Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 06. august 2014, 15:50

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

8. augustil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Anija mõis
08.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
09.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
10.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
12.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
13.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
14.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”
Anija vald, Harjumaa

Eesti Draamateater
08.08 kl 19 “Laul, mis jääb”
09.08 kl 19 “Laul, mis jääb”
10.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
12.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
13.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
14.08 kl 19 “Laul, mis jääb”
14.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
08.08 kl 18 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil
09.08 kl 15 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil
09.08 kl 18 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil
10.08 kl 15 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
08.08 kl 19 “Vares”
09.08 kl 19 “Woyzeck”
10.08 kl 19 “Kvartett”
Keskväljak 1, Pärnu

Kell Kümme
10.08 kl 19.30 “Hamlet”
11.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
12.08 kl 19.30 “Hamlet”
13.08 kl 19.30 “Hamlet”
14.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Ohtu mõisa tallisaalis

Koidula Muuseumis
08.08 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
10.08 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”
Jannseni 37, Pärnu

Kuressaare Linnateater
08.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
10.08 kl 14 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
10.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

Liivi Muuseumis
11.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
14.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”
Rupsi küla, Alatskivi vald

Miksteater
09.08 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
10.08 kl 14 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
Nõmme tee 50-17, Tallinn

NUKU
09.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed” esietendus Tallinna Lennusadamas 
10.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed” Tallinna Lennusadamas
12.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed” Tallinna Lennusadamas
13.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed” Tallinna Lennusadamas
14.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed” Tallinna Lennusadamas 
Lai 1, Tallinn

Festival Monomaffia
12.08 kl 19 “Vennas” Eesti Draamateater
13.08 kl 18.30 “Nii see läheb” Pekka Heikkinen
14.08 kl 17 “Igatsedes Grace Kellyt” Grace Kiley (USA)
14.08 kl 19 “Raineri hommik” Indrek Taalmaa/Tallinna Kammerteater
Pärnu Endla Teater

R.A.A.A.M
08.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel  
09.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel  
13.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel  
14.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel  
Süda 8-7a, Tallinn

Soera Talumuuseumis
09.08 kl 19 “Nipernaadi”
10.08 kl 19 “Nipernaadi”
Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa

Stand-up etendus
08.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Aruküla Rahvamajas 
09.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Jõgeva Kultuurikeskuses 
10.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Mooste mõisa Folgikojas
11.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Pärnu Teatris Endla 
12.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Käina kultuurikeskuses Hiiumaal
13.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Põlva Kultuurikeskuses 
14.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Otepää Gümnaasiumis

Tõstamaa Suveteater
08.08 kl 20 “Tsepeliin”
10.08 kl 16 “Tsepeliin”
10.08 kl 20 “Tsepeliin”
13.08 kl 20 “Tsepeliin”
14.08 kl 20 “Tsepeliin”
Kalli mnt 13, Tõstamaa vald

Tallinna Kammerteater
12.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki Suvelaval
13.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi Suvelaval
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
12.08 kl 19 “Aju jaht”
13.08 kl 19 “Aju jaht”
13.08 kl 19 “Amy seisukoht”
14.08 kl 19 “Amy seisukoht”
Lai 23, Tallinn

Tallinna Teletornis
08.08 kl 18 “Dara-Bara”
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Theatrum
08.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
09.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
11.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
13.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
08.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
09.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
10.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas
12.08 kl 18 “Mere märgid” esietendus Saueaugu Teatritalus
13.08 kl 18 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus
14.08 kl 18 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Pärnu Reiu Puhkekeskuses
10.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Suure Munamäe vabaõhulaval
11.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Põltsamaa Lossihoovis
12.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Bastioni Aias 
13.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Bastioni Aias
14.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Tartu Hansahoovis
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
08.08 kl 21 “Soovikontsert” Dagö      
Mere pst. 7, Pärnu

Haapsalu Kuursaal
09.08 kl 20 “Muuilmamuusika” Belgia kvintett Le Grand Bateau
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Toomkirik
09.08 kl 23.50 “Haapsalu suvemuusika” Hortus Musicus, kunstiline juht Andres Mustonen
Posti 34, Haapsalu

Hansa Hoov
08.08 kl 21 Regatt
Aleksandri 46, Tartu

Iisaku kirik
09.08 kl 20 Johannes Sandner (orel, Saksamaa)
Tamme 4 , Iisaku vald, Ida-Virumaa

Kaarmaa maalinn
09.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Kaarmaa maalinn

Karkli ordulinnus
08.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Karksi-Nuia, Karksi vald

Kullamaa kirik
08.08 kl 19 “Eesti orelid 8” Andres Uibo, Peter van Dijk, Johannes Sandner , Ulla Krigul
Lääne maakond, Kullamaa küla

Käsmu
08.08 kl 16 “Viru Folk 2014”
09.08 kl 10 “Viru Folk 2014”
10.08 kl 10 “Viru Folk 2014”
Vihula vald

Leigo talu
08.08 kl 17 “Leigo Järvemuusika 2014”
09.08 kl 17 “Leigo Järvemuusika 2014”
Nõuni, Palupera, Lõuna-Eesti

Lihula kõlakoda
09.08 kl 15 “Muusika Eestimaale” Kontsert “Armastuse graatsiad” Rondellus
Lihula

Lohusalu sadam
08.08 kl 21 Bonnie Tyler
13.08 kl 21 Hendrik Sal-Saller & Smilers
Lohusalu küla, Keila vald

Lohusuu kirik
10.08 kl 16 Johannes Sandner (orel, Saksamaa)
Lohusuu, Ida-Virumaa

Luke mõis
09.08 kl 20 “Tule ja jää” Kõrsikud
Luke, Nõo vald, Tartumaa

Niguliste
09.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Ansambel Hortus Musicus, kunstiline juht Andres Mustonen
09.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Hans Davidsson (orel, Rootsi)
10.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelipooltund Tiit Kiik (Eesti)
Niguliste 3, Tallinn

Poslovitsa rand Pühajärve ääres
13.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Otepää vald

Põltsamaa kirik
09.08 kl 19 “Eesti orelid 11” Aare-Paul Lattik, Toomas Trass, Ines Maidre, Piret Aidulo
Allika 1, Põltsamaa

Pärnu Eliisabeti kirik
08.08 kl 20 Aivars Kalejs (orel, Läti) & Edouard Oganessian (orel, Prantsusmaa) 
Nikolai 22, Pärnu

Rapla Lauluväljak
10.08 kl 20 2 Quick Start, Ines ja Ithaka Maria
Tammemäe, Rapla

Stenbocki õu
08.08 kl 18 Brassical
Rahukohtu 3, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
08.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid  
10.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Festivali lõppkontsert
 Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Teletorn
13.08 kl 21 “Tangokohtumine Teletornis” Kitarriduo Esteban Colucci (Argentiina), Heiki Mätlik
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tallinna Toomkirik
08.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Bernhard Haas (orel, Saksamaa)
09.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Jaani kirik
09.08 kl 20 “Eliitkontserdid” Iris Oja (metsosopran) & Ulla Krigul (orel)
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
14.08 kl 20 “Tartu Laululava 20” Ott Lepland, Koit Toome, Karl-Erik Taukar, Maarja-Liis Ilus, Margus Kappel, Jassi Zahharov, Fix, Smilers
Laulupeo pst 25, Tartu

Türi Laululava
08.08 kl 21 “Summerjam 2014” Koit Toome, Getter Jaani, Suur Papa, Renate
Türi

Valga kirik
10.08 kl 16 Hans Davidsson (orel, Rootsi)
Kesk tänav, Valga

Varbola maalinn
10.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknik
Varbola maalinn

Veskijärve
09.08 kl 20 “Tõrva Loits 2014” Vallatud Vestid, Metsatöll, Winny Puhh, Hendrik Sal-Saller orkestriga
Tõrva linn

Vihula mõis
14.08 kl 19 Marko Matvere ja Ooper kvartett “Mustlasvanker”
Vihula, Vihula vald

Viljandi Sakala Keskus
09.08 kl 20 2 Quick Start, Ines ja Ithaka Maria
Tallinna tn 5, Viljandi

Võsu Rannaklubi park
10.08 kl 17 “Georg Ots Võsul” Filmi- ja muusikafestival
Mere 6 , Võsu alevik, Vihula vald

Võru kultuurimaja Kannel
09.08 kl 19 “Klassika kohtub rockiga” Ettlingeni ja Eesti Mandoliiniorkestrid
Liiva 13, Võru

Väravatorn
14.08 kl 13 Peter Sheppard Sk¿rved (viiul, London)
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon
“Eyjafjallajökull”
kl 14.45, 19.00
“Teismelised ninjakilpkonnad”
kl 12.00 (v.a T), 16.00 (v.a E, K); E–K kl 14.00
“Seksivideo”
kl 15.30 (v.a K), 18.00 (v.a K), 20.00 (v.a K, N), 22.30 (v.a N); K kl 13.10, 16.30; N kl 19.50
“Tüdrukute seeliku all”
kl 16.45, 21.45
“Ja nii see läheb”
kl 21.00
“Keelatud tants 5: Kõik mängu”
kl 11.00, 17.30 (v.a N)
“Galaktika valvurid”
kl 13.10 (v.a K), 19.45 (v.a K, N), 22.15; K kl 15.00; N kl 17.30
“Khumba”
kl 11.30, 12.30, 13.45, 16.15, 18.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
eesti keeles: kl 11.15, 13.30
“Herakles”
kl 18.15
“Tormi silmas”
kl 20.30, 22.00
“Ahvide planeedi koidik”
kl 15.45
“Lennukid 2”
K, R, L, P kl 14.00
“Lucy”
N kl 20.00
“Palgasõdurid 3”
N kl 22.00
“Palgasõdurid 3”
K kl 19.15
“Lennukid 2”
T kl 10.45
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: kl 11.45 (v.a. N), 13.00 (v.a. L, P, N), 15.20 (v.a. L, P, N), 17.40 (v.a. L, P, N), 20.00 (v.a. L, P, N) 21.15 (v.a. N); N kl 12.00, 17.15, 19.30, 21.20; L, P, N kl 14.55; L, P kl 16.30, 18.50;
3D vene keeles: kl 15.00 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 12.45
“Tormi silmas” 
kl 13.55 (v.a. N), 16.30 (v.a. N), 19.10 (v.a. N), 21.45 (v.a. N); N kl 14.20, 16.40, 19.20, 21.50
“Tüdrukute seeliku all”
kl 14.15 (v.a. L, P, N), 19.15 (v.a. L, P, N), 21.30 (v.a. N); L, P, N kl 14.45, 19.40
“22 Jump Street” 
kl 16.45 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 17.20
“Ahvide planeedi koidik”
kl 16.00 (v.a. N), 18.45, 22.00 (v.a. N); N kl 21.55
“Galaktika valvurid”
2D: kl 11.15 (v.a. L, P, N); N kl 11.30; L, P kl 12.10;
3D: R, E, T kl 13.40, 16.20, 19.00, 21.40; L, P, N kl 14.10; K kl 14.20, 21.20; N kl 16.45, 20.55, 22.00; L, P kl 17.00, 19.45, 21.10
“Herakles”
2D: kl 12.00 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.50; N kl 12.20;
3D: kl 14.40 (v.a. L, P, N), 19.30 (v.a. N), 22.10 (v.a. N); L, P, N kl 12.55; N kl 22.20
“Ja nii see läheb”
kl 19.45 (v.a. L, P, N), 21.55 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 19.50; L, P kl 22.00
“Keelatud tants 5”
3D: kl 12.15 (v.a. L, P, N), 14.00 (v.a. N), 17.10 (v.a. N), 19.40 (v.a. N); L, P, N kl 11.40; N kl 14.15, 17.20, 19.50
“Khumba”
2D eesti keeles: kl 17.45 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 11.10, 17.50; R, E, T kl 11.40; K kl 12.20
3D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. L, P, N), 13.10 (v.a. N) 15.10 (v.a. N); N kl 15.20;
2D vene keeles: kl 11.20, 15.45 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 15.50
“Kuidas taltsutada lohet 2”
kl 12.45 (v.a. L, P, N); N kl 16.20;
3D eesti keeles: kl 16.50 (v.a. N); N kl 13.10
3D vene keeles: kl 12.55 (v.a. L, P, N), 17.15 (v.a. N)
“Patupuhastus: Anarhia” 
kl 18.30 (v.a. N), 21.50 (v.a. L, P, N); N kl 18.40; L, P, N kl 22.15
“Segapere”
kl 13.15 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 13.20
“Seksivideo”
kl 15.15, 17.30, 19.50, 22.20 (v.a. N); N kl 21.30
“Transformerid: Väljasuremine”
3D: kl 20.45 (v.a. N)
“Lennukid 2”
3D eesti keeles: N kl 12.30, 17.00; L, P kl 13.00; L, P, N kl 15.00;
3D vene keeles: L, P kl 12.30; L, P, N kl 14.30; N kl 16.30
“Lucy”
N kl 18.30, 20.45
“Palgasõdurid 3” 
K kl 18.00; N kl 19.00, 21.45
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Teismelised ninjakilpkonnad”
2D: N kl 19.15;
3D: kl 14.45, 19.00 (v.a. N)
“Tormi silmas”
kl 21.30
“Galaktika valvurid”
2D: kl 18.45 (v.a. N); E, T, K kl 14.00; N kl 16.30
3D: kl 21.15 (v.a. N)
“Khumba” 
2D eesti keeles: kl 12.15 (v.a. E, T, K); E, T, K kl 12.00
3D eesti keeles: E–K kl 17.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”  
eesti keeles: kl 14.15 (v.a. E, T, K); E, T, K kl 12.30
“Seksivideo”
kl 16.30 (v.a. N)
“Lennukid 2”
3D eesti keeles: kl 12.45 (v.a. E, T, K), 17.00 (v.a. E, T, K)
“Lucy”
N kl 19.00
“Palgasõdurid 3” 
N kl 21.15
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Täistuur”
T kl 11.00
“Tüdrukute seeliku all”
K kl 11.30
“Eyjafjallajökull”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“Tormi silmas”
R, E–K kl 12.50, 15.15, 20.00, 22.10; L, P kl 13.00, 15.15, 20.00, 22.10;
N kl 12.50, 15.15, 22.10
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: R–N kl 12.00 (v.a. K), 14.30, 17.00, 19.00
“Galaktika valvurid”
3D: R–K kl 11.45, 17.15, 19.30, 22.15; N kl 11.45, 16.00, 19.30, 22.15
“Ja nii see läheb”
R–N kl 17.30, 22.15
“Seksivideo”
R–K kl 14.30, 17.45, 19.50, 22.20; N kl 14.30, 17.45, 21.30
“Keelatud tants”
3D: R–N kl 17.00, 19.45
“Khumba”
3D eesti keeles: R ,E, T kl 13.30, 15.15; L, P kl 12.30; K kl 13.10, 15.15; N kl 13.00;
3D vene keeles: R, E–K kl 13.00;
2D eesti keeles: R–N kl 11.00
“Herakles”
3D: R–K kl 14.50, 16.40, 21.30; N kl 15.00, 16.40, 21.30
“Ahvide planeedi koidik”
R–N kl 19.30, 22.10
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R, E, T kl 13.00, 15.30; L, P kl 15.30; K kl 13.15, 15.30; N kl 11.20;
2D eesti keeles: R–T kl 11.00
“Palgasõdurid 3”
N kl 19.00
“Lennukid 2”
3D eesti keeles: L, P kl 12.45, 15.00; N kl 11.30, 13.45, 15.45;
3D vene keeles: L, P kl 13.20; N kl 13.40
“Lucy”
N kl 20.00
Emme ja beebi kinopäev: “Khumba”
K kl 11.00
“Seksivideo”
K kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“6 lillemaali” Laurentsius, kuni 09.08 
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Kodukoht”, kuni 17.08
“1944. Meri läände”, kuni 05.10
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii
“Kahest neljani” Mara Ljutjuk, kuni 11.08
“The Homunculus Collection” Kuraator Stacey Koosel (EST/CA); Kunstnikud:
Jaanus Samma (EST), Sten Saarits (EST), Hekla Dögg, Jónsdóttir (IS), Johannes Dreuw (DE), Carla Castiajo (EST/PT), Camille Laurelli (FR), Laura Kuusk (EST/FR), Mike Sell (USA), Sabine Rolli (DE), 13.08–01.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU Muuseum
“Lilled ja liblikad” putukad-mutukad, lilled ja seened NUKU teatri lavastustest,
kuni 31.08
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika” festival, kuni 16.08
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“In Graafika” festival, kuni 23.08
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Lohe-draakon Leena koos sugulaste ja sõpradega” Airi Look`i autorinukud, kuni 28.09
“Barbie’de lummuses. Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest”, kuni 28.09
“Lasteraamatu “Silvia suveõhtujutud” illustratsioonide näitus”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, kuni 24.08
“Jaan Luik”, kuni 24.08
“Aleksei Shatunov”, kuni 24.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Jaanika Peerna”, kuni 13.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Urmas Orgusaar kuni 26.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Andrus Rõuk, Aivar Rumvolt, Peeter Kaasik – ühisnäitus”, kuni 22.08
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. August 2014, 13:56
Otsi:

Ava täpsem otsing