Tarkvara loeb langil koormad kokku

14. aprill 2016, 10:15
Lankide arvepidamine lank.ee leheküljel
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160414/NEWS/160419866/AR/0/AR-160419866.jpg

Keskühistu Eramets sõlmis lepingu tarkvarafirmaga Deskis OÜ langihaldus-tarkvara lank.ee kasutuselevõtuks, tarkvaras on võimalik ka ühistul liitunud erametsaomanikele töödest operatiivne ülevaade anda, saab teada 13. aprilli Metsanduse kuukirjast.

Eestis väljatöötatud ja arendatud veebipõhine tarkvara annab pideva ülevaate metsamaterjali kogusest langil ja metsa servas.

Tarkvara annab kasutajatele jooksvalt infot lõigatud, kokku veetud ja ära veetud puidu kogustest, lisaks on autojuhtidel võimalik teha automaatselt täidetud andmetega elektrooniline veoseleht.

Keskühistu Eramets tegevjuhi Priit Jõeääre sõnul on lank.ee tarkvara kasutuselevõtt loomulik käik.
Keskühistusse Eramets kuulub 11 metsaühistut üle Eesti, kõigis neis toimuvad pidevalt metsatööd. “Langihalduse tarkvara annab hea koondülevaate kõigest sellest, mis toimub liikmesühistutes raietööde ajal – palju on lõigatud puitu, kus see asub ning palju on juba lõpptarbijatele veetud. Väga vajalik on ka võimalus kasutada langihaldustarkvara sisendina elektroonilise veoselehe koostamiseks, selle kasutamine on praegu saamas juba standardiks,” ütles Jõeäär.

Sinu tellimus on lõppenud.

Sul pole veel Äripäeva tellimust?

või Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. April 2016, 10:29
Otsi:

Ava täpsem otsing