28. august 1998, 00:00

29. augustil Tõrvas kontsert G. Gershwini muusikast

Homme toimub Tõrvas vabaõhukontsert, mille kevadine piletimüük saavutas omamoodi rekordi: kontsert müüdi välja vähem kui kahe tunniga. Paari tunni jooksul kantakse ette maailmakuulsa Ameerika helilooja Georges Gershwini tuntuimad teosed. Kontserdi esimeses osas kõlavad «Rhapsody in blue» ja «Ameeriklane Pariisis», teises osas aga valitud lood ooperist «Porgy ja Bess».

Muusikuterivi on esinduslik: ERSO ees seisab maestro Eri Klas, solistideks on New Yorgi Opera Ebony lauljad, kaasa teeb Soome filharmoonia koor. Kava esimeses pooles teeb kaasa noor andekas pianist Risto Laur.

2. septembril kell 20 Tartu laululaval Depeche Mode'i kontsert
pilet 450 krooni

Inglise päritolu popansambel Depeche Mode, kes hiilgas 1980ndail aastail, on taas laval, et tutvustada oma uut heliplaati «The Singles 1986--1988». Ansambli neli kuud vältav Euroopa turnee algab Tartust. Kontserdielamusi koos kahe soojendusansambliga jagub mitmeks tunniks. Mis muud kui soojad riided selga ja popilegendi vaatama-kuulama.

Tallinna Linnagaleriis näitused Top Secret Art ja Eesti noored kunstnikud kunstikriitikutest

Linnagaleriis ripuvad seintel suured portreed kunstikriitikutest, kes meediast ehk vaid nimepidi tuttavad. Kunstnikud on lisanud piltidele portreteeritava kohta täidetud hinnangulise ankeedi. Igati intrigeeriv idee. Teine väljapanek koosneb noorte kunstnike taiestest, millest on vaadeldavad üksnes fragmendid. Tööd tervikuna aga antakse kastidesse pakitult Eesti kunstimuuseumile tingimusel, et kaste kunagi ei avata.

2. septembril kell 21 Sossi klubis Jazzkaare klubi kolmapäevakontsert
pilet 40--70 krooni

Järgmisest kolmapäevast käivitub Sossi klubis Jazzkaare ja d?ässmuusika toetajate eestvedamisel Jazzkaare klubi, mis tähendab, et nüüdsest on igal kolmapäeval Sossi oodatud kõik, kes peavad lugu d?ässilaadsetest rütmidest.

Tõenäoliselt mäletab nii mõnigi lugeja aastatetaguse kultuskoha Valguse baari eksklusiivseid d?ässiõhtuid. Traditsioon on taastumas. Kontserdid algavad kell 21 ja esinemisele järgneb alati jamsession või tants.

Esimesel kontserdil esineb eesti üks tuntumaid kitarriste Tiit Paulus koos ansambliga Basic Concept. Muusikud tutvustavad oma äsja ilmunud plaati. Järgmisel kolmapäeval, 9. septembril, on laval Siiri Sisask koos Saxappeal Bandiga. Kuu lõpus 23. septembril rõõmustab klubilisi saksofonist Raivo Tafenau ansambel koos Silvi Vraidiga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing