Mida teha nädalavahetusel?

24. juuli 2014, 13:37

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

25. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08

Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“6 lillemaali” Laurentsius, 28.07–09.08 

“Pesuköök” Ulvi Haagensen, kuni 26.07

Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“Näitus alkomeetritest”

“Laadawärk”

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee

ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja

“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015

“1944. Meri läände”, kuni 05.10

“Eesti esimest laulupidu ja Toomemäe vaateid kujutav triptühhon”, kuni 31.07

Püsinäitus:

“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum

“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11

Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”

Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum

“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09

“Raio ja maailm”, kuni 31.08

“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08

Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09

“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,

kuni 24.08

“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08

Püsinäitus: “Ajamustrid 3”

Lai 17, Tallinn

haus galerii

“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08

Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja

“Väelised maastikud” Kaljo Põllu,

kuni 02.08

“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,

kuni 31.10

Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii

“Kahest neljani” Mara Ljutjuk, 30.07–11.08

“Ootesaal” Sirja-Liisa Eelma, kuni 28.07

Hobusepea 2, Tallinn

Kumu

“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11

“Merike Estna ja mina kui maal”,

kuni 02.11

“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09

“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10

Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam

Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid

Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum

“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“In Graafika” festival, kuni 16.08

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

“In Graafika” festivali näitus, kuni 23.08

Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum

“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07

“Evelin Rikma autorikarude näitus”

“Beebibuum!”

“Suvi, ei mingit kahtlust!”

Fotonäitus “Mõmmiga koos”

“Sünnipäev”

Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, 30.07–24.08

“Jaan Luik”, 30.07–24.08

“Imat Suumann”, kuni 27.07

“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07

“Liisi Tamm”, kuni 27.07

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09

Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum

“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10

Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XXI aktinäitus,

kuni 31.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii

Ado Lill, kuni 05.08

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07

“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07

“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07

Liiva 13, Võru

 

TEATER

A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel

25.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

26.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

27.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

30.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”

31.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”

Vetepere küla, Albu vald

 

Alle-Saija Teatritalus

26.07 kl 19 “Asenaine”

Põlvamaa, Kanepi vald


Eesti Draamateater
31.07 kl 19 “Laul, mis jääb”
Pärnu mnt 5, Tallinn


Emajõe Suveteater
26.07 kl 15 “Üle linna Vinski”
Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
26.07 kl 18 “Üle linna Vinski”
Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
27.07 kl 15 “Üle linna Vinski”
Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
31.07 kl 18 “Üle linna Vinski”
Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
Jaama 14, Tartu


Endla Teater
25.07 kl 19 “Armastuse õigekiri”
25.07 kl 19 “Topeltelu”
26.07 kl 19 “Woyzeck”
26.07 kl 19 “Mandel ja merihobu”
30.07 kl 19 “Boyband”
31.07 kl 16 “Põrrr...!!!”
Keskväljak 1, Pärnu


Jõelähtme Golfikeskuses
30.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”
Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald


Kalevipoja sUVETEATER
26.07 kl 19 “Lambasööjad”
27.07 kl 19 “Lambasööjad”
Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa


Karepa Sagritsa muuseumis
25.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
26.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
27.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
Karepa küla, Vihula vald


Kell Kümme
25.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
25.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
26.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
27.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
27.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
28.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
29.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
29.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
30.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
30.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
31.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
31.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel


Koidula Muuseumis
25.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
28.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
29.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
Jannseni 37, Pärnu


Kukruse polaarmõisas
25.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
26.07 kl 14 “Vassa Zeleznova”
26.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
27.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
Kukruse küla 20, Kohtla vald


Kuressaare Linnateater
29.07 kl 19 “Testamenditäitjad”
Sadamaaidas
30.07 kl 19 “Testamenditäitjad”
Sadamaaidas
31.07 kl 19 “Testamenditäitjad”
Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa


Kõpu tuletorni jalamil
25.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”
26.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”
Mägipe küla, Kõrgessaare vald, Hiiumaa


Liivi Muuseumis
31.07 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?” esietendus
Rupsi küla, Alatskivi vald


Miksteater
25.07 kl 18 “Saabastega kass” esietendus Põlva Talurahvamuuseumis
26.07 kl 12 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
27.07 kl 14 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
30.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
31.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
Nõmme tee 50-17, Tallinn


R.A.A.A.M
25.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
27.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
28.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
29.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
29.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”


Tapa Raudteejaamas
30.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
31.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis 
Süda 8-7a, Tallinn


Rapla Nõmme Kõrtsis
26.07 kl 15 “Vaese mehe ututall”
26.07 kl 19 “Vaese mehe ututall”
Nõmme küla, Rapla


Soera Talumuuseumis
30.07 kl 19 “Nipernaadi”
31.07 kl 19 “Nipernaadi”
Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa


Tallinna Kammerteater
25.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki Suvelaval
31.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi Suvelaval
Vabriku 12, Tallinn


Vana Baskini Teater
25.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Elva Laululaval
26.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Saka mõisa Vabaõhulaval
27.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel
28.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel
29.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas 
30.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
31.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
27.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     
Mere pst. 7, Pärnu


Arensburgi ooperikohvik
25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad” Trio Contemp (Ukraina)
Kuressaare, Saaremaa


Haapsalu Piiskopilinnus
25.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”
Posti 34, Haapsalu


Kabli rand
26.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Terminaator”
Häädemeeste vald


Kassitoome org
27.07 kl 20 “Suvekontsert 2014”
Kassitoome org, Tartu


Katariina kirik
31.07 kl 19 Satyadev Barman ja Tane Mahuta
Vene tn 12/14, Tallinn


Kuressaare lossi ooperimaja 
25.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Ooperigala
26.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Bellini “Norma” Ukraina rahvusooperi etendus
27.07 kl 14 “Saaremaa ooperipäevad” “Lastegala” Maria Listra (sopran), Koit Toome, Andres Köster (tenor),
Rauno Elp (bariton), Keelpilliansambel Heldur Harry Põlda juhatusel, Estonian Dream Bigband Siim Aimla juhatusel
Lossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa


Kärdla laululava
27.07 kl 19 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”
Kärdla


Lennukitehas
25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Matija Solce
Hariduse 12A, Viljandi


Muhu Katariina kirik
25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad”“Hommikutäht” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Risto Joost
Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond


Muhu Nautse Mihkli
29.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     
Nautse, Muhu vald


Mustvee kirik
31.07 kl 20 Heili Rosin (flööt) ja Heigo Rosin (löökpillid) 
Kastani 26, Mustvee


Niguliste
31.07 kl 22 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Praeludium / Suur Oreliöö Nigulistes
Seitse kontserti orelil. “Orel neljal käel”
Niguliste 3, Tallinn


Pokumaa
31.07 kl 20 “Omad laulud ja mustlasromantika” Anu ja Triinu Taul
Urvaste küla, Võrumaa


PÕLVA INTSIKURMU
27.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”
Põlva linn

Pärimusmuusika Ait

25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”

26.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”

27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival”

Tasuja pst 6, Viljandi


PÄRNU VALLIKÄÄR
25.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani
26.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”
Õhtu tn 1 A, Pärnu

Rannapungerja tuletorni jalam

25.07 kl 19 “Tuletorni Kontsert”

Kõrsikud, Sillamäe Sessioon, Ansambel Juhan, Liisi Koikson Band

26.07 kl 17 “Tuletorni Kontsert”

Ivan Orav/ Andrus Vaarik, Avinurme Puhkpilliorkester,  Jan Uuspõld / Luxuri Filters, Ansambel Boamadu, Ansambel Kaseke, Mihkel Raud/ Ines

Rannapungerja küla, Tudulinna vald


Tamula rannabangalo
25.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär
Vee tn 4, Tamula rand, Võru


Tartu Jaani kirik
30.07 kl 20 “Pühendus Mariale” Kaia Urb (sopran), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Kadri Ploompuu (orel)  
Jaani 5, Tartu


Tartu Laululava
30.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”
Laulupeo pst 25, Tartu


Teine Kirsimägi
25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Feten Feten (Hispaania)
25.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Nordic (Rootsi)
25.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Paabel
26.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Etno Histeria Umeuropa Caravan
26.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Zetod
26.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Canzoniere Crecanico Salentino (Itaalia)
27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Svjata Vatra
27.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Muireann Nic Amhlaoibh (Iirimaa)
Viljandi


Vahastu kirik
25.07 kl 19 Raivo Tafenau (saksofonid), Virgo Sillamaa (kitarr), Heikko Remmel (kontrabass)
Vahastu küla, Kaiu vald


Veskiviigi sadam
25.07 kl 20 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”
27.07 kl 18 “Aita mööda saata öö” Sandra Nurmsalu ja Margus Vaher
31.07 kl 19 Tõnis Mägi
Holmi tn 14, Haapsalu


Vihula mõis
27.07 kl 19 “Südasuvine kontsert” Maarja-Liis Ilus
31.07 kl 19 Tanel Padar 
Vihula, Vihula vald


Viljandi Kaevumägi
25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” Mari Kalkun ja Runorun  
Viljandi


Viljandi lauluväljak
29.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”
Viljandi


Viljandi Muuseumi hoov
25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Midrid
Johan Laidoneri 10, Viljandi


Wabalinna maja
25.07 kl 21 Lenna
Tallinna 11, Paide

KINO

CINAMON
“Eyjafjallajökull”
kl 14.30, 18.45, 21.00
“22 Jump Street”
kl 20.20 (v.a K, N); K, N kl 15.45
“Segapere”
kl 18.05 (v.a K, N); K, N kl 18.00
“Meisterkokk”
kl 16.30
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 12.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
eesti keeles: kl 11.00, 11.30, 14.00
“Veritasu”
kl 21.15
“Transformerid: Väljasuremine”
kl 16.15
“Ahvide planeedi koidik”
kl 13.30 (v.a K, N), 19.30, 22.00
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 22.30
“Khumba”
kl 11.45, 13.15, 13.45, 15.30, 17.15, 19.15
“Step up 5”
kl 11.15, 15.15 (v.a K, N), 20.00; K, N kl 13.30, 15.05; K kl 20.15
“Herakles”
kl 16.00 (v.a K, N), 17.45 (v.a K, N), 22.15 (v.a N); K, N kl 17.20; N kl 20.15
“Seksivideo”
K kl 20.00; N kl 22.15
“Galaktika valvurid”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu


Coca–Cola Plaza
 “Herakles” 3D
kl 12.15, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15 (v.a. N); N kl 17.30, 19.30, 22.00
“Keelatud tants 5”
2D: N kl 12.15;
3D: kl 11.30 (v.a. N), 14.15 (v.a. K, N), 16.30,  19.00 (v.a. N), 21.30 (v.a. T, K, N); N kl 14.20, 18.50, 21.15; K kl 14.30; T, K kl 22.00
“Khumba”
2D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. N), 13.10 (v.a. N); N kl 11.15, 12.15, 13.15;
3D eesti keeles: kl 12.00, 15.10 (v.a. N), 17.20 (v.a. T, N), 19.20 (v.a. T, N); N kl 15.20, 17.10;
T kl 16.55, 18.55
2D vene keeles: kl 11.20 (v.a. E, T, N), 15.20 (v.a. T, N); E, T kl 11.15; N kl 11.10, 12.15, 15.10; T kl 14.55
3D vene keeles: kl 13.20 (v.a. T, N), 17.10;
T kl 12.55; N kl 13.10
“22 Jump Street”
kl 14.50, 19.15, 21.55
“Ahvide planeedi koidik”
kl 12.45 (v.a. N) 13.00 (N) 16.45 (v.a. K), 19.10, 21.20 (v.a. T, N); N kl 13.00, 21.00; K kl 17.00; T kl 21.15
“Armastuse lõuahaak”
kl 20.10
“Eyjafjallajökull”
kl 11.40 (v.a. N)
“Homse piiril” 3D
kl 13.45 (v.a. P, N); N kl 13.30; P kl 13.50
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 12.30;
3D eesti keeles: kl 14.10, 16.15 (v.a. N);
N kl 15.55
3D vene keeles: kl 12.00 (v.a. K, N), 14.00 (v.a. N), 16.20 (v.a. N); K kl 12.10; N kl 11.15, 16.30
“Meisterkokk”
kl 21.40 (v.a. N)
“Neetud naabrid”
kl 22.20 (v.a. T, K, N)
“Pahatar” 2D
kl 18.00;
3D vene keeles: kl 18.30 (v.a. K, N);
N kl 14.20
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: kl 11.15 (v.a. E, T, N)
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 15.45, 19.30 (v.a. K, N), 22.00 (v.a. T, K, N); K kl 18.30; N kl 19.10; T, K, N kl 22.20
“Segapere”
kl 13.15 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 21.15 (v.a. T, K, N); N kl 18.30, 21.40
“Süü on tähtedel”
kl 20.45 (v.a. K, N); N kl 18.10; K kl 21.15
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: N kl 15.10; E, T, K kl 15.30;
3D: kl 18.40 (v.a. N), 21.45 (v.a. K, N);
R, L, P kl 15.30; K kl 20.45; N kl 20.50
“Üks kohtumine”
kl 17.20
“Monty Python Live”
T kl 21.00
“Galaktika valvurid” 3D
N kl 19.00, 21.45
“Ja nii see läheb”
N kl 21.30
MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”
K kl 20.00
“Seksivideo”
N kl 20.00, 22.15; T, K kl 21.30
Hobujaama, 5, Tallinn


Ekraan
“Herakles”
2D: N kl 12.00, 21.45; K kl 17.00;
3D: kl 16.30 (v.a. T, K, N), 21.30 (v.a. T, K, N); T kl 18.30
“Keelatud tants 5”
2D: K kl 11.20;
3D: kl 19.00 (v.a. T, K, N); K kl 15.15;
T kl 16.00; N kl 16.15
“Khumba”
2D eesti keeles: kl 12.30 (v.a. T, K, N);
K kl 11.15; T kl 12.00; N kl 12.15
3D eesti keeles: kl 14.30 (v.a. T, K, N);
K kl 13.15, 17.45; T kl 14.00; N kl 14.15
“Ahvide planeedi koidik”
kl 14.15 (v.a. T, K, N), 19.15 (v.a. T, K, N);
K kl 14.00; N kl 14.30; T kl 18.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. T, K, N), 17.00 (v.a. T, K, N); T kl 15.45; N kl 17.15
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 22.00 (v.a. T, K, N)
“Transformerid: Väljasuremine” 2D
T kl 12.15
“Monty Python Live”
T kl 21.00
“Galaktika valvurid” 3D
N kl 18.45, 21.30
MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”
K kl 20.00
“Seksivideo”
N kl 19.30
Riia 14, Tartu


Kino Artis
“Tutto Verdi: Stiffelio”
P kl 15.00
“Eyjafjallajökull”
T kl 11.00
“Üks kohtumine”
K kl 11.30
“Meisterkokk”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino

“Keelatud tants” 3D

R–E, N kl 16.15, 19.45, 21.15;

T, K kl 16.15, 20.00, 21.15

“Khumba”

3D eesti keeles: R, E, N kl 11.15, 12.15;

L, P kl 11.30, 12.15; T, K kl 11.15, 12.30;

3D vene keeles: R–N kl 14.15;

2D eesti keeles: L, P kl 11.15

“Herakles” 3D

R–E kl 14.30, 19.00, 21.45;

T kl 14.40, 19.15, 21.45;

K kl 14.30, 17.10, 21.45

“Ahvide planeedi koidik”

R–E kl 13.30, 16.20, 19.20, 22.10;

T, K kl 13.30, 16.20, 17.15, 21.45;

N kl 13.30, 16.20, 22.00

“Patupuhastus: Anarhia”

R–N kl 16.20, 22.00

“Eyjafjallajökull”

R, E kl 11.30, 19.30;

L, P, T, K kl 19.30; N kl 11.30

“Segapere”

R–E kl 13.45, 17.10, 22.15; T, K kl 13.45, 17.00, 22.30; N kl 13.45, 17.00, 22.15

“Kuidas taltsutada lohet 2”

3D eesti keeles: R–N kl 11.20, 13.45;

2D eesti keeles: R–N kl 11.00;

3D vene keeles: R–N kl 11.45;

3D inglise keeles: R–N kl 18.45

“Üks kohtumine”

R–N kl 16.30

“Transformerid: Väljasuremine”

3D R–N kl 18.30

“Armastuse lõuahaak”

R–E kl 17.15; T, K kl 11.30

“22 Jump Street”

R–N kl 14.30, 21.45

“Galaktika valvurid” 3D

N kl 19.00

“Ja nii see läheb”

N kl 19.30

“Seksivideo”

T, K kl 19.00; N kl 19.15

Estonia pst 9, Tallinn

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. July 2014, 16:02
Otsi:

Ava täpsem otsing