Mida teha nädalavahetusel?

18. detsember 2014, 16:24
Meisterlavastaja Ridley Scotti uues linateoses "Exodus" särab peaosas näitleja Christian Bale.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141218/NEWS/141219657/AR/0/AR-141219657.jpg

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

21. novembri Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos. 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“100 aastat kunstiharidust Tallinnas. EKA emeriitprofessorite looming”,
kuni 22.03
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Klade” Mari Roosvalt, kuni 10.01
Pikk 18, Tallinn

Eesti Kunstiakadeemia Galerii
“Kangelanna teekond” Fideelia-Signe Rootsi isikunäitus, kuni 21.01
Tartu mnt. 1, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Otsi kohta, kus sa saad…” fotokonkursi “Minu koht” parimad fotod, kuni 11.01
“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Armastuskirjad”, kuni 31.05
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Klassikud. Silvia Raudvee”, kuni 25.01
“Soome klaasikunst 2005–2010”,
kuni 25.01
“Kaetud lauad” Prantsuse lauanõud ja disain, kuni 04.01
“Words & Works from a World Away” (“Sõnad ja tööd sealt kaugelt”) Austraalia ja Eesti ehete ja objektide näitus. kuni 18.01
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haapsalu Kultuurikeskus
“Ameerikat kujutades” Ameerika ajalugu läbi kunsti, kuni 21.12
Posti 3, Haapsalu

haus galerii
Eduard Zentšik, kuni 22.12
Uus tn. 17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Ülo Sooster-90”, kuni 10.01
“Esimesed naisfotograafid Hiiumaal”, kuni 15.01
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii
“Puude taga on inimene” Anu Hint,
kuni 29.12
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum
“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase keskus
“Virve Aruoja piltvaipade näitus”,
kuni 05.01
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk tn. 8, Viljandi

Kumu
“Tartu sõpruskond ja Ülo Sooster”,
kuni 29.03
“Jutustades lugusid. Šveitsi ja Baltimaade kunstnikud” kuni 01.02
“Kunsttööstuskoolist kunstiakadeemiaks. 100 aastat kunstiharidust Tallinnas”, kuni 22.02
“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”,
kuni 18.01
“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
“Meri riidekapis”, kuni 18.01
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Peidus pool”, kuni 07.06
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Maa ja ilm” Kaie Kal/Kaija Kesa, maalid ja graafika, kuni 17.01
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Sorge figuurid ja aktid” Margus Tiitsmaa, kuni 11.01
Uus 4, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Lõpik” Tekstiilikunstnik Anu Raua isikunäitus, kuni 06.01
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Kunstihoone GALERII
“Värdjad” Kaido Ole maalid, kuni 21.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kunstniku jalajälg” Aili ja Toomas Vint, maalinäitus, kuni 18.01
Vabaduse väljak 8, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Aastalõpunäitus”, kuni 11.01
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Tüüpilised indiviidid. Tartu grafiti ja tänavakunst 1994–2014”, kuni 01.02
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tagurpidi jõulud”, kuni 01.02
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kogu, hoia, jaga!” II rahvusvaheline kunstiväärtuslike kollektsioonide näitus, kuni 18.01
“Paber kannatab kõike”, Rahvusvaheline paberinäitus, kuni 18.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii
“Eesti Klaasikunstnike Ühenduse aastanäitus”, kuni 06.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Uus akvarell 2014” Eesti Akvarelliühingu näitus, kuni 02.01
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
19.12 kl 19 “Teed juuakse kell viis”
19.12 kl 19 “Hävituse ingel”
20.12 kl 19 “Keskmängustrateegia”
20.12 kl 19 “Külaline”
20.12 kl 19 “Tund aega, et hinge minna”
23.12 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”
23.12 kl 19 “Vennas”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
19.12 kl 19 “Eedeni aed”
19.12 kl 19 “Topeltelu”
20.12 kl 12 “Kaunitar ja koletis”
20.12 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”
20.12 kl 19 “Eedeni aed”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
19.12 kl 19 “Bajadeer”
20.12 kl 12 “Pähklipureja”
20.12 kl 12 “Väike prints Hamlet”
20.12 kl 14 “Väike prints Hamlet”
20.12 kl 19 “La traviata”
21.12 kl 12 “Väike prints Hamlet”
21.12 kl 14 “Väike prints Hamlet”
Estonia pst 4, Tallinn

Monoteater
21.12 kl 16.30 “Ott Sepp tõuseb üles” Nordea Kontserdimajas
21.12 kl 19 “Ott Sepp tõuseb üles”
Nordea Kontserdimajas
www.monoteater.ee

NUKU
19.12 kl 11 “Võlupood”
19.12 kl 11 “Tuhkatriinu”
19.12 kl 14 “Võlupood”
19.12 kl 15 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”
19.12 kl 17.30 jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”
19.12 kl 18 “Võlupood”
19.12 kl 18 “Tuhkatriinu”
20.12 kl 11 Jõululugu ärkab ellu “Juhtumid jõuluvanaga”
20.12 kl 12 “Võlupood”
20.12 kl 12 “Tuhkatriinu”
20.12 kl 15 “Võlupood”
20.12 kl 18 “Võlupood”
20.12 kl 18 “Tuhkatriinu”
21.12 kl 11 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”
21.12 kl 12 “Võlupood”
21.12 kl 12 “Tuhkatriinu”
21.12 kl 15 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”
21.12 kl 15 “Võlupood”
21.12 kl 16 “Tuhkatriinu”
Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater
20.12 kl 12 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumis
20.12 kl 15 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumis
20.12 kl 18 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumis
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
19.12 kl 11 “Lumehelbeke”
19.12 kl 19 “3 õde”
19.12 kl 19 “Maalermeister” Türi Kultuurikeskuses
20.12 kl 11 “Lumehelbeke”
20.12 kl 19 “3 õde”
22.12 kl 19 “3 õde”
22.12 kl 19 “Maalermeister” Vene Teatris
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater
21.12 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
19.12 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”
19.12 kl 19 “Kassirabal”
19.12 kl 19 “Neli aastaaega”
20.12 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”
20.12 kl 19 “Kassirabal”
20.12 kl 19 “Neli aastaaega”
22.12 kl 19 “Amy seisukoht”
22.12 kl 19 “Neli aastaaega”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
19.12 kl 19 “Selgroogupidikoos”
20.12 kl 19 “Mikiveri tagi”
21.12 kl 19 “Mikiveri tagi”
www.uusteater.ee

Teater NO99
19.12 kl 19 “Mu naine vihastas”
20.12 kl 19 “Mu naine vihastas”
22.12 kl 19 “Mu naine vihastas”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
20.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”
21.12 kl 12 “Habemeta jõuluvana”
KUMU Kunstimuuseumis
21.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”
KUMU Kunstimuuseumis
21.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”
KUMU Kunstimuuseumis
Vana-Kalamaja 9a, 10141 Tallinn

Ugala Teater
19.12 kl 11 “Hiired on hiired”
19.12 kl 15 “Hiired on hiired”
19.12 kl 19 “Lovesong. Ühe armastuse lugu”
20.12 kl 15 “Hiired on hiired”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
19.12 kl 11 “Kuldvõtmekese lugu”
Teatri Kodus
19.12 kl 18 “Kuldvõtmekese lugu” Teatri Kodus
19.12 kl 19 “Deemonid” Vanemuise väikeses majas
19.12 kl 19 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris
20.12 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
20.12 kl 19 “Estoplast” Sadamateatris
20.12 kl 19 “Minu veetlev Tartu”
21.12 kl 12 “Pähklipureja”
21.12 kl 16 “Hea põhjatuule vastu”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
19.12 kl 11 “Kõuts Pampuši muinasjutud”
19.12 kl 14 “Kõuts Pampuši muinasjutud”
19.12 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
20.12 kl 13 “Poiss, kes ei kartnud midagi”
20.12 kl 18 “Bernarda Alba maja”
21.12 kl 12 “Kõuts Pampuši muinasjutud”
21.12 kl 18 “Naisevõtt”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater
19.12 kl 11 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
19.12 kl 14 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
19.12 kl 17 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
20.12 kl 15 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
21.12 kl 11 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
21.12 kl 14 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Café Amigo
19.12 kl 22 2 Quick Start
20.12 kl 22 Koit Toome
Viru väljak 4, Tallinn

Estonia kontserdisaal
19.12 kl 19 “Maestro III” “Roždestvenski & Prokofjev” Viktoria Postnikova (klaver), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Dirigent Gennadi Roždestvenski
20.12 kl 19 “Väike pidulik missa”
Sarah Wegener (sopran), Helen Lepalaan (metsosopran), Fulvio Oberto (tenor), Olari Viikholm (bass), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Dirigent Tõnu Kaljuste
25.12 kl 12 “Arsise jõulukontsert”
Estonia pst 4, Tallinn

Hopneri maja
19.12 kl 19 “Tuhat üks talve” Pööripäeva kontsert: Kristiina Ehin ja Silver Sepp
20.12 kl 18 “Christmas Concert”
Mati Palm, Maksim Štšura (piano), Maria Veretenina (soprano)
Raekoja plats 18, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
21.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
21.12 kl 17 “Helisevad šedöövrid Kadriorus” Neeme Punder (flööt), Harry Traksmann (viiul), Leho Karin (tšello), Reinut Tepp (haamerklaver)
A. Weizenbergi 37, Tallinn

Karlova Teater
19.12 kl 19 “Tulge tagasi” Johansonide kontsert
20.12 kl 15 “Kaunimad jõulud me elus” Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsertetendus
20.12 kl 19 “Kaunimad jõulud me elus”
21.12 kl 15 “Kaunimad jõulud me elus”
21.12 kl 19 “Kaunimad jõulud me elus”
Tähe 66, Tartu

Laitse Graniitvilla
19.12 kl 19 “Jõulukontsert Maarjaga” Maarja-Liis Ilus ja Peeter Rebane
Laitse, Kernu vald

Lasva Rahvamaja
20.12 kl 12 “Jõulukellad” Käsikellade ansambel Campanelli, Dirigent Inna Lai
Lasva, Võrumaa

Mooste mõis
19.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid
23.12 kl 19 “Jõuluooper” Marko Matvere, Maria Listra, Ooper-Kvartett
Mooste vald

Mustpeade Maja
21.12 kl 18 “Kaunimad jõulusoovid” Luisa Värk ja Lauri Liiv, klaveril maestro Olav Ehala
Pikk tn 26, Tallinn

Märjamaa rahvamaja
21.12 kl 15 “Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert” Eesti Rahvusmeeskoor, Dirigent Kaspar Mänd
Sauna 2, Märjamaa vald

Nordea Kontserdimaja
22.12 kl 19 “The Led Zeppelin Session” Lea Dali Lion, Robert Linna, Mikk Tammepõld, Marie Vaigla ja Indrek Patte
Estonia pst. 9, Tallinn

PAIDE KIRIK
21.12 kl 18 “Kingitus linnarahvale”
Ellerheina jõulukontsert
22.12 KL 19 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”
Keskväljak 1, Paide

Paide Kultuurikeskus
19.12 kl 19 “Jõuluooper” Marko Matvere, Maria Listra, Ooper-Kvartett
Pärnu 18, Paide

Pikavere vana vallamaja
20.12 kl 19 “Aastaajad” Liisi Koikson & Vaiko Eplik
Koonga vald

Põhjaka mõis
21.12 kl 18 “Jõuludeks koju” Rebecca Kontus
Mäeküla, Järvamaa

Pärnu Kontserdimaja
21.12 kl 17 “Karavani jõululaulude kontsert” Ansambel Karavan,
Karl Madis, Getter Jaani ja Uku Suviste
25.12 kl 18 “Arsise jõulukontsert”
Aida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik
20.12 kl 19 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”
Pikk 19, Rakvere

Rock cafe
19.12 kl 21 Kotkas 40: No-Big-Silence
20.12 kl 23 Smilers ja Shanon
Tartu mnt 80d, Tallinn

Rõuge kirik
20.12 kl 15 “Jõulukellad” Käsikellade ansambel Campanelli, Dirigent Inna Lai
Rõuge, Rõuge vald

Tallinna Jaani kirik
23.12 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
23.12 kl 18 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tapa Kultuurikoda
19.12 kl 19 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus, kunstiline juht Andres Mustonen
Turu 8, Tapa, Lääne-Virumaa

Tartu Jaani kirik
21.12 kl 16 “Laulge Issandale uus laul”
Hortus Musicus, Kunstiline juht Andres Mustonen
Jaani 5, Tartu

Tartu Jazz Club
19.12 kl 21 Innersound: Elina Hokkanen (vokaal), Johannes Laas (kitarr), Karl Tammaru (bass) Jan Kulbin (löökpillid)
20.12 kl 21 “Swinging Christmas” Kristofer Soop (kitarr), Roland Mällo (saksofon)
Ülikooli 20, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
20.12 kl 15 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid
20.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid
22.12 kl 19 “Väike pidulik missa”
Dirigent Tõnu Kaljuste
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pauluse kirik
21.12 kl 17 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”
Kiriku 3, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
21.12 kl 14 “Ellerheina jõulukontsert” Tütarlastekoor Ellerhein (Tallinna Huvikeskus Kullo), kaastegevad: Johannes Välja (tšello) ja Sten Heinoja (klaver), Dirigent Ingrid Kõrvits
Tasuja pst 6, Viljandi

Võru kultuurimaja KANNEL
20.12 kl 13 “Arsise jõulukontsert”
Liiva 13, Võru

Väravatorn
20.12 kl 16 “Laulge Issandale uus laul”
Hortus Musicus, Kunstiline juht Andres Mustonen
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

CINAMON
“Pöörane seiklus Mehhikos”
kl 20.30 (v.a K), 22.30 (v.a K)
“Näljamängud: Pilapasknäär – OSA 1”
kl 16.45 (v.a K, R); R kl 17.05; E kl 19.15
“Ettemääratus”
kl 21.30 (v.a K)
“Nullpunkt”
kl 19.30 (v.a E–K); K kl 12.30; T kl 15.00, 17.30, 19.50; E, R, L, P kl 15.15; E kl 17.45;
N–P kl 22.15
“Madagaskari pingviinid”
kl 11.45 (v.a N), 13.45 (v.a N); N kl 16.00
“Exodus: jumalad ja kuningad”
kl 15.30 (v.a K), 18.30 (v.a K), 22.00 (v.a T, K); K kl 12.15; T kl 22.10
“Tähtedevaheline”
kl 17.20 (v.a K)
“Vastikud Ülemused 2”
N–P kl 20.00; E kl 22.15; T kl 22.20
“Hectori õnneotsingud”
kl 13.15 (v.a K)
“Saja–aastane, kes hüppas aknast alla ja kadus”
L, P kl 12.15; E, T, N, R kl 14.30
“7. Pöialpoiss”
kl 11.15 (v.a K, N), 13.30 (v.a T, K), 15.40 (v.a K); K kl 11.00; E, T, R kl 12.15; T kl 13.10; N kl 13.45
“Kääbik: Viie väe lahing”
kl 13.00 (v.a K, N), 16.00 (v.a K), 19.00 (v.a T, K), 21.45 (v.a T, K); K kl 12.45; T kl 19.15, 22.00
“Solani ja Ludvigi jõulud”
kl 11.00 (v.a K, N), 11.30 (v.a N); N kl 13.00, 14.30; K kl 13.15
Naisteõhtu: “Kaheöösuhe”
T kl 20.00
“Öö muuseumis: Hauakambri saladus”
R kl 17.45; N, L, P kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“7. pöialpoiss”
2D eesti keeles: L kl 10.45, 14.00;
E, T, N kl 11.40; P kl 13.05, 16.50;
3D eesti keeles: P kl 11.20, 14.10; R, L kl 11.35, 15.45; L kl 13.20; R, E, T kl 13.25; N kl 14.50; E, T kl 17.35;
2D vene keeles: N kl 11.20; T kl 14.00;
E kl 14.15; P kl 14.50, 17.10;
3D vene keeles: kl 15.30 (v.a. P, K, N);
P kl 11.00, 13.10; L kl 11.10; R, E, T kl 11.20;
N kl 12.30; R, L kl 13.40
“Ettemääratus”
N kl 11.30, 18.55; R kl 13.10; E, T kl 19.10;
R, L kl 19.15; P kl 19.45, 22.00; L kl 21.00;
E kl 22.05, 22.15; T kl 22.10
“Exodus: Jumalad ja kuningad”
kl 15.40 (v.a. P, K, N); L, T kl 12.30; P kl 12.50, 15.55, 18.30, 21.40; E kl 13.40; N kl 13.45, 15.50, 17.55, 21.00; R kl 13.55, 20.55; L kl 17.20, 20.30, 21.55; R, E, T kl 18.45, 21.50
“Pöörane seiklus Mehhikos”
R kl 11.45, 20.10; E kl 13.00, 19.55;
T, N kl 13.40; T kl 15.50, 20.00; R, E kl 16.20; N kl 18.20; L kl 18.50, 22.00; P kl 19.15, 22.15
“Kaotatud paradiis”
R kl 19.30, 22.05; L kl 19.40; P kl 20.50;
N kl 21.10; E, T kl 21.55
“Hectori õnneotsingud”
N kl 15.45; T kl 16.00; L kl 18.15; R, E kl 18.30; P kl 18.40
“Kääbik: Viie väe lahing”
3D: R, E, T kl 11.30, 14.30; P kl 12.30; N kl 13.00; L kl 14.20;
3D HFR: kl 17.40 (v.a. P, K, N), 20.45 (v.a. K); L kl 11.20, 15.00; P kl 11.30, 13.20, 13.30, 15.20, 16.40, 18.25, 20.15, 21.30; N kl 11.45, 14.45, 14.40, 15.40, 17.15, 17.45, 18.45, 21.50;
E, T kl 12.45, 15.50, 18.55, 22.00; R, L kl 12.50, 15.55, 19.00, 22.10; T kl 18.00, 21.45
“Madagaskari pingviinid”
2D eesti keeles: P kl 10.55; R kl 12.00;
E, T kl 12.40; L kl 14.10;
3D eesti keeles: L, P kl 12.00; N kl 13.30;
P kl 14.30; E, T kl 15.20; R, L kl 17.50;
2D vene keeles: N kl 12.00; L kl 12.45;
E, T kl 17.50; R kl 18.00;
3D vene keeles: P kl 12.40; E, T kl 13.10;
R kl 14.10; N kl 14.40; L kl 14.50; L, P kl 16.20
“Näljamängud: Pilapasknäär - Osa 1”
R, E kl 13.00; L kl 14.05; N kl 14.30, 19.20; E, T kl 15.10; R kl 15.20; P kl 15.30, 18.10;
T kl 18.30; E kl 19.15; R, L kl 19.30
“Nullpunkt”
eesti keeles: kl 19.40 (v.a. R, L, K), 22.10 (v.a. R, L, K); L kl 11.30; E, T kl 12.00; R kl 12.10, 14.40; P kl 12.15, 17.15; N kl 14.10; E, T kl 14.30; L, P kl 14.45; L, E, T kl 17.00; R, N kl 17.10;
R, L kl 20.00, 22.30
“Pettson ja Findus - väike tüütus, suur sõprus”
eesti keeles: L kl 11.45
“Poisipõli”
E kl 21.10
“Praht”
P kl 16.15; E, T, N kl 16.40; R, L kl 16.45
“Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”
P kl 21.10; E, T kl 21.20; R, L, N kl 21.30
“Serena”
E kl 11.55; R kl 12.30; T kl 12.50
“Solani ja Ludvigi jõulud”
eesti keeles: P kl 10.45, 15.10; L kl 10.55, 16.15; R, E, T kl 11.15; N kl 12.10, 14.00, 16.00; E, T kl 14.50; R kl 14.55
“Tähtedevaheline”
R, E, T kl 17.30; L kl 18.30, 21.00; P kl 18.50; N kl 20.30; E, T kl 20.55; R kl 21.10
“Vääramatu jõud”
L kl 12.15; E kl 16.45; N kl 16.50; R kl 17.00;
T kl 21.10; P kl 21.25
“Väikese Nicolas' suvevaheaeg”
vene keeles: P kl 11.45
“Vastikud ülemused 2”
L kl 17.15; P kl 19.00, 21.20; N kl 19.10, 22.00; E, T kl 19.30; R kl 19.40; E kl 21.55; R, L kl 22.15
MET Ooper: “Nürnbergi meisterlauljad”
T kl 18.00
Bolshoi Ballett: “Pähklipureja”
P kl 17.00
“Jõulupuud 1914”
vene keeles. N kl 14.15, 17.00, 20.55, 21.45
“Kaheöösuhe”
N kl 21.20; R kl 22.20
“Lumekuninganna 2”
3D eesti keeles: N kl 12.50, 17.00
“Öö muuseumis: hauakambri saladus”
T kl 11.45; N kl 12.15, 19.30; P kl 14.00
“Seitsmes poeg”
3D: N kl 19.00
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“7. pöialpoiss”
2D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P, K, N);
N kl 14.15;
3D eesti keeles: kl 13.30 (v.a. P, K, N);
P kl 12.00
“Exodus: Jumalad ja kuningad”
T kl 15.45, 18.45; R kl 17.30, 20.30; E kl 18.15, 21.15; L kl 19.00, 22.00; P kl 19.45; N kl 21.00
“Kääbik: Viie väe lahing” 3D
kl 15.30 (v.a. P, K, N), 18.30 (v.a. P, K, N), 21.30 (v.a. P, K, N); N kl 13.45, 21.15; P kl 14.00, 20.00
“Madagaskari pingviinid”
2D eesti keeles: E, T kl 11.15; N kl 12.15;
L kl 12.30, 17.00; P kl 15.00
“Nullpunkt”
eesti keeles: R kl 10.00; R, P kl 12.30;
T kl 13.15; L kl 14.30; E kl 15.45; N kl 18.30
“Vääramatu jõud”
E kl 13.15; R kl 15.00; T kl 21.45
Bolshoi Ballett: “Pähklipureja”
P kl 17.00
“Jõulupuud 1914”
vene keeles: N kl 16.45
“Lumekuninganna 2”
3D eesti keeles: N kl 11.45
“Öö muuseumis: hauakambri saladus”
N kl 16.15
“Seitsmes poeg”
3D: N kl 19.00
Riia 14, Tartu

Solaris Kino
“Seitsmes poeg”
K kl 15.20; N kl 16.30, 19.10
“Öö muuseumis”
L, P kl 17.00; E, T kl 17.10
“Pöörane seiklus Mehhikos”
R kl 14.20, 16.30, 21.50; L, T kl 14.20, 19.40, 21.50; P kl 14.20, 19.00, 21.50; E kl 19.40, 19.00, 21.50; K kl 11.00; N kl 19.50, 22.15
“Mesilane Maia”
eesti keeles: E, T kl 13.00; K kl 15.20
“Lumekuninganna 2”
eesti keeles.: L–T kl 10.50, 16.40; K kl 11.00, 13.00; N kl 14.00, 16.00, 17.50
“Kaheöösuhe”
E kl 14.20; T kl 19.30; K kl 15.15
“Exodus: Jumalad ja kuningad”
R kl 11.40, 18.40, 20.50; L kl 13.30, 18.40, 21.20; P kl 11.30, 18.40, 19.30, 21.20;
E, T kl 13.30, 18.40, 21.20; K kl 21.25, 14.30;
N kl 16.20, 18.50, 21.30
“7. pöialpoiss”
2D eesti keeles: R kl 10.30;
3D eesti keeles: R kl 12.30, 14.30, 18.50;
L, P kl 11.00, 13.00, 15.00, 19.20; E kl 11.00, 15.10, 19.30; T kl 11.00, 15.10; K kl 11.30, 12.30, 13.20; N kl 14.15, 15.00, 17.10;
3D vene keeles: R, P kl 14.30; L, E, T kl 11.20, 17.40; K kl 15.30; N kl 13.45
“Vääramatu jõud”
R–T kl 20.30; N kl 20.40
“Roosa Kampsun, Viimane Romeo”
eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega:
R–T kl 16.20
“Hectori õnneotsingud”
R kl 13.45, 18.00, 20.00; L–T kl 13.45, 18.00; N kl 14.15, 18.10
“Saja–aastane mees, kes hüppas aknast välja ja kadus”
R kl 17.30, 19.30; L, E, T kl 19.10, 22.00;
P kl 21.20; N kl 19.10, 22.10
“Kääbik: Viie väe lahing”
3D: R, L, E, T kl 11.20, 14.20, 19.00, 21.40;
P kl 14.00, 19.00, 21.40; K kl 11.45, 14.35;
N kl 14.10, 19.25, 21.50
“Solani ja Ludvigi Jõulud”
eesti keeles: R–T kl 12.50; K kl 11.20
“Praht”
R–T kl 16.40
“Escobar: Kaotatud paradiis”
R–T kl 22.00; N kl 21.40
“Nullpunkt”
R kl 13.00, 16.30; L, E, T kl 13.10, 16.30;
P kl 15.00, 16.30; N kl 16.50
“Vastikud ülemused 2”
R kl 11.30, 22.10; L–T kl 11.30, 21.45; N kl 21.55
“Madagaskari pingviinid”
3D eesti keeles: R, L, E, T kl 11.00, 17.20;
P kl 13.00, 17.30; K kl 13.30; N kl 17.00;
2D eesti keeles: R–T kl14.40; N kl 14.30;
3D vene keeles: R kl 15.30; L, E, T kl 15.40;
P kl 17.00; K kl 13.20; N kl 15.50
“Näljamängud: Pilapasknäär osa 1”
R–T kl 11.50
“Tähtedevaheline”
R–T kl 20.30; N kl 20.40
“Jõulupuud 1914”
K kl 15.00
Estonia pst 9, Tallinn

Võru kino Kannel
“Madagaskari pingviinid”
3D: P kl 13.30;
2D: E kl 15.30; T kl 15.00
“7. pöialpoiss”
3D: P kl 15.15; E kl 17.15
“Kääbik: Viie väe lahing”
HFR 3D: P kl 17.00; E kl 19.00
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. December 2014, 18:20
Otsi:

Ava täpsem otsing