Tuulberg: osaluse jagunemine oleneb inimese iseloomust

08. oktoober 2014, 07:30
Aivar Tuulberg
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141007/NEWS/141009742/AR/0/Aivar-Tuulberg.jpg

ASi Rand & Tuulberg Grupi nõukogu esimehe Aivar Tuulbergi sõnul on osaluse jagunemine ettevõttes paljuski kinni inimeste iseloomudes.

"Kui kaks võrdselt tugevat inimest loovad ettevõtte, siis tavaliselt jagunebki osalus 50-50," lausus Tuulberg. "Nüüd, paljuski on asi kinni inimeste iseloomudes."

Tuulberg arvab seda, et tülli pööravad eelkõige sarnaste iseloomudega inimesed. "Me oleme piisavalt erinevad (Raivo Randiga - toim). Ehitajaks olemine on paljuski elustiil, raha on loomulikult oluline, aga kui sul seda natuke juba on, siis mingil hetkel muutub oluliseks ka „mängu ilu“ ja palju muud, mis arenduse, tootmise ja ehitamisega kaasneb," lausus Tuulberg. "Vanust juba on, muid tegevusi-hobisid on peale töö piisavalt, et töölegi alati ei jõua, kust see aeg võetakse, et veel siin tülitsemisega tegeleda."

Äripäev kirjutas esmaspäeval sellest, et ettevõtja Toivo Annus läks riidu oma äripartneriga Herty Tammoga ja lahenduse leidmist takistab ühe põhjusena see, et kahel omanikul on ettevõttes kummalgi 50protsendiline osalus.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    08. October 2014, 08:03
    Otsi:

    Ava täpsem otsing