Microsofti uued telefonid on loodud selfide tegemiseks

Raido Neemre 04. september 2014, 21:24

Microsofti uued Lumia nutitelefonid on oma uue kaameraga lausa loodud selfide tegemiseks. Värskelt turule tulnud Lumia 730-l ja Lumia 735-l on mõlemal avara nurgaga läätsed, mis peaksid suutma haarata palju laiema pildi kui traditsiooniliste kaamerate läätsed.

Telefoni peamiseks erisuseks teistest nutitelefonidest ongi esikaamera ning sellesse on istallitud ka Lumia selfie rakendus, millega saab iseendast fotosid klõpsida.

Lumia 730 ja 735 on täpselt ühesugused – ainuke erinevus on see, et 730 mudel toetab kahte SIM kaarti korraga. Telefonid tulevad turule sellel kuul ning 4G versiooni maksumus saab olema 219€. 3G kahe SIM kaardi võimekusega Lumia 730 hind saab olema 199€. 

Mõlemal mudelil on 6,7 megapiksline kaamera, mida ei saa aga võrrelda praegu parimate turul olevate nutitelefonide kaameratega, mille võimsuseks on 13 ja 16 megapikslit.

Kuna Lumia telefonid on disainitud neile, kelle rahakott ei kannataks ülikalleid telefone välja, siis kuskilt pidi tagasi tõmmatama.

Uutes Lumiates jookseb ka Microsofti uusim tarkvarauuendus, mida tuntakse Lumia Denim all.

Mõlemal telefonil on 4,7 tolline ekraan.

Lumia 730 ja 735 on vaid mõned uutest Lumia seadmetest, mis hiljuti on turule paisatud. Näiteks tuli hiljuti turule ka Lumia 830, mis on samuti üsna soodne ning mis keskendub ka fotograafiale. Sellel telefonil on Nokia PureView kaameratehnoloogia, mis tavaliselt on vaid kallitel telefonidel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. September 2014, 21:24
Otsi:

Ava täpsem otsing