, kuni 12.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haapsalu Kultuurikeskus
“Haapsalu graafilise disaini festival 2014”, kuni 29.06
Posti 3, Haapsalu

Haus galerii
Cristelll (Kristel Kütt), kuni 27.06
“QBA” Martin Kaares, 01.07–08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tagasi hüperreaalsusesse 2” Jaan Elken, kuni 14.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
“Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“TÜ Maalikunsti õppetool BA ja MA kaitsmised”, kuni 29.06
“Imat Suumann”, 03.07–27.07
“Tõnis Kriisa”, 03.07–27.07
“Liisi Tamm”, 03.07–27.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Kirke Kangro ja Jacob Jessen”, kuni 04.07
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse galerii
August Künnapu, kuni 15.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
 “Võru Kunstikooli põhiõppe lõputööd”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli aastanäitus”, kuni 27.06
“Võru Kunstikooli täiskasvanute õppe näitus”, kuni 27.06
“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, 28.06–26.07
“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, 30.06–25.07
“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, 30.06–25.07
Liiva 13, Võru

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. July 2014, 13:24
Otsi:

Ava täpsem otsing