04. märts 1998, 00:00

E-Betoonelemendi AS alustas märtsis Tallinna endise taksopargi territooriumil 46 mln kroonise maksumusega Kristiine kaubanduskeskuse karkassi montaa?i.

Viimaste aastate ühe suurema, ligi 33 000m² üldpinnaga kommertsehitise tellija on OÜ Nurmelin. Kaubanduskeskus on projekteeritud eelpingestatud raudbetoonelementidest. Vajaminevad detailid valmistatakse märtsi keskel Tamsalus avatavas tehases. Keskuse montaa? kestab kuus kuud. BNS

Koger & Sumberg Keskkonnaehitus rekonstrueerib Haapsalu veevärgi tellimusel linna vee- ja kanalisatsioonitorustiku. Tööd algavad märtsis ja lõpevad oktoobris. Ligi kaheksa miljoni kroonist projekti rahastab maailmapank.

Torustiku rekonstrueerimine on osa laiemast Haapsalu ja Matsalu lahtede keskkonnaprojektist. Projekti käigus rajatakse 100--300millimeetrise läbimõõduga uus veetorustik, ehitatakse Kalda tänavale pumbajaam ja rekonstrueeritakse autoteeninduse territooriumi kanalisatsioonisüsteem. BNS

Eesti Kontsert renoveerib sügiseks Vanemuise kontserdisaali, mille remont ületab oma ulatuselt mullu suvel Estonia kontserdisaalis tehtu. Ümberehitus algab mais ning maja avatakse taas 27. septembril Vanemuise ja Malmö sümfoonikute kontserdiga.

Kontserdimaja saali ehitatakse täismõõduline lava, saali kubatuuri suurendatakse 40% ning parandatakse akustikat. Ümberehituse projekteeris Laansoo Grupi AS ja sisekujunduse tegi Malle Agabu?. Tööd rahastavad kultuuriministeerium, Tartu linn ja Ühisliising. BNS

Järgmisel nädalal annab AS Merko Ehitus tolliametile üle Ikla piiri- ja tollipunkti uue peahoone, mille ehituslik osa on valmis. Peahoone ehitus algas jaanuaris.

Tolliamet on Merkolt tellinud kogu Ikla piiripunkti uue kompleksi ehituse, mis hõlmab olmehoonet, majandushooneid, teekatteid ja haljastust. Ehituse kogumaksumus on 46 mln krooni.

Esimeses järgus valmivad tollihoone peahoone, vahimaja ja teelaiendid.

Mullu novembris alanud piirikompleksi ehituse valmimistähtaeg on 31. juuli. ETA

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing