Reede 9. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 31. juuli 2014, 13:05

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

1. augustil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel
01.08 kl 19 “Vargamäe unistaja”
03.08 kl 19 “Vargamäe unistaja”
Vetepere küla, Albu vald

Eesti Draamateater
01.08 kl 19 “Laul, mis jääb”
03.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
05.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
06.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
07.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
07.08 kl 19 “Laul, mis jääb”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
01.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
02.08 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
02.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
03.08 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
03.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
01.08 kl 19 “Kvartett” esietendus
02.08 kl 19 “Kvartett”
02.08 kl 19 “Eedeni aed”
03.08 kl 19 “Vares”
05.08 kl 19 “Kvartett”
06.08 kl 19 “Kvartett”
07.08 kl 19 “Topeltelu”
Keskväljak 1, Pärnu

Kell Kümme
01.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
01.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
02.08 kl 19 “Mesallianss” Lottemaal
02.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
03.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
04.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
05.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
06.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
www.kell10.ee

Koidula Muuseumis
04.08 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
Jannseni 37, Pärnu

Kuressaare Linnateater
01.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
03.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
04.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
05.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
06.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
07.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

Liivi Muuseumis
04.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
05.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
06.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
07.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
Rupsi küla, Alatskivi vald

Miksteater
01.08 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
Nõmme tee 50-17, Tallinn

Piusa koobaste külastuskeskuses
01.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”
02.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”
03.08 kl 13 “Piusa Müsteerium”
03.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”
Piusa küla, Orava vald

R.A.A.A.M
01.08 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
01.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” esietendus Eesti Maanteemuseumis Varbusel
02.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel
03.08 kl 15 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
03.08 kl 15 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
07.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel
Süda 8-7a, Tallinn

Soera Talumuuseumis
01.08 kl 19 “Nipernaadi”
03.08 kl 19 “Nipernaadi”
Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa

Stand-up etendus
05.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nõmme Kultuurikeskuses Tallinnas
06.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Saku Valla Majas
07.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses
www.piletilevi.ee

Tõstamaa Suveteater
03.08 kl 20 “Tsepeliin” esietendus
06.08 kl 20 “Tsepeliin”
Kalli mnt 13, Tõstamaa vald

Tallinna Kammerteater
02.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki suvelaval
06.08 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Pärnu Kentuki suvelaval
07.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi suvelaval
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Teletornis
02.08 kl 15 “Dara-Bara”
02.08 kl 18 “Dara-Bara”
06.08 kl 18 “Dara-Bara”
07.08 kl 18 “Dara-Bara”
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Theatrum
01.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
02.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
04.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
05.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
06.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
07.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
07.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
01.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Kasepää Laululaval
03.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
04.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
05.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viljandi Kaevumäe laval
06.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
07.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Alatskivi loss
01.08 kl 20 “Klassikatähed 2014” Henri Zibo ja Mikk Langeproon (akordion)
Lossi 10, Alatskivi vald

Ammende Villa
02.08 kl 19 “Sünnipäevakontserdid” Jassi Zahharov 60. Klaveril maestro
Margus Kappel
04.08 kl 19 “Vabad mehed vabal maal” Lindpriid
Mere pst. 7, Pärnu

Aruküla laululava
06.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Aruküla, Raasiku vald

Endla Jazzklubi
01.08 kl 21.30 Pärnu jazziklubi: Reet Kromel Band (UK-EST)
Keskväljak 1, Pärnu

Haapsalu linn
01.08 kl 16 “Augustibluus 2014”
02.08 kl 11 “Augustibluus 2014”
Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus
05.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”
Posti 34, Haapsalu

Intsikurmu metsapark
01.08 kl 15 “Intsikurmu Music Festival”
02.08 kl 14 “Intsikurmu Music Festival”
Põlva

Kabli rand
02.08 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Anne Veski”
Häädemeeste vald

Kuressaare lossihoov
02.08 kl 20 “Marko Matvere ja VLÜ 25 juubel”
Lossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa

Kõrgessaare mõisa park
02.08 kl 18 Heili Rosin (flööt) ja Heigo Rosin (löökpillid)
Hiiu maakond, Hiiu vald, Kõrgessaare alevik

Käsmu Meremuuseum
02.08 kl 19 Tõnis Mägi
Käsmu küla, Vihula vald

Lauluväljaku Klaassaal
01.08 kl 20 “Nargenfestival 2014. Rasmus Puur: Hetked”
Tallinn

Lohusalu sadam
05.08 kl 21 “Live & Love” Vaiko Eplik & Eliit
Lohusalu küla, Keila vald

Niguliste kirik 
02.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelipooltund:
Maris Oidekivi-Kaufmann
02.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Guy Bovet (orel, Šveits)
03.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelipooltund:
Johannes Sandner (Saksamaa)
04.08 kl 20 “Eliitkontserdid” Iris Oja (metsosopran) & Ulla Krigul (orel)
05.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Jaroslav Tuma (orel, Tšehhi) & Adela Srncova (tants, Tšehhi)
06.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Galakontsert
Johann Sebastian Bach “Orelimissa”
07.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Mari-Liis Uibo (viiul) & Andres Uibo (orel)
Niguliste 3, Tallinn

Noblessneri sadam
06.08 kl 20 “Suur Purjetamiskolmapäeva Kontsert” Tanel Padar, Ott Lepland, Jalmar Vabarna ehk Vallatud Vestid
Tööstuse 48, Tallinn

Philly Joe’s
02.08 kl 21.15 Jazziõhtu Philly Joe’s: Reet Kromel Band (UK-EST)
Tatari 4, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
01.08 kl 20 Aare-Paul Lattik (orel)
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
02.08 kl 21 Jaroslav Tuma (orel, Tšehhi) & Adela Srncova (tants, Tšehhi)
Aida 4, Pärnu

Rõuge Ööbikuorg
07.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Ööbikuoru Villa ,Tiidu küla, Rõuge vald

Sõru paadikuur
03.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”
Sõru, Emmaste vald, Hiiumaa

Taagepera kirik
02.08 kl 19 “Eesti orelid 9” Tallinna Kammerorkester, Edouard Oganessian (Prantsusmaa), Ene Salumäe, Urmas Taniloo ja Pille Metsson
Ala küla, Helme vald, Valgamaa

Tallinna Jaani kirik
01.08 kl 19.30 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Avatrompetid “Ärgake!” / “Wachet auf” Avo Otsa trompetistuudio
01.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Festivali avakontsert “Oreli sisse minek”
03.08 kl 10 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelifestivali missa. Kaasa teenivad mitmed organistid ja solistid
04.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
05.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
06.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
07.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
 Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Toomkirik
01.08 kl 17  “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Avatseremoonia: Kadri Ploompuu, Andres Uibo jt
02.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
03.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Hugo Lepnurm. “Eesti orelid I” Kadri Ploompuu, Piret Aidulo, Andres Uibo, Guy Bovet
Toom-Kooli 6, Tallinn

Vanamõisa vabaõhukeskus
01.08 kl 19 Tõnis Mägi
Vanamõisa küla, Saue vald

Viinistu Kunstimuuseum
06.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”
Viinistu küla, Kuusalu vald

KINO

Cinamon
“Eyjafjallajökull”
kl 21.45
“22 Jump Street”
kl 22.30 (v.a K); K kl 15.00
“Seksivideo”
kl 13.30 (v.a N), 18.00, 20.00 (v.a K), 20.15 (v.a K), 22.20; K kl 20.00
“Tants reaalsusega”
kl 16.30
“Ja nii see läheb”
kl 11.45, 14.15, 19.00, 21.00
“Keelatud Tants 5: Kõik mängu”
kl 11.15, 15.20, 17.30
“Galaktika valvurid”
kl 12.30, 17.45, 19.45
“Khumba”
kl 11.30, 13.45, 15.45, 18.15
“Kuidas taltsutada Lohet 2”
eesti keeles: kl 11.00, 13.15
“Herakles”
kl 15.30, 22.10
“Ahvide Planeedi koidik”
kl 15.00 (v.a K), 20.00 (v.a K); K kl 12.30
“Tormi silmas”
K kl 20.15
“Teismelised Ninjakilpkonnad”
N kl 13.30
Turu 2, Tartu

 Coca–Cola Plaza
“Galaktika valvurid”
3D: kl 11.45, 13.40, 16.20, 19.00, 20.30 (v.a. T, K) 21.40
“Ja nii see läheb”
kl 14.30, 19.20, 21.30 (v.a. T); T kl 21.50
“Seksivideo”
kl 13.30, 15.40, 17.30 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 17.00, 17.50, 20.00
“22 Jump Street”
kl 18.45 (v.a. K, N), 21.20 (v.a. T, K, N); T kl 21.30; K kl 16.40; N kl 21.10
“Ahvide planeedi koidik”
kl 12.40 (v.a. K), 18.30, 21.15; K kl 12.15
“André Rieu 10: Maastrichti juubelikontsert”
T kl 18.00
“Armastuse lõuahaak”
kl 16.40 (v.a. K)
“Herakles”
2D: kl 12.30; N kl 20.10;
3D: kl 15.30, 17.45, 20.00 (v.a. N), 22.10
“Keelatud tants 5”
3D: kl 11.30, 14.20, 16.45, 19.15, 21.45
“Khumba”
2D: kl 11.40, 17.20 (v.a. K); K kl 18.00;
3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. T, K), 16.15 (v.a. T, K); T, K kl 14.00, 16.00
2D vene keeles: 11.15, 15.20 (v.a. K); K kl 15.00
3D vene keeles: kl 12.15 (v.a. T, K); T, K kl 12.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 12.50 (v.a. N); K kl 17.00; N kl 12.20
3D eesti keeles: kl 15.10 (v.a. N), 18.15 (v.a. T, K); T kl 18.10; N kl 14.45;
3D vene keeles: kl 13.15, 16.10
“Pahatar”
2D: kl 11.20;
3D vene keeles: kl 13.55
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 17.50 (v.a. N), 20.10 (v.a. N), 22.30
“Segapere”
kl 12.00, 21.10 (v.a. K, N); K kl 21.50
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 14.40 (v.a. T); T kl 14.45;
3D: kl 18.00 (v.a. T); T kl 20.30
MET Suvehooaeg 2014: “Tütarlaps kuldsest läänest”
K kl 20.00
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: N kl 19.10, 21.50
“Tormi silmas”
K, N kl 21.20
“Tüdrukute seeliku all”
K kl 19.10; N kl 18.45
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Galaktika valvurid”
2D: kl 14.30 (v.a. T, K, N); T kl 13.00; K kl 12.45; N kl 14.00
3D: kl 18.30 (v.a. T, K, N) 21.15 (v.a. T, K);
T kl 21.45; K kl 17.15
“Ja nii see läheb”
kl 17.00 (v.a. T, K, N); T kl 15.45; K kl 15.30; N kl 16.30
“Seksivideo”
kl 19.15 (v.a. T, K, N); T kl 21.30; K kl 17.45; N kl 18.45
“André Rieu 10: Maastrichti juubelikontsert”
T kl 18.00
“Herakles”
2D: kl 21.30 (v.a. T, K, N); N kl 21.00
“Khumba”
2D eesti keeles: kl 12.30 (v.a. T, K, N); T kl 16.00; N kl 12.00;
3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. T, K, N); T kl 14.00; K kl 13.00;  N kl 14.45
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. T, K, N), 16.15 (v.a. T, K, N); T kl 11.45; K kl 15.00; N kl 12.30, 16.45
MET Suvehooaeg 2014: “Tütarlaps kuldsest läänest”
K kl 20.00
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: N kl 19.00
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Tutto Verdi: Rigoletto”
P kl 15.00
“Päikest püüdmas”
T kl 11.00
“Täistuur”
N kl 11.00
“Tüdrukute seeliku all”
N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“Galaktika valvurid”
3D: R–K kl 13.45, 16.00, 19.00, 22.00; N kl 13.45, 15.45, 19.30
“Ja nii see läheb”
R–K kl 14.00, 19.15, 21.30; N kl 14.00, 19.10, 21.30
“Seksivideo”
R–K kl 15.20, 17.00, 19.30, 22.10; N kl 15.20, 17.00, 18.40, 22.20
“Keelatud tants”
3D; R–N kl 16.30, 19.50
“Khumba”
2D eesti keeles: R–K kl 11.30; N kl 11.00;
3D eesti keeles: R–N kl 12.35, 14.50;
3D vene keeles: R–N kl 11.05
“Herakles”
3D: R kl 13.00, 16.40, 18.45, 21.45; L–K kl 13.00, 16.40, 19.00, 21.45;
N kl 13.00, 16.40, 21.45
“Ahvide planeedi koidik”
R–N kl 19.00, 21.45
“Patupuhastus: Anarhia”
R–N kl 22.20
“Segapere”
R–N kl 16.15
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: R–N kl 11.00
3D eesti keeles: R–K kl 11.45, 13.30, 17.40; N. 11.45, 13.15, 17.40;
3D vene keeles: R–N kl 11.30 
“22 Jump Street”
R–N kl 13.50
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: N kl 21.15
“Tormi silmas”
N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu Muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades”, kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“6 lillemaali” Laurentsius, kuni 09.08
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Kodukoht”, kuni 17.08
“1944. Meri läände”, kuni 05.10
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Väelised maastikud” Kaljo Põllu, kuni 02.08
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii
“Kahest neljani” Mara Ljutjuk, kuni 11.08
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni. Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika” festival, kuni 16.08
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“In Graafika” festival, kuni 23.08
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Lohe-draakon Leena koos sugulaste ja sõpradega” Airi Look`i autorinukud, kuni 28.09
“Barbie’de lummuses. Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest”, kuni 28.09
“Lasteraamatu “Silvia suveõhtujutud” illustratsioonide näitus”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, kuni 24.08
“Jaan Luik”, kuni 24.08
“Aleksei Shatunov”, kuni 24.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Jaanika Peerna”, kuni 13.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Ado Lill, kuni 05.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Andrus Rõuk, Aivar Rumvolt, Peeter Kaasik – ühisnäitus”, kuni 22.08
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. August 2014, 17:04
Otsi:

Ava täpsem otsing