Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

21. august 2014, 14:04

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

22. augustil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Eesti Draamateater

22.08 kl 19 “Hävituse ingel” Paide Kultuurikeskuses

23.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

24.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

24.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas

26.08 kl 19 “Hävituse ingel” Endlas

26.08 kl 19 “Külaline” Endlas

27.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

27.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas

28.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

28.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas

Pärnu mnt 5, Tallinn

Genialistide Klubis
22.08 kl 19 “Morfium” Tbilisi Akhmeteli nimelise Riikliku Teatri ja Tartu Üliõpilasteatri koostööprojekt
Lai 37, Tartu

Kanuti Gildi SAALis
25.08 kl 20 “Augusti TantsuFestival 2014: “Mehed”” Flo Kasearu, Riina Maidre, Oksana Tralla, Marianne Männi, Veronika Vallimäe /Tallinn/ “Püha öö”
26.08 kl 20 “Augusti TantsuFestival 2014: “UNTITLED_ I will be there when you die”” Alessandro Sciarroni /San Benedetto Del Tronto
27.08 kl 18 “Augusti TantsuFestival 2014: “Lecture For Every One””
Sarah Vanhee / Campo /Brüssel
28.08 kl 20 “Augusti TantsuFestival 2014: “L`Effet de Serge”” Philippe Quesne / Vivarium Studio /Pariis
Pikk 20, Tallinn

Kanepi harrastusteater
23.08 kl 19 “Asenaine”
Põlvamaa, Kanepi vald

Kell Kümme
22.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Ohtu mõisa tallisaalis
23.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Ohtu mõisa tallisaalis
24.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Ohtu mõisa tallisaalis
www.kell10.ee

N UKU
22.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
23.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
24.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
26.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
27.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
28.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”
Tallinna Lennusadamas
Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater
28.08 kl 18 “Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu” Tartus Teatri Kodus
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
27.08 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Uuskülas Tooma talus
28.08 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Uuskülas Tooma talus
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Stand-up etendus
22.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Haljala rahvamajas  
23.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Kuressaare Kultuurivaras 
24.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nordea Kontserdimajas 
25.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Põltsamaa Kultuurikeskuses 
www.piletilevi.ee

Tallinna Kammerteater
27.08 kl 20 “Parimad palad” Tartu Hansahoovi Suvelaval
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
22.08 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.08 kl 16 “#Kontekst” Avasündmus
25.08 kl 19 “Igatsus”
25.08 kl 19 “Koletis kuu peal”
26.08 kl 19 “Igatsus”
26.08 kl 19 “Koletis kuu peal”
27.08 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.08 kl 19 “Offline”
28.08 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.08 kl 19 “Offline”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
24.08 kl 21 “Augusti TantsuFestival 2014”
25.08 kl 21 “Augusti TantsuFestival 2014”
26.08 kl 21 “Augusti TantsuFestival 2014”
Sakala 3, Tallinn

Tõstamaa Suveteater
23.08 kl 16 “Tsepeliin”
23.08 kl 20 “Tsepeliin”
Kalli mnt 13, Tõstamaa vald

Ugala Teater
22.08 kl 18 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus
23.08 kl 14 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
23.08 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
23.08 kl 18 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus
24.08 kl 14 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
24.08 kl 16 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus
24.08 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
28.08 kl 18 “Tuul pajuokstes” Männimäe Külalistemaja aias
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
25.08 kl 20 “Nädal aega kolmekesi”
Tartu Hansahoovis
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
25.08 kl 19 “Armastan! Armastan! Armastan!” esietendus Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teatris
22.08 kl 21 “Augusti TantsuFestival 2014”
23.08 kl 20 “Augusti TantsuFestival 2014”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Kandle Aias
23.08 kl 21 “Maagiline pildivõru”
24.08 kl 21 “Maagiline pildivõru”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Al Bastione
22.08 kl 18 “Al Bastione Jazzfestival” Mart Soo & Kulgejad (Taav i Remmel, Rain Juurikas, Brian Melvin)
22.08 kl 20 “Al Bastione Jazzfestival”  The Bluenote Quintet (Ryo Kawasaki,
Vladimir Võssotski, Aleksander Paal, Toivo Unt, Brian Melvin)
23.08 kl 17 “Al Bastione Jazzfestival” Vladimir Vossotski Standards Trio (Toivo Unt, Brian Melvin)
23.08 kl 19 “Al Bastione Jazzfestival” Marjamaa Brothers & The Organisation (Mairo Marjamaa, Holger Marjamaa, Tanel Ruben, Aleksander Paal)
23.08 kl 21 “Al Bastione Jazzfestival” Brian Melvin’s Modern Times (Raul Sööt, Virgo Sillamaa, Heikko Remmel)
24.08 kl 17 “Al Bastione Jazzfestival” Ryo Kawasaki (Solo Guitar, Tribute to Jodim)
24.08 kl 18 “Al Bastione Jazzfestival” Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Raul Vaigla
24.08 kl 21 “Al Bastione Jazzfestival” Raivo Tafenau, Paul Daniel, Heikko Remme, Brian Melvin
28.08 kl 20 Ott Lepland & Kristjan Kaasik
Viru tn. 23, Tallinn

Ammende Villa
23.08 kl 20 “Therese Raide nimelised Pärnu rahvusvahelised operetipäevad 2014” Operetigala “Siin mu rahvas ja maa”      
24.08 kl 15 “Therese Raide nimelised Pärnu rahvusvahelised operetipäevad 2014” Operetipärastlõuna “Igavesti noor” Esinevad Margit Saulep ja Urmas Põldma. Klaveril Elmo Tiisvald. Kava juhib Toomas Kuter
Mere pst. 7, Pärnu

Anija mõis
24.08 kl 19 Curly Strings
Anija vald, Harjumaa

Haapsalu Piiskopilinnus
23.08 kl 17 Rahvusvaheline bigbandide festival “Northern Venice Jazz” Haapsalu Bigband, Vanaja Big Band (Soome), Seaside Stompers (Soome), Mibb - The University of Copenhagen Funky Bigband (Taani), GlamBand, Tanel Padar & The Sun
24.08 kl 17 “Suurvormide kontsert Gloria” Eesti Segakooride Liidu suvekooli ühendkoorid ja Üle-eestiline noorte sümfooniaorkester (dirigent Jüri-Ruut Kangur)
Haapsalu

Hansa Hoov
22.08 kl 20.30 “Live & Love” Tanel Padar, Ott Lepland, Jalmar Vabarna ehk Vallatud Vestid
28.08 kl 21 “Live & Love” Hendrik Sal-Saller & Smilers
Aleksandri 46, Tartu

Hopneri maja saal
28.08 kl 19 Kontsertkava “Pariis 1966” Trio Erkki Otsmann, Jaak Lutsoja, Tanel Liiberg  
Raekoja plats 18, Tallinn

Kadrioru loss
23.08 kl 18 “Olev Ainomäe 60” Olev Ainomäe (oboe), Annemari Ainomäe (viiul), Johanna Marie Ainomäe (viiul),
Anne Ainomäe (vioola), Silver Ainomäe (tšello), Lembit Orgse (klaver), Vahur Vurm (klarnet), Rait Erikson (metsasarv), Kristjan Kungla (fagott), Ansambel Hortus Musicus
A. Weizenbergi 37, Tallinn

Kõltsu mõis
24.08 kl 18 Hedvig Hanson Band, Raul Sööt ja Deeper Sound
Keila vald

Köismäe torn
25.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Oksana Sinkova (flööt), Tatjana Lepnurm (harf)
27.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Petr Nouzovsky (tšello, Tšehhi), Andreas Lend (tšello)
Laboratooriumi 27, Tallinn

Luke Mõis
22.08 kl 19 “Best of Koit Toome”
Luke, Nõo vald

Niguliste kirik
23.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival”  “Rameau 250” Arete Teemets (sopran), Oliver Kuusik (tenor) ja Ensemble Ausonia (Belgia)
24.08 kl 17 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Tenso Euroopa kammerkoor, dirigent Kaspars Putninš
Niguliste 3, Tallinn 

Nordea Kontserdimaja
23.08 kl 20 “Balti kett 25” Metsatöll ja Frankie Animal
Estonia pst. 9, Tallinn

OTEPÄÄ KIRIK
23.08 kl 19 “Orthodox Singers - 25” Ansambli Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel juubeli kontserdisari
Otepää

Restoran Lendav taldrik
22.08 kl 19 “Liiga palju viiuleid” Jarek Kasari plaadiesitluskontsert
Telliskivi Loomelinnak, Tallinn

Tallinna teletorn
28.08 kl 21 “Teletorni jazz” Verbarium
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tallinna Raekoda
22.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Atlan Karp (bariton),
Neeme Ots (trompet), Irina Zahharenkova (klaver)
26.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Johanna Vahermägi (vioola) ja Amael Piano Trio (Sloveenia)
28.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festival” Anna-Liisa Bezrodny (viiul), Jan-Erik Gustavsson (tšello, Soome), Marko Martin (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Toomkirik
22.08 kl 19 Orelinädal “Ladegasti-Saueri orel 100” Ines Maidre (Eesti/Norra) ja saksofonikvartett SaxEst
23.08 kl 18 Orelinädal “Ladegasti-Saueri orel 100” Orelikontsert Markku Hietaharju (Soome)
24.08 kl 17 Orelinädal “Ladegasti-Saueri orel 100” Orelinädala lõppkontsert: organist Pekka Suikkanen ja Choeur de Barytons Helsingist
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Antoniuse õu
28.08 kl 20 “Muusikasuve lõpupidu” Suur kreeka pidu sirtaki ja ansambliga Zorbas
Lutsu 5, Tartu

Tartu Uus Teater
22.08 kl 22 “Tartu Muusikanädal 2014” Sander Reinus, Carnival Youth (Lv), Dvph, Gracias (Fin), Parmani People
23.08 kl 22 “Tartu Muusikanädal 2014” Badass Yuki, Faun Racket, Popidiot, Without Letters (Lt), Tallinn Jäck City
Lai 37, Tartu

Trattoria Massimo
22.08 kl 21 Red Elvises
Maakri 25, Tallinn

Veskiviigi sadam
23.08 kl 19 “Best of Koit Toome”
Holmi tn 14, Haapsalu
 

KINO

CINAMON
“Lucy”
kl 20.30, 22.20
“Teismelised ninjakilpkonnad”
kl 13.00
“Seksivideo”
kl 19.45
“Andja”
kl 12.15, 13.15, 16.45 (v.a K), 21.15 (v.a K);
K kl 19.15
“Päästa meid kurjast”
kl 14.10 (v.a K), 21.45
“Keelatud tants 5: Kõik mängu”
kl 15.00
“Galaktika valvurid”
kl 17.15
“Khumba”
kl 11.15, 15.15
“Kuidas taltsutada Lohet 2”
eesti keeles: kl 11.00
“Mängiks mente”
kl 15.45, 18.00 (v.a K), 20.15, 22.30 (v.a N)
“Saja sammu teekond”
kl 11.45 (v.a K), 18.10
“Lennukid 2”
kl 11.30, 13.45
“Palgasõdurid 3”
kl 14.20, 17.05, 18.45 (v.a K), 19.30, 22.00; K kl 16.45
“Patu linn 2”
N kl 22.30
“Nüüd sa näed mind”
K kl 21.15
“Võlumaja”
K kl 12.00
“Lumekuninganna ja igavene talv”
K kl 14.00
“Grillpidu”
K kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Andja”
kl 11.30, 15.45, 17.50, 19.55 (v.a. N); N kl 21.10
“Mängiks mente”
kl 14.30, 17.10, 19.30, 21.50
“Päästa meid kurjast”
kl 14.30 (v.a. N), 16.40, 19.10 (v.a. N), 22.20 (v.a. E, N); N kl 11.45, 20.00, 22.10; E kl 21.30
“Saja sammu teekond”
kl 11.55 (v.a. N), 16.10, 18.15 (v.a. L, P, N), 18.45, 21.20 (v.a. N); N kl 12.45, 21.30; E kl 14.00; P kl 14.45
“Ahvide planeedi koidik”
kl 21.30 (v.a. E, N); E kl 21.00
“Galaktika valvurid” 3D
kl 15.00, 17.40, 19.45 (v.a. E, N); E, N kl 20.45
“Herakles”
2D: kl 17.00 (v.a. N)
“Ja nii see läheb”
kl 13.40 (v.a. E, N)
“Keelatud tants 5”
3D: kl 12.30 (v.a. N), 18.30 (v.a. N), 21.00 (v.a. E, N); N kl 15.20, 19.45
“Khumba”  
2D eesti keeles: kl 12.15 (v.a. N); N kl 17.45;
3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. N); N kl 11.55
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: kl 11.15 (v.a. N);
3D vene keeles: kl 12.15
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: kl 11.40, 13.45;
3D eesti keeles: kl 15.10, 17.45 (v.a. E, N);
N kl 16.30; E kl 18.45;
2D vene keeles: kl 11.10;
3D vene keeles: kl 13.10, 15.45 (v.a. E, N);
N kl 14.30; E kl 16.45
“Lucy”
kl 12.00 (v.a. E, N), 14.10 (v.a. E, N), 15.50 (v.a. N), 18.00 (v.a. N), 20.10 (v.a. N), 21.30 (v.a. L, P, N), 22.15 (v.a. N); N kl 15.45, 17.50, 20.15, 22.20; E kl 11.50; E, N kl 13.40; L kl 14.45, 17.30; P kl 20.45
“Palgasõdurid 3”
kl 14.00 (v.a. N), 19.00 (v.a. N), 21.40;
N kl 14.15, 18.55
“Seksivideo”
kl 16.50, 20.20 (v.a. N), 22.30; N kl 19.00
“Teismelised ninjakilpkonnad”
2D: kl 11.45 (v.a. N), 19.15; N kl 14.20
3D: kl 16.15 (v.a. N);
3D vene keeles: kl 13.30 (v.a. E, N);
E, N kl 13.55
“Tormi silmas”
kl 22.00 (v.a. N); N kl 17.00
“Tüdrukute seeliku all”
kl 21.45 (v.a. N)
“Grillipidu”
N kl 18.30
“Oled sa siin”
N kl 21.20
“Patu linn 2”
3D: N kl 18.00, 19.55, 21.00, 22.15
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Andja”
E, T, N kl 15.00; K kl 15.15; R–P kl 17.00
“Mängiks mente”
kl 21.15 (v.a. K, N); N kl 19.15; K kl 21.30
“Päästa meid kurjast”
kl 21.45 (v.a. K); K kl 21.00
“Saja sammu teekond”
kl 19.00 (v.a. K); K kl 11.20, 18.15; L, E kl 14.00
“Galaktika valvurid”
2D: kl 14.15 (v.a. L, E, K)
“Khumba”
2D eesti keeles: L, E kl 12.00; K kl 14.00
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: R–P kl 13.00; E, T, N kl 17.15; K kl 17.30;
3D eesti keeles: E, T, N kl 13.00; K kl 13.15;
R–P kl 15.00
“Lucy”
kl 16.45 (v.a. K), 19.15 (v.a. K, N); K kl 16.15, 19.30
“Teismelised ninjakilpkonnad”
2D: kl 12.00 (v.a. L, E, K)
“Patu linn 2”
3D: N kl 21.30
“Sipelgapoiss” 
eesti keeles: K kl 11.15
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Ja nii see läheb”
R kl 13.35; L kl 11.20; P kl 21.40; T, K kl 16.15; N kl 11.00, 14.15
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: R kl 12.00; L kl 13.10;
P kl 13.30; E kl 13.40; T kl 13.00; K kl 13.50; N kl 12.40
3D eesti keeles: R kl 13.40;
L, P, E, K, N kl 11.00; T kl 11.45
“Meeletu august”
R kl 15.15; L kl 12.35; P kl 16.10; E kl 12.40;
T kl 11.00; K kl 14.15; N kl 17.50
“Saja sammu teekond”
R kl 11.20, 15.25, 19.00; L kl 14.45, 19.20;
P kl 11.10, 19.20; E kl 15.20, 21.20; T kl 13.25, 19.35; K kl 11.30, 19.35; N kl 12.55, 19.20
“Tüdrukute seeliku all”
R kl 17.45, 21.20; L kl 17.05; P kl 12.35, 21.25;
E kl 11.25, 21.25; T kl 15.45, 21.25; K kl 15.25, 19.55; N kl 15.20, 21.25
“Valed võmmid”
R kl 20.00; L kl 18.20; P, E, N kl 19.45;
T kl 18.00; K kl 22.00
“Venus karusnahas”
R, N kl 21.40; L kl 16.25; P kl 17.30; E, K kl 17.40; T kl 21.50
“Üks kohtumine”
R kl 17.20; L kl 21.40; P, E kl 14.40; T kl 19.50; K kl 12.40; N kl 17.40
“Täistuur”
L, T kl 14.30; E kl 16.10; K kl 21.50; N kl 16.00
“Risttuules”
P kl 18.00
Tutto Verdi: “Traviata”
P kl 15.00
“Mandariinid”
E kl 18.00
“Kertu”
T kl 18.00
“Free Range / Ballaad maailma heakskiitmisest”
K kl 18.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“Andja”
R–K kl 12.30, 17.30, 20.00; N kl 17.15, 21.45
“Saja sammu teekond”
R–N kl 11.45, 14.30, 19.30, 21.45
“Päästa meid kurjast”
R–N kl 19.30, 22.10
“Mängiks mente”
R–K kl 14.30, 17.00, 19.45, 22.15; N kl 14.30, 17.00, 19.20, 22.15
“Lucy”
R–N kl 12.30, 17.20, 19.40 (v.a. N), 22.20
“Lennukid 2”
3D eesti keeles: R–N kl 13.15, 15.30, 17.40;
3D vene keeles: R–N kl 13.00;
2D eesti keeles: R–K kl 11.00; N kl 11.15
“Palgasõdurid 3”
R–K kl 14.50, 19.45; N kl 14.50, 19.00
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D: R–K kl 15.00; N kl 16.30
“Galaktika valvurid”
3D: R–N kl 14.30, 22.20 (v.a. N)
“Seksivideo”
R–N kl 17.30, 22.20
“Keelatud tants”
3D: R–K kl 17.00
“Khumba”
2D eesti keeles: R–N kl 11.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R–N kl 12.15
“Patu linn 2”
3D: N kl 19.45
“Grillipidu”
N kl 19.45
“Sipelgapoiss”
N kl 12.30, 14.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kaks kolmandikku” Sven Parker, 25.08–06.09
“Pisarate jõgi” Ene Luik, Kuni 23.08 
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
“1944. Meri läände”, kuni 05.10
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,
kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

haus galerii
“Rainer Kurm”, kuni 19.09
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,
kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii
“The Homunculus Collection” Kuraator Stacey Koosel (EST/CA), kunstnikud: Carla Castiajo (EST/PT), Hekla Dögg, Jónsdóttir (IS), Laura Kuusk (EST/FR), Camille Laurelli (FR), Carlos Lazarich (ES), Sten Saarits (EST), Michael Sell (USA), kuni 01.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kondase keskus
“Kogutud kodutud” Tea Tammelaane taburetikollektsioon, kuni 09.09
“Valguse väikesed vaikelud”
“Väikese linnukese päevik” Irina Pilke (1925–2011) päevikujoonistuste põhjal valminud animatsioon, mille autoriks on läti režissöör, operaator ja graafiline disainer Edmunds Jansons
“Vesi ja naine” Nurhayat Polati ebrunäitus, kuni 31.08
“Looduse lood” John Digby arhiivikollažid, kuni 30.08
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk tn. 8, Viljandi

Kumu
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
“Merike Estna ja mina kui maal”,
kuni 02.11
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Lilled ja liblikad”, kuni 31.08
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Lauliku lapsepõlv” Hando Tamm,
kuni 20.09
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Eesti Akvarellistide Ühenduse aastanäitus”, 27.08–04.10
“In Graafika” festivali näitus, kuni 23.08
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Lohe-draakon Leena koos sugulaste ja sõpradega” Airi Look`i autorinukud, kuni 28.09
“Barbie’de lummuses. Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest”, kuni 28.09
“Lasteraamatu “Silvia suveõhtujutud” illustratsioonide näitus”
Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, kuni 24.08
“Jaan Luik”, kuni 24.08
“Aleksei Shatunov”, kuni 24.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus,
kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Jaanika Peerna”, kuni 13.09
Tartu mnt 80d, Tallinn
Vabaduse galerii
Maarja Undusk, 28.08–16.09
Urmas Orgusaar, kuni 26.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viljandi Linnagalerii
“Mäng” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 19.08
Tallinna 11/1, Viljandi

Võru Linnagalerii
“Kaaslasega/ Kaaslaseta?” Lea Liblik ja Kaia Kallaste maalinäitus, 25.08–26.09
“Kilomeetrid” Kaia Otstaki maalinäitus, 25.08–26.09
“The Perfect Wardrobe” Kaisa Krusenbergi tekstiilinäitus, 25.08–26.09 
“Andrus Rõuk, Aivar Rumvolt, Peeter Kaasik – ühisnäitus”, kuni 22.08
Liiva 13, Võru

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. August 2014, 13:28
Otsi:

Ava täpsem otsing