Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 10. juuli 2014, 17:37

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

11. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Emajõe Suveteater
13.07 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
13.07 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
11.07 kl 19 “Woyzeck”
12.07 kl 19 “Topeltelu”
15.07 kl 19 “Boyband”
16.07 kl 19 “Mandel ja merihobu”
17.07 kl 19 “Armastuse õigekiri”
17.07 kl 19 “Topeltelu”
Keskväljak 1, Pärnu

Jõelähtme Golfikeskuses
17.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”
Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald

Kalevipoja Suveteater
12.07 kl 19 “Lambasööjad”
13.07 kl 19 “Lambasööjad”
16.07 kl 19 “Lambasööjad”
17.07 kl 19 “Lambasööjad”
Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Karepa Sagritsa muuseumis
11.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
12.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
13.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
Karepa küla, Vihula vald

Kell Kümme
16.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
17.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
www.kell10.ee

Kukruse polaarmõisas
16.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
17.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
Kukruse küla 20, Kohtla vald

Luke mõisas
17.07 kl 20 “Segajad”
Luke, Nõo vald, Tartumaa

Monoteater
13.05.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Kuressaare lossi hoovis
14.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Kärdla laululaval
15.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Haapsalu piiskopilinnuses
16.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Tallinna Lauluväljakul
17.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Viljandi laululaval
www.monoteater.ee

Notafe saal
11.07 kl 20 “Notafe 2014” “For your eyes only”
12.07 kl 20 “Notafe 2014” “Towards another miraculous”
13.07 kl 18 “Notafe 2014” “Fijn Stof”
Jakobsoni 18, Viljandi

Piip ja Tuut Teater
13.07 kl 12 “Doktor Kreutzwald ja must kunst” Leedri külapäeval Saaremaal
16.07 kl 19 “Doktor Kreutzwald ja must kunst” Suure Munamäe vabaõhulaval
17.07 kl 15 “Doktor Kreutzwald ja must kunst” Suure Munamäe vabaõhulaval
17.07 kl 19 “Doktor Kreutzwald ja must kunst” Suure Munamäe vabaõhulaval
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
11.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
11.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
12.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
12.07 kl 19.30 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
12.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
13.07 kl 15 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
13.07 kl 15 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
13.07 kl 15 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
15.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
16.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
17.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
11.07 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
13.07 kl 15 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
13.07 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ruusa töökoja hoovis
11.07 kl 19 “Kaalukoda”
12.07 kl 16 “Kaalukoda”
13.07 kl 16 “Kaalukoda”
14.07 kl 19 “Kaalukoda”
15.07 kl 19 “Kaalukoda”
Põlvamaa

Suveteater
13.07 kl 19 “Õhtust, Leon!”
14.07 kl 19 “Õhtust, Leon!”
Laitse Graniitvilla, Laitse, Kernu vald

Sõltumatu Tantsu Ühendus
16.07 kl 20 “Pung” Omari küünis
17.07 kl 20 “Pung” Omari küünis
www.stu.ee

Tallinna Kammerteater
12.07 kl 20 “Egon ja Indrek” esietendus Tartu Hansahoovi suvelaval
13.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki suvelaval
Vabriku 12, Tallinn

Tõstamaa Suveteater
11.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
12.07 kl 16 “Vanameestesuvi”
12.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
13.07 kl 16 “Vanameestesuvi”
13.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
16.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
17.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
Varbla mnt. 3, Tõstamaa vald

Vana Baskini Teater
11.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Kõue mõisa aias   
12.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Võsu Rannapargis   
13.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Pärnu Reiu Puhkekeskuses
14.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Bastioni Aias
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
11.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus (Jakobi 1, Tartu)
12.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
Vanemuise 6, Tartu

Õisu mõisas
11.07 kl 19 “Maailma lõpp”
12.07 kl 19 “Maailma lõpp”
13.07 kl 19 “Maailma lõpp”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa

KONTSERT

Ammende Villa
16.07 kl 20 Kaunimate Aastate Vennaskond   
Mere pst. 7, Pärnu

Bastioni aed
17.07 kl 20 Tanel Padar & Tarvo Valm
Viru tn. 23, Tallinn

Haapsalu kuursaal
12.07 kl 20 “Haapsalu suvemuusika 2014: Georg Otsa laulud” Kadri Kipper (sopran, RO Estonia), Jassi Zahharov (bariton, RO Estonia), Tarmo Eespere (klaver)
12.07 kl 23 “XXI Haapsalu Vanamuusikafestival: Öökontsert!” Meeste vabakava. Eesti Filharmoonia Kammerkoori kvartett
16.07 kl 20 “Klassikatähed Haapsalus” Marcel Johannes Kits (tšello), Ksenia Kuchukova (sopran),  Johan Randvere (klaver)
Promenaadi 1, Haapsalu

Hiiumaa muuseum – Pikk Maja
12.07 kl 20 “Puudutus” Hedvig Hanson, Andre Maaker (kitarr)
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Kalju lava
17.07 kl 20 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega” Taavi Peterson (laul), Jaanus Nõgisto (kitarr), Margus Kappel (klahvpillid),  Priit Kuulberg (basskitarr), Andrus Vaht (trummid)
Kallaste Turismitalu, Padise

Karksi Peetri kirik
12.07 kl 16 Vokaalansambel Miinus Seitse
Lossi tn 1, Karksi-Nuia, Karksi vald, Viljandi maakond

Kohtla-Järve Valge saal
11.07 kl 18 “Helletustest bõliinadeni” Tobiase Keelpillikvartett
Tuuslari 18, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Kukruse mõis
11.07 kl 20 “Tähistaeva helendus” Hanna-Liina Võsa, René Soom (RO Estonia) Tarmo Eespere (klaver). Duette ja laule tuntud muusikalidest: J. Kern, M. Leigh, G. Miller, C. M.
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa
11.07 kl 19 Tõnis Mägi 
Lossi 15, Kuressaare

Kõue mõis
16.07 kl 20 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega” Taavi Peterson (laul), Jaanus Nõgisto (kitarr), Margus Kappel (klahvpillid),  Priit Kuulberg (basskitarr), Andrus Vaht (trummid)
Triigi küla, Kõue vald

Laagna Vanatare seltsimaja
13.07 kl 16 “Teisele kaldale” Tuule Kann (kannel) & Jaak Sooäär (kitarr)
Laagna Vanatare seltsimaja

Mäetaguse mõis
12.07 kl 16 “Muusika Eestimaale” Klassikatähed 2013: Heigo Rosin (löökpillid) & Johan Randvere (klaver)
Pargi 1, Mäetaguse, Ida- Virumaa

Pärnu kontserdimaja
11.07 kl 19 “Pärnu ooperipäevad” G. F. Händel. Ooper “Imeneo”, Varssavi Kammerooper (Poola)
12.07 kl 19 “Pärnu ooperipäevad” Ooperigala ja õhtusöök (Poola köök). Varssavi Kammerooperi Sinfonietta, dirigent Ruben Silva
14.07 kl 20 “Pärnu Muusikafestivali avakontsert: Richard Strauss 150”
15.07 kl 19 “Pärnu Muusikafestival esitleb: Sinfonietta Riga ja Alexander Toradze”
17.07 kl 20 “Pärnu Muusikafestival esitleb: Festivaliorkester ja Ksenija Sidorova”
Aida 4, Pärnu

Pärnu Vallikäär
17.07 kl 21 “Ivo Linna Juubeligala”  Ivo Linna; bänd – 14-liikmeline ansambel “Grand Hotel” Antti Kammiste juhtimisel; külalised – Ott Lepland, Maarja-Liis Ilus, Evelin Võigemast, Hele Kõrve ja Robert Linna
Õhtu tn 1 A, Pärnu

Rakvere laululava
13.07 kl 20 “Laip on laip” Kuldne Trio 40 juubelituur
17.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani
Rakvere

Saka mõis
12.07 kl 20 “Kes sa oled?” Oleg Pissarenko Band: Oleg Pissarenko (kitarr), Raun Juurikas (klahvpillid) & Mihkel Mälgand (bass), Ahto Abner (löökriistad)
Kohtla vald, Ida-Virumaa

Sillamäe kultuurikeskus
13.07 kl 18 “Laule Georg Otsa repertuaarist” Kadri Kipper (sopran, RO Estonia), Jassi Zahharov (bariton, RO Estonia), Tarmo Eespere (klaver)
Kesk 24, Sillamäe, Ida-Virumaa

Sillamäe linnatrepid
13.07 kl 16 Setu meestelaulukoor Liinatsuraq, Meelis Vindi ansambel
Ida-Virumaa, Sillamäe

Tallinna Botaanikaaed
17.07 kl 22  “Päikeseloojangu kontsert” C-JAM
Kloostrimetsa 52, Tallinn

Tallinna Lauluväljak
11.07 kl 17 “Õllesummer 2014” Hurts
12.07 kl 17 “Õllesummer 2014” Bootleg Beatles
Narva mnt 95, Tallinn

Tallinna teletorn
17.07 kl 21 Teletorni jazz: JazzIn Sisters
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tartu Antoniuse õu
17.07 kl 20 “Päikeseloojangu bossanoova” Sergio Bastos (laul, kitarr, Brasiilia/Belgia), Raivo Tafenau (saksofonid), Jürmo Eespere (klahvpillid), Eno Kollom (löökpillid)
Lutsu 5, Tartu

Tartu Jaani kirik
11.07 kl 19 “Äratav kellahelin - Klaaspärlimäng Sinfonietta”
Jaani 5, Tartu

Tartu Jazz Club
11.07 kl 20 Raivo Tafenau – Lembit Saarsalu kvintett
12.07 kl 22 Abraham’s Cafe
Ülikooli 20, Tartu

Tartu Lauluväljak
12.07 kl 19 “Popkooripidu”
15.07 kl 21 “Ivo Linna Juubeligala”  Ivo Linna; bänd – 14-liikmeline ansambel “Grand Hotel” Antti Kammiste juhtimisel; külalised – Ott Lepland, Maarja-Liis Ilus, Evelin Võigemast, Hele Kõrve ja Robert Linna
Laulupeo pst 25, Tartu

Toomkiriku varemed
11.07 kl 22 “Klaaspärilmäng” Ansambel Stary Olsa (Valgevene), kunstiline juht Zmicier Sasnouski
Tartu

Vihula mõis
13.07 kl 19 Tõnis Mägi 
15.07 kl 20 Kaunimate Aastate Vennaskond
16.07 kl 20 “Puudutus” Hedvig Hanson, Andre Maaker (kitarr)
17.07 kl 19 Ansambel Zorbas
Vihula

Viinistu Kunstimuuseum
12.07 kl 20 Tõnis Mägi
Viinistu küla, Kuusalu vald

KINO

Cinamon
“Eyjafjallajökull”
kl 13.45, 18.00, 20.15, 22.15
“22 Jump Street”
kl 22.00
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 19.45
“Segapere”
kl 14.45, 17.30 (v.a K), 20.00 (v.a K), 22.30 (v.a N); K kl 19.15
“Meistekokk”
kl 15.45, 21.00
“Süü on tähtedel”
kl 17.10
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 14.00
“Üks kohtumine”
kl 16.30
“Kuidas taltsutada Lohet 2”
eesti keeles: kl 11.00, 13.00, 13.10, 15.10, 15.20, 17.20 (v.a K); K kl 17.30
“Paras pähkel”
eesti keeles: kl 11.15
“Rio 2”
eesti keeles: kl 11.45
“Veritasu”
kl 18.45, 21.15
“Bamse ja röövlite linn”
kl 12.30
“Armastuse Lõuahaak”
kl 19.30 (v.a K); K kl 17.20
“Transformerid: Väljasuremine”
kl 11.30, 21.30
“Ahvide planeedi koidik”
K kl 19.45
“Patupuhastus: Anarhia”
N kl 22.30
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Eyjafjallajökull”
kl 12.00, 15.10, 19.40; P, E, T kl 21.40
“Segapere”
kl 14.10, 16.00, 17.30, 18.00 (v.a. N), 20.00 (v.a. K); L, P kl 14.45; K kl 21.00; E, T, K kl 21.15
“22 Jump Street”
kl 15.20, 19.15, 21.40 (v.a. N); N kl 22.30
“Armastuse lõuahaak”
kl 11.45 (v.a. T), 16.40, 21.00 (v.a. K); K kl 21.40
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.10
“Homse piiril”
3D kl 19.45, 22.15
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D: kl 20.45 (v.a. N);
2D eesti keeles: kl 11.30;
3D eesti keeles: kl 14.00, 15.15, 16.30, 19.00 (v.a. N); N kl 18.30;
3D vene keeles: kl 12.15, 14.40, 17.00, 18.30 (v.a. N)
“Meisterkokk”
kl 14.20
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 17.15, 22.10
“Neetud naabrid”
kl 22.30 (v.a. K, N)
“Pahatar”  
2D: kl 13.00;
3D: kl 18.50;
3D vene keeles: kl 13.50
“Päikest püüdmas”
kl 12.10
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: kl 13.15 (v.a. L, E, K); L, E, K kl 11.15;
2D vene keeles: kl 11.40
“Süü on tähtedel”
kl 12.40, 16.50, 19.30
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 11.45;
3D: kl 13.40, 15.00, 17.00, 18.20, 20.30 (v.a. N), 21.15 (v.a. E, T, K), 21.30 (v.a. R, L, N); N kl 20.45; R, L, N kl 21.40
“Üks kohtumine”
kl 17.45
“Võlumaja”
kl 11.15 (v.a. L, E, K); L, E, K kl 13.15
“Welcome to New York”
kl 21.45
“Ahvide planeedi koidik”
2D N kl 19.00, 20.30, 21.50; R, L kl 21.30
MET Suvehooaeg 2014: “Nõiutud saar”
K kl 20.00
“Patupuhastus: Anarhia”
N kl 18.00, 21.40
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Eyjafjallajökull”
L, P kl 20.00; E kl 20.15; T kl 20.30; R kl 22.30
“Segapere”
L, E kl 12.00; R, P kl 15.15; K kl 15.30; E kl 17.45; T kl 18.45, 22.30; R, N kl 20.00; P kl 21.45; L kl 22.00
“22 Jump Street”
P kl 22.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D: E kl 18.30;
2D eesti keeles: kl 11.45 (v.a. T, K, N); T kl 12.00, 18.15; N kl 12.30; R–P kl 17.45; K kl 18.00;
3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. T, K, N), 16.15 (v.a. T, K, N); K kl 12.00; T, K kl 14.15; N kl 14.45, 17.00; T kl 16.30
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: N kl 11.30
“Süü on tähtedel”
E kl 22.15
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: T kl 11.45, 15.00; R, P kl 12.00; K kl 12.15; N kl 13.30, 16.45; L, E kl 14.30;
3D: K kl 16.30; R, P kl 18.30; E kl 20.45; L, T kl 21.15
“Ahvide planeedi koidik”
2D L kl 18.30; N kl 19.15, 22.00; R kl 21.45
MET Suvehooaeg 2014: “Nõiutud saar”
K kl 20.00
“Patupuhastus: Anarhia”
N kl 22.30
Riia 14, Tartu

Kino Astri
“Segapere”
N kl 12.45; E, K kl 13.15; R kl 17.45; L, P, T kl 18.00;
vene keeles: kl 21.15 (v.a. R, L, N); L kl 13.15; R kl 15.15; P, T kl 15.30; E kl 15.45; N kl 17.30; K kl 18.00; R, L, N kl 21.30
“Homse piiril”
3D vene keeles: P, E, T kl 21.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: R kl 13.00; P, T kl 13.15; N kl 15.15; L, K kl 15.45; E kl 18.15;
3D vene keeles: kl 12.15 (v.a. R, N), 14.30, 16.45, 19.00; R, N kl 12.00
“Pahatar” 
3D vene keeles: kl 12.45 (v.a. R, K, N)
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 20.30 (v.a. R, N); R kl 20.15;
2D vene keeles: N kl 20.00;
3D vene keeles: kl 15.00 (v.a. R, K, N), 18.15 (v.a. R, K, N); R, N kl 12.15, 15.30; K kl 13.00, 16.30;
“Ahvide planeedi koidik”
2D R, N kl 21.15;
2D vene keeles: R, N kl 18.45; L kl 21.15
MET Suvehooaeg 2014: “Nõiutud saar”
K kl 20.00
Tallinna mnt. 41, Narva

Solaris Kino
“Eyjafjallajökull”
R–T kl 12.45, 16.45, 19.00, 21.15; K kl 16.45, 19.00, 21.15; N kl 12.45, 16.45, 19.00, 22.15
“Segapere”
R–T kl 14.00, 17.15, 20.00, 22.00; K kl 13.45, 16.30, 19.30, 22.15; N kl 14.00, 17.15, 20.00, 21.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: R–T, N kl 11.00;
3D eesti keeles: R–T, N kl 12.15, 13.30, 14.45, 16.00, 18.00, 18.30; K kl 12.30, 13.30, 14.30, 16.00, 18.00, 18.30;
3D vene keeles: R–T, N kl 11.45, 14.10; K kl 14.10
“Üks kohtumine”
R–K kl 13.45, 22.00; N kl 13.45
“Transformerid: Väljasuremine”
3D R, L, N kl 15.00, 18.30, 21.30; P–K kl 15.00, 18.30, 21.00
“Armastuse lõuahaak”
R–T, N kl 14.15, 20.15; K kl 14.15, 20.15, 22.30
“Meisterkokk”
R–N kl 11.45
“22 Jump Street”
R–T, N kl 16.30, 19.00, 22.30; K kl 16.30, 19.00, 21.55
“Homse piiril”
3D P–K kl 21.30
“Süü on tähtedel”
R–N kl 16.30, 19.15
Pahatar”
3D R–N kl 12.00, 15.45
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: R–N kl 11.30
“Ahvide planeedi koidik”
 R, L kl 21.00; N kl 21.15
“Patupuhastus: Anarhia”
N kl 22.00
Emme ja beebi kinopäev:
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: K kl 11.00
“Üks kohtumine”
2D vene keeles: K kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Jäänud” Marin Ploomipuu, Paavo Käämbre, kuni 12.07
“Pesuköök” Ulvi Haagensen, 14.07–26.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Galerii Noorus
“Lend 2014” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus, kuni 12.07
Riia 11, Tartu

Haus Galerii
“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Väelised maastikud” Kaljo Põllu, kuni 02.08
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii
“Tagasi hüperreaalsusesse 2” Jaan Elken, kuni 14.07
“Sirja-Liisa Eelma”, 16.07–28.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
“Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Imat Suumann”, kuni 27.07
“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07
“Liisi Tamm”, kuni 27.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii
August Künnapu, kuni 15.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07
“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07
“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. July 2014, 21:59
    Otsi:

    Ava täpsem otsing