Mida teha nädalavahetusel?

02. oktoober 2014, 16:40
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141002/NEWS/141009896/AR/0/AR-141009896.jpg

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

12. septembril ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos. 

TEATER

Eesti Draamateater
03.10 kl 19 “Wabadusrist”
03.10 kl 19 “Kõik on täis”
04.10 kl 19 “Kollaborandid”
04.10 kl 19 “Hõimud”
05.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
05.10 kl 19 “Aiamajas”
05.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
07.10 kl 19 “Aiamajas”
07.10 kl 19 “Hävituse ingel”
08.10 kl 19 “Wabadusrist”
08.10 kl 19 “Varesele valu...”
09.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
09.10 kl 19 “Augustikuu”
09.10 kl 19 “Varesele valu...”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
03.10 kl 19 “Testosteroon”
04.10 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid” esietendus
04.10 kl 19 “Armastuse õigekiri”
06.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Abja Rahvamajas
07.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
07.10 kl 13 “Põrrr...!!!”
08.10 kl 19 “Kvartett” Lihula Kultuurimajas
09.10 kl 19 “Topeltelu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
03.10 kl 19 “Rinaldo”
04.10 kl 12 “Prints ja kerjus”
04.10 kl 19 “Medea”
05.10 kl 17 “Faust”
06.10 kl 11 “Päikesekuningast Kratini”
06.10 kl 12.30 “Päikesekuningast Kratini”
08.10 kl 19 “Armujook”
09.10 kl 12 “Aken ooperi- ja balletimaailma”
09.10 kl 19 “Bajadeer”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
04.10 kl 16 “Kullervo” Lahti Vanha Juko / Lauri Maijala (Soome)
08.10 kl 19.30 “Tzion” Rene Köster
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
04.10 kl 19 “Vana õngitseja” Kose Kultuurikeskuses
06.10 kl 19 “Wally kohvik” Mustvee Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Miksteater
07.10 kl 11 “Ennemuistsed jutud” Teatri Kodus Tartu Mänguasjamuuseumis
07.10 kl 18 “Ennemuistsed jutud” Teatri Kodus Tartu Mänguasjamuuseumis
08.10 kl 11 “Telefonilood” Türi Kultuurikeskuses
08.10 kl 17 “Telefonilood” Haapsalu Rehabilitatsioonikeskuses
Nõmme tee 50-17, Tallinn

Monoteater
04.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Laagri City kontserdisaalis
05.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Viimsi kooli aulas
06.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Märjamaa Rahvamajas
07.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Paide Kultuurikeskuses
09.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Kuressaare Kultuurivaras
www.monoteater.ee

Mustpeade Majas
03.10 kl 19 “Viimane Mustpea”
05.10 kl 19 “Viimane Mustpea”
Pikk tn 26, Tallinn

NUKU
03.10 kl 11 “Väike Gavroche”
04.10 kl 12 “Pesamunad”
04.10 kl 12 “Väike Gavroche”
05.10 kl 12 “Vepsa muinasjutud”
05.10 kl 12 “Canterville'i lossi vaim”
07.10 kl 11 “Hänsel und Gretel”
07.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Haapsalu Kultuurikeskuses
07.10 kl 11 “Canterville'i lossi vaim”
07.10 kl 13 “Canterville'i lossi vaim”
07.10 kl 13 “Hänsel und Gretel”
08.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Põlva Kultuurikeskuses
08.10 kl 11 “Canterville'i lossi vaim”
08.10 kl 11 “Munatopskid”
08.10 kl 13 “Canterville'i lossi vaim”
09.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Valga Kultuurikeskuses
09.10 kl 11 “Muinasjutud paberil”
09.10 kl 13 “Jussikese seitse sõpra” Valga Kultuurikeskuses
Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater
04.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
06.10 kl 19 “Fenomen” Vaba Lava Teatrikeskuses
07.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrikeskuses
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
03.10 kl 19 “Leping”
03.10 kl 19 “8 armastavat naist”
03.10 kl 19 “Kullervo” Endlas
04.10 kl 16 “Kullervo” Kanuti Gildi SAALis
04.10 kl 19 “Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu”
04.10 kl 19 “Lahuselu”
06.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Salme Kultuurikeskuses
07.10 kl 19 “Kaasavaratu”
08.10 kl 19 “Leping” Aruküla rahvamajas
08.10 kl 19 “Leenane'i kaunitar”
09.10 kl 19 “Lahuselu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater
03.10 kl 19 “Rehepapi maailm” esietendus
04.10 kl 13 “Rehepapi maailm”
04.10 kl 15.30 “Rehepapi maailm”
05.10 kl 12 “Rehepapi maailm”
05.10 kl 14.30 “Rehepapi maailm”
08.10 kl 19 “Egon ja Indrek”
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
03.10 kl 19 “Kassirabal”
03.10 kl 19 “Neli aastaaega”
04.10 kl 19 “Hiirtest ja inimestest” esietendus
06.10 kl 19 “Neli aastaaega”
07.10 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”
07.10 kl 19 “Kassirabal”
08.10 kl 19 “Harakale haigus...”
08.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
09.10 kl 19 “Harakale haigus...”
09.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
04.10 kl 19 “Suur õgimine”
06.10 kl 19 “Suur õgimine”
08.10 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”
09.10 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
05.10 kl 12 “Tirts ja Tigu”
09.10 kl 19 “Söö mind ära”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
03.10 kl 19 “Ma olen tuul” Püha Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
03.10 kl 13 “Printsess Luluu ja härra Kere”
03.10 kl 18 “Printsess Luluu ja härra Kere”
04.10 kl 17 “Mee hind”
06.10 kl 19 “Kahe isanda teener” Võru kultuurimajas Kannel
08.10 kl 19 “SAJAND”
09.10 kl 19 “Utoopia rannik III osa. Kaldale heidetud”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
04.10 kl 19 “Südamesõbrad” Salme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
03.10 kl 19 “Deemonid” Vanemuise väikeses majas
03.10 kl 19 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris
04.10 kl 19 “Fanny ja Alexander” Vanemuise väikeses majas
04.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas
05.10 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
05.10 kl 16 “Fanny ja Alexander” Vanemuise väikeses majas
05.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas
07.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris
07.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas
08.10 kl 19 “Kaks vana naist” Sadamateatris
08.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas
09.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas
09.10 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
05.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis
06.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
06.10 kl 16 “Andromeda saar”
07.10 kl 18 “Faust”
08.10 kl 18 “Faust”
09.10 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
04.10 kl 19 “Hunt”
05.10 kl 19 “Hunt”
06.10 kl 19 “Hunt”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus
03.10 kl 19 “Muusika Eestimaale” Ansambel Bombillaz
Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Avinurme Kultuurikeskus
06.10 kl 19 “Bachist Zappani” Quasar Saxophone Quartet (Kanada)
Võidu 9, Avinurme alevik, Ida-Virumaa

Café Amigo
03.10 kl 22 Rolf Roosalu tribute to George Michael
04.10 kl 22 2 Quick Start
09.10 kl 22 Bad Orange
Viru väljak 4, Tallinn

Endla Jazzklubi
03.10 kl 21.30 Heliotroop plaadiesitluskontsert 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
03.10 kl 19 “Gurmee I” Josephslegende. Kalle Randalu (klaver), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
04.10 kl 19 “Kuldne klassika” Martin Kuuskmann (fagott), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
03.10 kl 21 “Kutse tantsule” Üllar Jörberg, Onu Bella ja Psühhodisko
09.10 kl 20 MaiNekk
Lai 37 taga, Tartu

Hopneri maja saal
08.10 kl 19 “Songs of Love and Romance”
Raekoja plats 18, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
03.10 kl 19 “Kuldne klassika” Martin Kuuskmann (fagott), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost
Pargi tn. 40, Jõhvi

Kadrioru loss
04.10 kl 18 Trio Romance kontsert
Weizenbergi 37, Tallinn

Keila Muusikakool
07.10 kl 18 “Muusika Eestimaale” Age Juurikas (klaver)
Ehitajate tee 1, Keila, Harjumaa

Kärdla Kultuurikeskus
04.10 kl 18 “Muusika Eestimaale” “Isa tuli koju” Lauri Saatpalu ansambel
Rookopli 18, Kärdla, Hiiumaa

Lounge24
06.10 kl 19 Underwater Jazztrio – Airi Allvee, Tiit Saluveer, Olavi Oismann
Rävala puiestee 3, Tallinn

Mustpeade Maja
09.10 kl 19 New Theatre Ensemble: Anneli Tohver (klaver) ja Jonathan Henderson (flööt)
Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste kirik
03.10 kl 19 “Teel Jaapanisse” Kammerkoor Collegium Musicale sünnipäevakontsert
Niguliste 3, Tallinn

Otepää Gümnaasium
06.10 kl 18 “Muusika Eestimaale” “Isa tuli koju” Lauri Saatpalu ansambel
Koolitare 5, Otepää

Philly Joe's
07.10 kl 20 Jazziklubi Philly Joe's: Mart Soo, Tuuli ja Teet Velling
Tatari 4, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
05.10 kl 12 “Laste Pärimushommik” Annika Mändmaa
Toom-Kooli 13, Tallinn

Põlva Muusikakool
09.10 kl 18 “Bachist Zappani” Quasar Saxophone Quartet (Kanada)
Võru 1, Põlva, Põlvamaa

Pärimusmuusika Ait
04.10 kl 19 “Kolm korda flöödist tuubani” Vabariiklik Orkestrijuhtide Puhkpilliorkester, Politsei-ja Piirivalveorkester, Eesti Noorte Puhkpilliorkester 
09.10 kl 13 Päevane kontsertkohtumine: Jaan Pehk
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Eliisabeti kirik
04.10 kl 16 “Musica Sacra” Ines Maidre (orel)
Nikolai 22, Pärnu

Rock Cafe
07.10 kl 19 Trentemoller (Taani)
08.10 kl 19 Vallatud Vestid
09.10 kl 19 Amorphis (Soome)
Tartu mnt 80d, Tallinn

Räpina Muusikakool
08.10 kl 18 “Muusika Eestimaale” Fedora ja Mr X-i lugu kolm
Pargi 28, Räpina, Põlvamaa

Sillamäe Muusikakool
08.10 kl 18 “Muusika Eestimaale” Age Juurikas (klaver)
Vladimir Majakovski tn. 7, Sillamäe

Tallinna Jaani kirik
09.10 kl 19 “Festival Credo 2014” Divna Ljubojevic & Melodi (Serbia - Prantsusmaa)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tapa Kultuurikoda
03.10 kl 19 “Muusika Eestimaale” “Klassikatähed” kammerkontsert. Elina Netšajeva (sopran), Johan Randvere (klaver)
Turu 8, Tapa, Lääne-Virumaa

Tartu Jazz Club
09.10 kl 21 Drum Prana
Ülikooli 20, Tartu

Tartu Uus Teater
04.10 kl 21 Winny Puhhi juubelialbumi esitlus
Lai 37, Tartu

Teater NO99
03.10 kl 22 Teater NO99 jazzklubi ja Sügisjazz: Mart Soo 50
Sakala 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
05.10 kl 17 “Kuldne klassika” Martin Kuuskmann (fagott), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost
08.10 kl 19 “Bachist Zappani” Quasar Saxophone Quartet (Kanada)
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
04.10 kl 16 “Suur muusikaakadeemia” Andres Mustonen (viiul), Ivo Sillamaa (klavessiin), Taavo Remmel (kontrabass)
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO 

CINAMON
“Lucy”
kl 22.10
“Labürindijooksja”
kl 13.45 (v.a L,P), 16.15 (v.a K), 20.15; L, P kl 14.30
“Ma ei tule tagasi”
kl 12.00, 17.45
“Maagiline Oz”
kl 11.45, 16.00; L, P kl 13.45
“Kadunud”
kl 14.00 (v.a L,P), 16.50 (v.a K), 18.45 (v.a K), 21.45 (v.a K); K kl 16.15, 19.20, 22.20
“Khumba”
L, P kl 11.30
“Mängiks mente”
kl 15.45 (v.a E, T, R), 22.30
“Brooklyni kõige vihasem mees”
kl 17.05 (v.a E, T, R); R, E, T kl 15.45, 19.00
“Lennukid 2”
kl 12.15 (v.a L, P); L, P kl 11.00, 12.45
“Kutsuge McCall”
kl 19.45, 22.20 (v.a K,N); K kl 16.50, 22.15
“Dracula: jutustamata lugu”
kl 13.00 (v.a L,P), 21.00; L, P kl 13.15; E, T, R kl 17.05; K, L, P kl 19.00
“Ida”
kl 15.00 (v.a L, P); L, P kl 15.15
“Võtame rahulikult”
kl 18.15
“Maastik mitme kuuga”
kl 14.15, 20.30
“Kuidas taltsutada lohet 2”
L, P kl 11.15
“Uus algus”
kl 13.30
“Maagia kuuvalgel”
K kl 20.00; N kl 19.00
“Annabelle”
N kl 22.20
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Dracula: Jutustamata lugu”
kl 13.30 (v.a. L, P), 15.40 (v.a. L, P), 17.50 (v.a. L, P), 20.00, 22.15 (v.a. E, T, K); L, P kl 11.40, 13.10, 15.30, 17.45, 21.15; R, E, T kl 11.45; K, N kl 11.55; P kl 14.45; L kl 18.15; T kl 18.50; K kl 19.00; E, T kl 21.40; E, T, K kl 22.10
“Kadunud”
kl 13.00 (v.a. R, E, T), 17.15 (v.a. L, P, N), 21.50 (v.a. L, P); R, E, T kl 12.30, 15.00, 18.45;
L, P kl 15.20, 18.30, 21.40; K, N kl 16.00, 18.50; N kl 17.10
“Maastik mitme kuuga”
kl 18.00 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.45, 22.20; R kl 12.50; N kl 13.10, 17.45; K kl 13.15; E, T kl 15.15
“Segatud tunded”
kl 22.05 (v.a. L, P, N), 19.50 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.50, 19.55; N kl 14.00, 20.55;
E kl 18.40
“Brooklyni kõige vihasem mees”
L, P kl 12.30, 21.50; K kl 12.45, 20.55; N kl13.05, 19.35; R, E, T kl 13.15, 19.10
“Firmapidu”
L, P kl 14.40; N kl 15.10; K kl 16.50; R, E, T kl 17.10
“Galaktika valvurid”
3D: kl 16.40 (v.a. L, P); L, P kl 18.45
“Ida”
T kl 12.10; K kl 14.55; R kl 15.15
“Kutsuge McCall”
kl 19.00 (v.a. K, N), 22.00 (v.a. E, T); R, E, T kl 12.15, 16.00; K, N kl 12.30, 19.15;
L, P kl 13.45, 16.30; L kl 14.45; N kl 15.00; K kl 15.10; P kl 17.30; E, T kl 21.45
“Labürindijooksja”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 (v.a. R, L, P); R–P kl 21.45
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: L, P kl 14.00;
2D vene keeles: L, P kl 14.25
“Lucy”
kl 14.40 (v.a. L, P), 20.15 (v.a. N), 22.20 (v.a. L, P, N); L, P kl 15.55, 17.55; N kl 20.10, 21.40
“Ma ei tule tagasi”
kl 18.30 (v.a. L, P); K, N kl 12.15; R, E, T kl 13.00; L, P kl 13.30, 18.40
“Maagiline Oz”
2D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. L, P), 17.40 (v.a. L, P); L, P kl 11.15, 13.20;
3D eesti keeles: kl 14.50 (v.a. K, N); K, N kl 12.40, 14.45; R, E, T kl 12.45; L, P kl 16.55;
2D vene keeles: R, E, T kl 11.20; K, N kl 11.35; L, P kl 16.00;
3D vene keeles: L, P kl 11.00, 12.45; K, N kl 13.35, 16.50; R, E, T kl 13.55, 16.55
“Mängiks mente”
kl 19.15 (v.a. K, N), 21.30 (v.a. K, N); R, E kl 11.55; L, P kl 12.10; K kl 18.55; K, N kl 21.15
“Nagu ülal, nõnda all”
R, E, T kl 15.30; K, N kl 15.35; L, P kl 17.40
NT Live : “Tramm nimega Iha”
T kl 21.00
“Patu linn 2”
3D: E, T kl 12.20; R kl 21.15; L, P kl 21.25
“Rover”
E kl 21.15
“Sipelgapoiss”
eesti keeles: kl 15.20 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.10; K, N kl 11.20; L, P kl 15.50
“Teismelised ninjakilpkonnad”
3D vene keeles: L, P kl 18.00
“Uus algus”
kl 16.15 (v.a. L, P); L, P kl 16.20, 21.00; R, E kl 20.55; T kl 21.15
“Võtame rahulikult”
kl 14.10 (v.a. L, P, N), 19.40 (v.a. L, P), 21.45 (v.a. L, P); L, P kl 16.40, 19.45, 22.10
“Amazonia”
2D: N kl 15.15;
3D: L, P kl 10.50; N kl 17.15
“Annabelle”
N kl 19.10, 21.00, 22.10
“Maagia kuuvalgel”
N kl 18.00; K, N kl 19.00, 21.30; K kl 21.55
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Dracula: Jutustamata lugu”
kl 18.45 (v.a. E, T, K); L, P kl 13.45; R kl 14.15; E, T kl 19.00; P kl 21.15; K kl 21.30; R, T kl 21.45
“Kadunud”
kl 21.00 (v.a. E, T, K); R kl 12.45; L, P kl 16.00; E–K kl 21.15
“Maastik mitme kuuga”
eesti keeles: E kl 15.00; N kl 17.15; T, K kl 17.30; R kl 17.45
“Ida”
N kl 13.15; T kl 15.30; R kl 15.45; E, K kl 19.30
“Kutsuge McCall”
L kl 21.15
“Labürindijooksja”
kl 16.15 (v.a. E, T, K); E–K kl 16.30
“Ma ei tule tagasi”
E kl 17.00; T kl 19.15
“Maagiline Oz”
2D eesti keeles: R–P kl 12.15; L, P, N kl 14.15; E–K kl 14.30
“Sipelgapoiss”
L, P kl 11.45
“Võtame rahulikult”
K, N kl 15.15; L, P kl 19.00; R kl 19.30; E kl 21.30
“Annabelle”
N kl 21.30
“Maagia kuuvalgel”
K kl 19.00, N kl 19.15
Riia 14, Tartu

Solaris Kino
“Dracula. Jutustamata lugu”
R, E–K kl 15.45, 18.00, 20.10, 22.20; L, P kl 15.20, 17.30, 19.45, 22.00;
N kl 14.20, 19.30, 21.30
“Kadunud”
R, E, T kl 12.20, 15.00, 18.10, 21.15; L, P kl 12.15, 15.00, 18.10, 21.25; K kl 12.15, 15.10, 18.20, 21.30; N kl 12.15, 15.00, 18.05, 21.15
“Maastik mitme kuuga”
R–K kl 15.30, 21.50; N kl 15.20, 21.50
“Otsides valgust”
R–K kl 17.45; N kl 17.30
“Võtame rahulikult”
R–N kl 14.00, 17.30
“Brooklyni kõige vihasem mees”
R–K kl 17.30, 19.40; N kl 19.40
“Kutsuge McCall”
R kl 14.40, 21.15; L, P kl 14.15, 21.15; E, T kl 14.45, 21.15; K kl 14.50, 21.15; N kl 14.30, 21.15
“Uus algus”
R, E–K kl 13.10, 18.45, 22.15; L, P kl 13.10, 18.45, 22.00; N kl 13.10, 16.15, 22.00
“Labürindijooksja”
R–K kl 12.30, 16.15, 19.30; N kl 12.30, 16.30, 18.40
“Maagiline Oz”
3D eesti keeles: R, E–N kl 15.30; L, P kl 11.00, 15.30;
2D eesti keeles: R–T, N kl 13.00;
3D vene keeles: R–N kl 12.00
“Ma ei tule tagasi”
R kl 12.15, 17.30; L, P kl 11.45, 17.15; E, T kl 12.20, 17.30; K kl 12.30, 17.30; N kl 12.10, 17.15
“Postimees Pat”
eesti keeles: L, P kl 11.10
“Nagu ülal, nõnda all”
R, E–K kl 22.00; L, P kl 21.50; N kl 21.30
“Grillipidu”
R, E–K kl 20.00; L, P kl 19.45; N kl 19.40
“Sipelgapoiss”
R, E, T kl 14.00; L, P kl 13.30; K kl 13.15; N kl 12.30
“Mängiks mente”
R, E–K kl 19.30, 21.50; L, P kl 19.30, 22.00; N kl 19.15
“Galaktika valvurid”
3D: R–N kl 15.00
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: R, E, T kl 12.10; L, P kl 11.30; K kl 13.15
“Maagia kuuvalgel”
N kl 19.00
“Annabelle”
N kl 22.00
“Amazonia”
3D: N kl 17.20
Emme ja beebi kinopäev:
“Maagiline Oz”
2D eesti keeles: K kl 11.00
“Uus algus”
K kl 11.00
“Võtame rahulikult”
K kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS 

Adamson-Ericu muuseum
“Ruhnu eleegiad”, kuni 19.10
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Eike Eplik, 06.10–18.10
Johannes Säre, kuni 04.10
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
"186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Linlane ja aed”, fotonäitus, kuni 23.10
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
“1944. Meri läände”, kuni 05.10
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
“Inspireeriv India - India Inspiring!” India kultuurist inspireeritud postmargid, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talv 2013. Muhu Kollektsioon” Gudrun Sjödén, kuni 05.10
“Tehtud Poolas” Plakatinäitus, kuni 26.10
“Eesti disain. Tööstustekstiil”, kuni 09.11
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
“Muusika. Orelid. Aated. Hugo Lepnurm 100”, kuni 31.10
Müürivahe 12, Tallinn

Haus Galerii
Juss Piho ja Jüri Mildeberg, kuni 31.10
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii
Laura Põld, kuni 13.10
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum
“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Jänes Otepää lähistel” Ellinor Aiki, kuni 26.10
“Valguse väikesed vaikelud”
“Väikese linnukese päevik” Irina Pilke (1925–2011) päevikujoonistuste põhjal valminud animatsioon, mille autoriks on läti režissöör, operaator ja graafiline disainer Edmunds Jansons
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk tn. 8, Viljandi

Kumu
“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
“Meri riidekapis”, kuni 18.01
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Põleva Kaelaga Kirjak”, kuraator: Ville-Karel Viirelaid, kuni 18.10
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“Reaalsuse kontroll” Heiki Leis, joonistused, 09.10–08.11
“Eesti Akvarellistide Ühenduse aastanäitus”, kuni 04.10
Uus 4, Pärnu

Tartu Kunstimaja
“Duul 100”, Kuraator Peeter Talvistu, kuni 19.10
Kaie Luik, kuni 19.10
“Varemed” Laura Põld, kuni 19.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“2D” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus. Kuraatorid: Dalia Truskait? (peakorraldaja; Leedu), Kati Kerstna (Eesti), Barbala Swans (Lati) ja Päivi Kekäläinen (Soome), kuni 16.10
“Merelehmad” Vive, Lembit ja Tuulikki Tolli loomingu näitus, kuni 16.10
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Lahe trenn III” Mauri Gross, kuni 07.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Helle Vahersalu, 09.10–28.10
Vello Vinn, kuni 07.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Aleksandr Tishkovi maalinäitus”, kuni 24.10
“Ameerikat kujutades” USA saatkonna näitusprojekt, kuni 24.10
“Epp Mardi foto ja siiditrükk”, kuni 24.10
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    02. October 2014, 16:40
    Otsi:

    Ava täpsem otsing