Mida teha, kui ühisrahastusest tabab ebameeldiv üllatus?

14. juuli 2017, 16:09
Risk ja tulu käivad börsidel käsikäes
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170714/PODCAST/170719819/AR/0/AR-170719819.jpg

Äripäev kirjutas äsja kahest juhtumist, kus ühisrahastusest raha kaasanud ettevõtete lubadused ei täitunud ehk investorid peavad loodetud tulu ootama. Mida neist juhtumitest õppida ning kuidas käituda, kui investeerimisel saadud lubadus ei täitu, sellest saates.

Äripäev on äsja kirjutanud kahest sellisest juhtumist. Ühel puhul kaasas kinnisvarettevõtja Estateguru vahendusel investoreilt enam kui 300 000 eurot, aga jättis investorid ootele. Investly´s investeerinuid aga tabas ebameeldiv üllatus, kui neilt ligi 200 000 eurot kogunud ettevõtted tuntud pankrotimeistri kätte liikusid.

Saates tulebki juttu, mida saab sellistest juhtumitest õppida investor ning mida platvormide pidajad. Samuti tuleb saates juttu riskide hindamisest ehk investorid seda eriti ei tee, kuigi tasuks. Sel teemal saab kuulata raadiosaatest "Miks investeerimisel ainult tootlus ei loe?"

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. July 2017, 16:09

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing