Valitsuse büroo uus juht on Tiina Ansip 

1321-aripaev 21. juuli 2014, 15:18

Valitsuse kommunikatsioonibürood hakkab juhtima sotsiaalministeeriumis meedianõunikuna ning suhtekorraldusfirmas vanemkonsultandina töötanud Tiina Ansip.

"Loodan, et valitsuse kommunikatsioonibürool on kasu nii minu ajakirjanikuna töötatud aastatest kui ka avalikus ja erasektoris saadud kommunikatsioonialastest kogemustest,” teatas Tiina Ansip pressiteate vahendusel.

Valitsuskommunikatsiooni direktor juhib valitsuse kommunikatsioonibüroo tööd, seab eesmärke ning vastutab tulemuste eest. Samuti nõustab ta peaministrit kommunikatsiooni küsimustes ning informeerib avalikkust valitsuse ja peaministri tegevusest. 

Tiina Ansip on töötanud alates 2013. aastast Meta Advisory Group OÜ vanemkonsultandina. Enne erasektorisse minekut töötas ta valitsuskommunikatsioonis sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunikuna, kelle ülesandeks oli meediasuhete strateegiline planeerimine ja juhtkonna nõustamine.

Eelnevalt töötas Tiina Ansip ajakirjanduses – kuus aastat Linnalehe ja kaks aastat Baltic News Service`i vastutava toimetajana.

Tiina Ansip on lõpetanud Tartu Ülikooli Ajakirjanduse ja Kommunikatsiooni osakonna. Ta ei ole kuulunud ega kuulu ühessegi erakonda. Tiina Ansip on Eesti endise peaministri Andrus Ansipi tütar.

Avalik konkurss tühistati

Tippjuhtide valikukomisjon korraldas valitsuse kommunikatsioonibüroo direktori asendaja leidmiseks avaliku konkursi. Konkursil osales kolm inimest, kellest kaks pääses lõppvooru, kuid komisjon otsustas 20. juunil neist kumbagi ametisse kinnitamiseks mitte esitada. Ajutisele kohale kuulutati konkurss, kuna Inga Bowden läks lapsehoolduspuhkusele.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo on Riigikantselei struktuuriüksus, mis korraldab Vabariigi Valitsuse ja peaministri avalikke suhteid ja Euroopa Liiduga seotud riigisisest teavitustegevust, koordineerib valitsuskommunikatsiooni, avalikkuse hädaolukorras teavitamise arendamist ning korraldab riigisümboolikaga seonduvat.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. July 2014, 15:42
Otsi:

Ava täpsem otsing